Перейти до контенту

100 грн просто так, де дають?

У повсякденному житті людей трапляються різні ситуації, особливо раптова нестача грошей. Причому одним людям терміново знадобляться 10 тисяч гривень, а іншим терміново потрібні 500 гривень до зарплати. Проблеми бувають різні, але вирішуються вони одним способом – попросити в борг у родичів або колег. Однак сьогодні, якщо потрібна невелика сума грошей, така як 100 гривень або 500 гривень, виручить кредитна організація МФО (мікрофінансова організація). Причому першу позику можна взяти безкоштовно, як то кажуть просто так.

Де ще можна взяти 100 грн, читайте далі в статті.

Перша думка, яка приходить в голову – це банки, тому що про них говорять багато людей і вони постійно рекламують свої послуги.

 1. Чи можна взяти кредит у банку на суму 100 гривень безкоштовно?

В цьому випадку, такі фінансові організації як банки потрібно виключити відразу, тому що вони на такі невеликі суми позики не дають.

У деяких невеликих банках спробувати взяти споживчий кредит на малу суму грошей можна. Але для цього потрібно буде зібрати великий пакет документів і довідку про доходи, така тяганина відразу відбиває бажання зв’язуватися з банками.

По суті банки самі не захочуть зв’язуватися з кредитуванням копійчаних сум грошей, тому що доходу від таких трансакцій вони не отримають. Банки не будуть витрачати свій дорогий час на подібні кредити.

Від варіанту отримання 100 гривень в банку потрібно відразу відмовитися.

 1. Другий варіант позики 100 гривеньце ломбарди

Сьогодні мережа ломбардів стрімко розвивається по всій країні. Тому багато людей, щоб взяти в борг невелику суму грошей йдуть туди. За правилами ломбарду, щоб там позичити гроші потрібно залишити в заставу якусь цінну річ.

Але в цьому варіанті є багато мінусів:

 • річ оцінюють не більше 60% її реальної ринкової вартості;
 •  короткий термін викупу зданої в заставу речі;
 •  висока процентна ставка;
 •  у разі не повернення грошей у встановлений термін, конфіскується закладена річ.

І, тут потрібно розуміти, що просто так в ломбарді грошей не дають. Тому фінансові консультанти попереджають новачків, що позики в ломбардах впливають на кредитну історію.

Звичайно, вони погіршують історію, навіть у випадку, що заставна річ вчасно викуплена. Сама суть звернення людини в ломбард свідчить про те, що вона знаходиться в нестійкому фінансовому становищі.

 1. Мікрофінансові компаніїкращий варіант взяти гроші просто так

Що таке перший кредит безкоштовно? Це означає, що позика надана безкоштовно новому клієнту, який оформляє заявку на кредит вперше.

Простіше кажучи, якщо позичальник візьме в борг 1000 гривень на умовах безкоштовного кредиту, то йому потрібно буде повернути точно таку ж суму – одну тисячу гривень.

APRC такого продукту буде 0%, а це означає, що позичальник не зіткнеться з будь-якими прихованими витратами.

Але це буде так за однієї умови – якщо позичальник вчасно погасимо кредит.

Багато людей не розуміють, що таке безкоштовний кредит. Вони думають, що їм дадуть гроші даром, і повертати їх не потрібно.

Однак, тут необхідно розуміти, що кредитні компанії не є благодійними організаціями.

Багато хто з людей здивовані, для чого МФО пропонують безкоштовні кредити і що це за акція. Причина дуже проста – конкуренція і боротьба за клієнта. Всім бізнесменам потрібен трафік, тому що це золота жила успіху і процвітання будь-якої компанії.

Онлайн позики без верифікації

Для багатьох людей позичати гроші – це ганьба. Їх виховували в переконанні, що кожен сам відповідає за свою долю і повинен самостійно забезпечувати фінансову стабільність собі і своїй родині.

Коли  життєва ситуація змушує їх брати небанківські кредити, у них виникає безліч опорів. Однією з причин є побоювання, що кредитна компанія подзвонить роботодавцю для підтвердження суми заробітку або самого факту працевлаштування в цій компанії.

