Перейти до контенту

10 оригінальних бізнес-ідеї із телефону

Кому з нас не доводилося стикатися із проблемою втрати робочого місця? Усі хороші вакансії зайняті, коштів на відкриття власної справи немає. І навіть комп’ютер, за допомогою якого можна було б зайнятися пошуком роботи, немає. Що робити і зробити в цій ситуації спантеличило б кожного.

Тільки не вас! Оскільки, перевернувши і перелопативши масу інформації, ми знайшли 10 цікавих бізнес-ідей, за допомогою яких ви швидко встанете на ноги.

Для їх втілення в життя багато чого не потрібно, достатньо мати один смартфон і реєстрацію електронної пошти на Gmail.

І вже завтра ви зможете приступити до здійснення своїх планів. Звичайно, комп’ютер, був би набагато зручнішим у цьому плані, але користуватися доведеться щодня лише телефоном і кмітливістю.

І якщо ви готові до підкорення нових вершин, тоді починаємо знайомство з новими можливостями.

10 способів розпочати Свій бізнес із телефону

1. Автоперевезення.

Якщо у вашому гаражі є автомобіль, який ви міститье в чистоті та порядку, та ще й у ньому є просторі задні сидіння, вважайте, що робота у вас уже в кишені. Можна зайнятися автоперевезеннями. Затребуваною ця послуга буде особливо добре, якщо ви проживаєте в провінції, де немає розвиненої інфраструктури.

Проблемою у вашому починанні буде хіба що отримання прав водія певної категорії.

У кожній країні свої правила та вимоги для їх отримання, тож найкраще звернутися за довідками до Державтоінспекції за місцем проживання. Після того, як залагодите всі формальності з відкриттям своєї справи, заведіть простий веб-сайт, на якому вкажіть свої координати та інформацію про послуги. Саме на цьому етапі і може стати в нагоді ваш стільниковий телефон.

Функції, які може виконувати, різноманітні. Його можна використовувати як органайзер, щоб дотримуватись певного графіка, або він буде виступати як телефонна книга, в якій можна реєструвати постійних клієнтів.

А щоб легше було вибрати правильний та короткий маршрут, ваших пересувань, дуже корисною стане функція GPS-навігатора у телефоні. Для мешканців великих міст дуже корисною буде реєстрація в Uber, щоб ваші клієнти могли здійснювати замовлення поїздки через смартфон.

2. Гід-перекладач.

Якщо ви постійно проживаєте в одному місті, то можете стати гідом-екскурсоводом по цьому місту. Це ще один спосіб заробити гроші. Що для цього потрібно? Все відносно просто.

Створюєте веб-сайт, потім на excursio.com залишаєте кілька слів про себе як про експерта, який добре знає місто. Слідом за цим плануєте та розробляєте екскурсію, яку можна скласти за допомогою маршрутних карток у Google Maps .

Вони легко встановлюються на телефон із базою Android. А у вільний час можна зайнятися написанням путівника з метою подальшого продажу його у вигляді програми на смартфон або як окрему електронну книгу.

3. Письменник.

Чи вважаєте, що почати писати романи без комп’ютера неможливо? Глибоко помиляєтеся, це можна зробити і за допомогою телефону. Для вас вже розроблено чудовий стартовий майданчик.

З величезної кількості програм розроблених для Android або iOS, можна знайти гідну програму і зайнятися написанням постів на платформах WordPress або Tumblr.

А така платформа, як TypePad, має вбудований модуль для роботи за допомогою того ж телефону. Так що блогінг не варто залишати без особливої уваги. А якщо раптом ви любите писати багато, можливо варто спробувати зайнятися «мобільними романами».

У Японії стало дуже популярним писати та викладати романи через стільниковий телефон. Так, у 2020 році там із 10 бестселерів, 5 виявилися «мобільними», які були написані лише за допомогою телефону. Можливо, і в нас приживеться цей вид мистецтва. То чому б вам не скуштувати?

4. Оператор відеозйомки.

Напевно, всі пам’ятають, як ще кілька років тому, режисери, документалісти та інші представники професій, що займаються зйомками, перевозили з собою дуже багато обладнання. Так багато, що могло б поміститися в цілий фургон. І все це заради того, щоби зробити кілька кадрів.

На щастя, сьогодні про фургони з апаратурою можна забути.

Кишенькові відеокамери досягли якості зйомки рівня HD. Ви можете зняти фільм за допомогою мобільного телефону, за умови, що у вас є бажання і є певна кмітливість. У деяких пристроях є навіть вбудовані функції для редагування знятого матеріалу.

Такими функціями мають сьогодні більшість моделей iPhone. При зйомці для клієнта ви завжди можете перекинути результат своєї роботи на його носій відразу після її виконання. Іноді може виникнути необхідність завантаження відео на YouTube, що легко робиться одним кліком на телефоні.

5. Таємний покупець.

Здається, вам доводилося зустрічати в електронній скриньці своєї пошти-листа з оголошеннями про те, що потрібний таємний покупець у вашому місті. Вигляд подібного «шахрайства» все більше процвітає і набирає обертів у світі спаму.

В принципі, це легальний бізнес, і він може принести реальний грошовий дохід.

Головна умова – виконувати завдання потрібно технічно правильно. Справжній бізнес на цьому побудувати, звісно, не можна. Але якщо ви пошукайте посаду таємного покупця в зарубіжних установах, таких як Corporate Research International, цілком зможете заробити кілька баксів, тим більше, що туди звертаються навіть відносно солідні компанії.

