Перейти до контенту

Топ-5 потужних ритуальних практик на отримання грошей

Сьогодні в Україні все більше і більше людей починають звертатися до чаклунів, магів та фахівців езотерики, щоб ті помогли знайти роботу, другу половинку, розкрутити бізнес, та залучити у сім’ю більше коштів. Тому ритуали та заговори користуються величезною попупулярністю. А чаклуни й відьми стають модними, а їх справа прибутковою. Як створити надійний грошовий потік в своє життя, читайте далі в статті.

Тор-5 заговорів на гроші в домашніх умовах

Багато людей, у яких з’явилися фінансові проблеми, і які пройшли всі можливі і неможливі шляхи щоб позбутися від них, чули, що потрібно звернутися до магів. Тому що вони мають зв’язок зі Всесвітом і можуть створити грошовий потік, який врятує людину від злиднів.

Потужний заговір на гроші може сильно подіяти на зневірених людей, які сильно повірили в мистецтво езотериків і всією душею вірять, що вони допоможуть їм назавжди забути про проблеми

Щоб створити грошові потоки знадобляться звичайні речі, які в руках магів стають чарівними паличками. Ритуали, молитви, заговори та інші дії дуже вміло застосовують професійні езотерики.

1. Ритуал на свічку для отримання грошей

У своїй практиці маги використовують предмети різного кольору. Наприклад, зелений колір має сильну енергетику, яка прискорює фінансові потоки. Тому, в різних ситуаціях вони застосовують свічки різного кольору. Вимовляти заговір на гроші найкраще на зелену свічку.

Для проведення ритуалу необхідно в ночі на повний Місяць запалити свічку, покласти гаманець на підвіконня, так, щоб на нього падало світло місяця.

Далі, спрямуйте свій погляд на палаюче полум’я свічки і скажіть таку фразу:

«Нужда і злидні згорають і в попіл перетворюються, а в гаманці моєму багато монет і гривневих купюр поповнюється».

Після того, як згорить свічка, позбирайте всі залишки від неї, загорніть в папір і зберігайте в гаманці.

2. Ефективна практика заговору на великі гроші

Як би у вас не складалося фінансове становище, навіть у вас є стабільне джерело доходів, але ви постійно думаєте, як його посилити, щоб відкрити свій бізнес, то вам допоможе простий ритуал на гроші в домашніх умовах.

І так, ввечері після роботи візьміть гривневу купюру з гаманця і скажіть таку фразу:

«Гроші до грошей йдуть і в гаманці моєму залишаються. Бажаю, щоб багатство моє примножувалося і у мене залишалося».

Через день заговорену купюру потрібно витратити на продукти. Все, залишається тільки чекати і сподіватися, що незабаром ситуація з грошима значно покращиться.

3. Ритуальна практика на гроші на зростаючий Місяць

Як стверджують маги, коли Місяць знаходиться у фазі росту, то його енергетика значно сильніша, тому заговори на залучення грошей в цей час ефективніші.

Для проведення практики ввечері, коли зійде зростаючий Місяць, на простому листку паперу напишіть на які цілі вам потрібні гроші. Писати можна все, що завгодно, аж до того, що вам потрібен будинок.

Список своїх бажань покладіть в гаманець, який повинен лежати на підвіконні і на нього потрапляло світло Місяця. Спрямуйте свій погляд на мМісяць і скажіть таку фразу:

«Нехай грошей у мене буде стільки, щоб витратити їх було неможливо. Все, що захочу, то отримаю. Слова мої сильні, а бажання ще сильніші».

Говорити потрібно чітко, правильно вимовляючи кожне слово. При цьому у вас повинно бути глибоке переконання, що ви робите дуже серйозну справу, яка реально принесе вам гроші.

Як стверджують професійні психологи, маги і відьми, що в заговорі важливе не тільки текс, а впевнена його вимова.

Фраза і кожне слово повинні бути заряджені вашою енергетикою. Сила заговору саме в заряджених словах. Багато людей цього не розуміють і вимовляють заговір взагалі не вкладаючи в нього ніякої енергії. Це крута помилка, тому що неправильно сказана фраза не дає ніякого результату.

Езотерики стверджують, що сенс заговору в тому, щоб створити енергетичний потік який усуне всі перешкоди на шляху до вашої мети.

Тут потрібно розуміти, що всі перешкоди завжди знаходяться всередині, у вашій голові. Тому, всі зовнішні перешкоди – це дурниця з цим ви впораєтеся, тут важливо усунути внутрішні перешкоди, ваші страхи, сумніви і невпевненість.

Тому вимовляючи заговір на гроші, потрібно створювати думки-образи. Тобто, ви повинні бачити, як йдуть ці заряджені енергією слова і утворюють енергетичний потік.