На щастя, ці побоювання абсолютно безпідставні, не мають під собою реальної ситуації того, як сьогодні працюють кредитні компанії.

У переважній більшості з них люди можуть отримати кредит онлайн без перевірки телефону чи банківського рахунку, гарантуючи повну конфіденційність кожній людини, яка звертається за кредитом.

Про виданий кредит, буде знати тільки кредитна компанія і особа, якій він був виданий.

 Рейтинг кредитів онлайн без перевірки МФО

Ось як виглядає рейтинг відомих українських мікрофінансових організацій які дають позику 24/7:

 • Moneyveo – це кредитна організація ТОП-1;
 •  Є Гроші – це МФО теж в топі;
 • CreditPlus – приймає заявки на позику  від 500 гривень;
 • Money4you – це популярна кредитна компанія, перша позика під  0 відсотків;
 • Loany – нова мікрокредитна установа, надає довгострокові кредити від 5 тисяч гривень ;
 • Качай Гроші – мікрокредити  на суму 500 гривень;
 • ZeCredit – бонус на першу позику.

1). Moneyveo – кредит в розстрочку на суму від 100  гривень

Максимальна позика до 30 тисяч гривень, термін кредиту від одного дня  до 142 днів, рішення за 5 хвилин цілодобово.

Moneyveo пропонує мікрокредити в розстрочку до 30 000 гривень на термін до 142 днів. Для постійних клієнтів від 100 гривень. Заповніть заявку онлайн і насолоджуйтеся готівкою через 5 хвилин. Підготуйте паспорт та номер банківського рахунку, для швидкого переказу грошей. Фактична відсоткова ставка становить 58,29% на рік.

2). Є Гроші – кредити без розстрочки сума від 500 гривень

Є Гроші — це популярна небанківська компанія з швидким кредитним рішенням. Обмежені формальності, фіксовані платежі без прихованих внесків.

Сума наданої пропозиції становить до 20 000 гривень. Заявки на кредит приймаються цілодобово. Максимальний термін погашення становить 30 днів. Процентна ставка від 0,33% до 1% в день.

3). CreditPlus  пропонує кредити на невеликі суми до 10 000 гривень

 Інноваційна фінансова установа, яка поєднує в собі традиційні банківські послуги зі спрощеною системою подання заявок на отримання кредиту.

Мікрофінансова організація CreditPlus забезпечує не тільки фінансування, а й знання та досвід, отримані в банківській сфері, і гарантує клієнтам стандарти банківської безпеки та обслуговування на найвищому рівні.

Швидке надсилання грошей на карту банку, без зайвих формальностей, весь процес відбувається онлайн. APR для репрезентативного прикладу становить 39,55%.

4). Money4you – відповідний кредит готівкою від 700 гривень

 Мікро фінансова установа пропонує кредит готівкою до 8 тисяч гривень.   Money4you не пред’являє жодних обмежувальних вимог до заявників. У випадку індивідуальних клієнтів це вік 18 років і повна дієздатність, наявність паспорта та ідентифікаційного номера. Термін від двох днів до одного місяся. Під 1,99% в день.

5).  Loany – це кредит в розстрочку до 25 000 гривень

Це веб-сайт, що пропонує кредити в розстрочку від 1 000 гривень на термін до 180 днів. Ідеальне рішення для клієнтів з будь-якою кредитною історією, доступно цілодобово на протязі тижня. Вимоги: українське громадянство, наявність паспорта, ідентифікаційного коду та банківської картки. Крім того треба мати адресу електронної пошти та мобільнй телефон.

Резюме

Як видно зі статті можливостей отримання 100 гривень просто так багато.

Але, експерти радять вибрати спосіб швидкого отримання грошей в борг від мікрофінансової організації.

Там можна оформити і отримати 100 гривень або навіть 1000 гривень легко і просто.

Досить мати паспорт і телефон.

Гроші для переселенців

Гроші – як заробити і де заробити?

Гроші для переселенців

Коментарі 1

Залишити відповідь