Над цим видом заробітку варто подумати, якщо вам подобається шопінг, і ви маєте багато вільного часу.

6. Перекупник на аукціоні.

Найвідоміша компанія, здатна допомогти в отриманні додаткових грошей, безумовно, є eBay. Серед сайтів з великим трафіком, вона займає 21-е місце за рейтингом Alexa. І, незважаючи на те, що трафік сайту поступово зменшується, на аукціоні, як і раніше, маса ділових можливостей та пропозицій.

Залежно від того, скільки лотів виставлено на продаж. Пошукавши товар за складами з «конфіскатом» або за гаражними розпродажами, завжди можна знайти те, що можна знову виставити на аукціоні, але трохи дорожче. Цілком можливо, що ви захочете створити власний інтернет-магазин і тоді отримуватимете кілька доларів на комісії при угодах, допомагаючи людям з товаром, яким вони хочуть торгувати.

А в цілому на eBay ви можете продати що завгодно, аж до ковдри, яку зробите своїми руками. Незалежно від того, в якій точці світу ви знаходитесь, електронні вітрини можна переглядати на телефоні за допомогою програм eBay для BlackBerry, Android або iPhon.

7. Лайф-коучинг.

Якщо ви любите інструктувати, репетиторствувати чи наставляти, то вам неодмінно потрібно зайнятися лайф-коучингом. Створіть веб-сайт, де поділіться своїм досвідом у світі лайф-коучингу. Розмістіть там відгуки людей, які підтримують ваші починання і кілька розумних статей, наприклад, що розкривають кроки на шляху до самопізнання.

При цьому вам зовсім не потрібно мати спеціальну ліцензію, що дозволяє давати поради людям, як їм варто жити. А про вчений ступінь і реальні облікові дані навряд чи хтось поцікавиться.

Як тільки у вас з’являться перші справжні клієнти, ви можете призначати зустріч особисто або консультувати їх по телефону. Для клієнтів, які бажають отримувати консультації 24 години на добу, необхідно визначити особливі тарифи. Хоча ви вільний психолог і можете самостійно вирішувати, що стоять ваші послуги для таких клієнтів.

8. Віртуальний помічник.

Всім людям, коли-небудь необхідна невелика допомога чи консультація, і ви цілком можете стати таким помічником. Віртуальний помічник, який постійно знаходиться на аутсорсингу і виконує нескладні завдання, велика знахідка для багатьох. Якщо є бажання стати таким помічником, то цілком ймовірно, що вам доведеться купувати квитки в кіно, шукати вакансії, відносити речі в хімчистку або навіть посидіти з собакою. Він використовує інструмент і клавішу.

Завдання можуть бути просто побутовими, а може знадобитися виконання чогось екстравагантного, тому і оплату за свої послуги ви виставляєте виходячи з цього. Це може бути погодинна оплата або разова. Ви маєте повне право включати витрати на виконання завдання.

Що і як робити вирішувати лише вам. А консультацію про те, в якому ракурсі рухатись вперед до своїх грошей, можна отримати у журналах про підприємництво.

9. Служба технічної підтримки.

Чи можете ви віднести себе до тих, кому дзвонять друзі та знайомі, у разі поломки свого комп’ютера? У вас це непогано виходить, тоді чому не зайнятися цим на платній основі? Брати гроші за ремонт чи консультацію – це ваш шанс стати затребуваним на ринку подібної праці. Створюйте свою веб-сторінку, рекламуйте свої послуги та… чекайте перших замовлень.

При написанні рекламного тексту обов’язково скористайтеся ключовими словами, щоб при запиті було простіше відшукати саме вас. Не забудьте переконатися, що знаходитесь в рамках своїх географічних кордонів, тому що при забиванні в Google та Яндексі люди будуть використовувати текст такого змісту: «…назва населеного пункту…технічна підтримка».

Для створення сторінки, яка сподобається пошуковим системам і буде зрозуміла всім користувачам, потрібно докласти всі свої SEO-таланти.

Правило того, як потрібно давати поради, полягає в тому, що запитати у вас можуть про будь-яку дрібницю, але відповісти ви повинні будете так, щоб зрозуміло було навіть першокласнику.

Якщо розкрутка послуг йде повільно, подайте оголошення на Авіто, тільки не забудьте його розмістити вище за оголошення конкурентів.

10. “Персональний” телефонний оператор.

Способів отримання грошей за допомогою телефону багато, здебільшого ви вже познайомилися вище. Але якщо ви не знайшли відповідного для себе способу, ви можете просто розмовляти телефоном. Спеціальних навичок практично не треба, заведіть собі гарний номер телефону та зареєструйтеся в будь-якій платіжній системі, щоб з вами могли робити розрахунок за допомогою пластикової кредитної картки.

Диктуйте рецепти, просіть будь-що, приймайте ставки на спорт.

У будь-якому випадку, про що ви, не говорили головне, щоб вам платили за це. Навряд чи хтось засудить вас у нинішній вік цифрових технологій.

Пам’ятайте, що не всі успішні бізнесмени відкрили свій успішний бізнес, маючи купу грошей. Оригінальні бізнес-ідеї можуть бути безкоштовними. Виявіть свою креативність і працьовитість, і решта додасться!

Як заробити на Google AdSense

 

Коментарі 2

Залишити відповідь