4. Ритуал на залучення грошей в домашніх умовах

І так, що необхідно для цього ритуалу? Тут знадобиться свічка будь-яка церковна, сувенірна, воскова або парафінова – абсолютно неважливо.

Опівночі в кімнаті погасіть світло, щоб була темрява, запаліть свічку і ось дивлячись на вогонь потрібно створити такий образ, який подолає всі перешкоди на шляху до отримання позитивного результату.

Тобто, потрібно уявити і чітко побачити ті перешкоди, які вам заважають, які стоять між вами і потрібною кількістю грошей. Це можуть бути дійсно страхи, ваші сумніви, можуть бути вороги якісь та інше. Може бути все що завгодно.

Коли представите в своїй свідомості, що ви все можете і здатні все подолати, тоді дивлячись крізь полум’я свічки вимовляєте таке заклинання:

«Вогонь перешкоди спалює, гроші залучає для справи, для душі і тіла. Хай буде так!»

Повторіть це заклинання тричі. А цю практику взагалі проводьте регулярно незважаючи на фазу Місяця і в кінці кінців ви побачите що всі проблеми, які ви вважали перешкодами – всі вони усунені і ви досягнете потрібного результату .

5. Ритуал для залучення грошей, який підходить чоловікам і жінкам

Ця ритуальна практика діє таким чином, що в житті людей починають відбуватися події і збіги обставин, які приносять гроші.

Ритуал оберігає від зайвих витрат і неправильних рішень, при яких можна зазнати збитків. Для коректної роботи ритуалу потрібно дотримуватися кількох загальних правил:

  1. ·      ваші наміри повинні бути щирими;
  2. ·      виконувати ритуал потрібно в повній самоті;
  3. ·       не можна переривати процес, і не можна відволікатися на різні звуки і шум;
  4. ·       чітко і правильно, повільно вимовляйте кожне слово фрази;
  5. ·       візуалізація кінцевого результату.

Цю ритуальну практику потрібно провести тричі, але не більше одного разу на добу. Якщо після цього ви не помітили позитивний результат, не впадайте у відчай, потрібно набратися терпіння і трохи почекати.

Розслабтеся і повторюйте афірмацію:

«Майбутнє своє визначаю, і до того  хто все знає і жодне питання без відповіді не залишає. Майстер Всесвіту щедро мене нагороди, й дай мені надію милу. Відкрий переді мною ворота у грошову жилу й направ на мене її силу. Свого прохання  не зрічуся, коли на шлях грошовий стану, я з нього ніколи не відступлюся».

Енергетика житла

Кожній людині обов’язково потрібно стежити за енергетикою свого житла, застосовуючи при цьому знання, які передалися нам від предків.

Для того щоб зробити своє життя щасливішим, а нужду і проблеми відігнати геть, потрібно залучати в хату позитивну енергетику грошей.

Коли в оселі позитивна енергія, то від неї віє затишком і вона випромінює тепло і світло. Коли в будинку енергетика негативна, хочеться якомога швидше покинути його, тому що неприємні відчуття, які відчувають люди в такому будинку, виснажують їх психіку.

Зробити позитивну енергетику житла не просто – це дуже велика праця. Але, ті люди у кого це виходить, здатні притягувати в мешкання щастя, любов, благополуччя і достаток.

Всі справи у них будуть виходити з легкістю, супроводжуватися радістю і позитивними емоціями.

Життя таких людей легше, а енергетика житла спрямована на те, щоб притягувати більше потрібної енергії та зберігати енергетичний баланс.

Дуже важливо дотримуватися правил і рекомендацій професійних езотериків, магів і чаклунів.

1). Коли підходите до своїх вхідних дверей, то насамперед повинні бачити гарний килимок, який завжди повинен бути вичищений і доглянутий. У такий момент ви і ваші гості відчувають приємну емоцію і в хату заходять вже з позитивними почуттями, а значить, ніхто не приносить в помешкання негативу.

Килимок – це фільтр від негативної енергії, яка може потрапити на взуття під час ходьби по тротуару. Коли будете витирати ноги перед входом в житло, то залишите цей негатив за дверима.

Коли будете чистити килимок, то його потрібно посипати дрібною сіллю і проговорити при цьому такі слова:

«Сіль негатив прибирає, погану енергетику вбиває, від усього поганого захищає».

Щоб в хаті завжди були гроші, під килимком біля вхідних дверей викладіть з монет жовтого кольору будь-якого номіналу, знак нескінченності, при цьому промовляйте такі слова:

«Гроші в нескінченній кількості в хату надходять, емоціями потрібними нас оточують, звершенню планів допомагають, і радість залучають».

Цей простий ритуал допоможе притягувати грошову енергію, і у вас точно після цього не буде проблем з грошима.

2). Над вхідними дверима прикріпіть скручену в трубочку гривневу купюру будь-якого номіналу. Обмотайте її зеленою ниткою, зав’яжіть на 8 вузликів і раз на рік її міняйте, промовляючи від душі слова подяки за те, що гроші є у Вашому житті, що ви не знаєте з ними ніяких проблем.

3). Слідкуйте обов’язково за порядком в хаті, тому що це безпосередньо впливає на енергетику житла. Тоді енергія житла буде сильною і зможе протистояти надходженню будь-якого негативу.

4). Навчіть дітей з самого дитинства стежити за своїми іграшками, збирати їх після гри – це допоможе вам уберегти їх від негативу.

Деякі іграшки можуть вбирати в себе негативну енергію, а під час гри передавати її дитині.

5). Якщо в квартирі є серванти, стежте за тим, щоб в них не було пилу. Особливо шкідливо якщо вони знаходяться там де ви спите, тому що під час сну весь негатив, який пил притягує, вбирається у ваше життя, і тоді приходять проблеми.

6). Не залишайте на ніч брудний посуд, особливо брудні порожні чашки – це  може залучити грошову порожнечу, яка запуститься в безперервний рух. І тоді почнуться проблеми з грошима.

7). Не можна на ніч на столі залишати ніж, тому що це призведе до проблем між членами сім’ї і можливо відбудуться втрати зв’язку на енергетичному рівні. Такі відносини важко налагодити і відновити тому не варто ризикувати

8). Пам’ятайте про те, що кухня це важливе місце у вашому житлі, бо вона відповідає за домашній затишок, на ній повинен бути порядок. Це принесе у вашу квартиру достаток і гроші.

Кухня – це гордість кожної господині, і кожна сім’я намагається зробити її затишною для себе. Адже випромінюючи позитивні емоції перебуваючи на ній зміцнюється енергетика житла.

У давні часи стороннім людям не дозволяли заходити в кухню, щоб вони своїм негативом не принесли шкоди енергетиці житла.

Ось і дотримуйтеся такого правила, оберігайте свою оселю, зберігайте її енергетику і відчувайте себе в ній в безпеці.

9). Кухонний стіл – це сакральне місце в хаті. За ним варто уважно стежити він повинен бути стійким і міцним тому що від нього залежить зв’язок між членами сім’ї.

Якщо він буде хитким, сім’я буде такою ж хиткою, в мешкання можуть прийти зради, непорозуміння, відбудеться розрив відносин. Якщо стіл буде скрипіти, то накличе хвороби. Якщо раптом зламається, то потрібно очікувати велику біду.

Якщо збираєтеся купити новий стіл, то краще якщо він буде овальний або круглої форми. Такий стіл допоможе зробити так, щоб в хаті завжди був достаток, а сім’я була міцною.

По столу не можна стукати. Така дія вказує неповагу до нього, а також буде створювати нехороші вібрації, які зможуть зруйнувати енергетику житла.

Не дозволяйте нікому сидіти на столі, тому що така дія притягне бідність і втрату грошей. Якщо в такий момент ви візьмете у когось-то гроші в борг, то повернути їх буде дуже непросто. На ньому швидко наростуть різні борги, які тільки будуть посилювати ваше становище.

Не можна скидати  зі стала крихти на підлогу, це призведе до грошових втрат. Якщо будете змітати їх папером, то в будинку почнуть виникати сварки на рівному місці, члени сім’ї стануть запальними і буде непорозуміння в таких моментах про які і подумати раніше було дивно

На стіл не можна класти шапку, тому що це завадить надходженню грошової енергії в житлі, і ви притягнете в своє життя моторошні мігрені.

Якщо такий вчинок зробить людина яка не живе у вашому домі, то вона віднесе разом зі своїм головним убором достаток з вашого мешкання.

Не можна на стіл класти ключі – це притягне в дім біду, яка затягнеться на довгий період часу і негативно позначиться на найслабшому членові сім’ї.

Постеліть на стіл красиву скатертину, а під неї покладіть купюру великого номіналу, зверху на скатертину обов’язково поставте мед, фрукти, горіхи, паличку кориці – це буде залучати в хату багатство, успіх і радість.

 Резюме

Щоб в хаті завжди був хліб і до хліба треба працювати, бо просто так вам ніхто грошей не дасть і навіть не позичить.

Але  в житті багато людей які нібито важко працюють, але багатіями не стають, бо не знають, що крім праці потрібне ще й везіння.

Люди які прочитали цю статтю розуміють про шо йде мова. Ритуали, змови й молитви – ось реальна допомога примножити зароблене і відчути смак багатства.

Як заробити гроші коли ти дитина

Гроші – як заробити сьогодні і вийти на пасивний дохід

Цікаві факти про Амазон: історія створення і успіху

Rate this post

Коментарі 1

Залишити відповідь