Перейти до контенту

Як отримати безкоштовну криптовалюту

Багато користувачів Інтернету, які шукають безкоштовні способи заробітку в мережі, часто запитують – це правда, що є способи отримати криптовалюту безкоштовно, тобто на халяву?  Експерти цієї ніші відповідають, що так, поки ще існують способи отримання крипти без вкладення реальних грошей. В першу чергу вони рекомендують безкоштовну роздачу монет від фірм виробників.

Для новачків це найкращий варіант отримати віртуальні грошики, бо він не вимагає інвестицій.

Кого цікавить халява в Інтернеті, читайте статтю до кінця, і дізнаєтесь , як безкоштовно стати справжнім кріптоінвестром.

Як новачкові безкоштовно отримати криптовалюту

Як отримати безкоштовну криптовалюту

 Перша безкоштовна роздача цифрових грошей була здійснена Джеремі Рубіном рівно 8 років тому. Тоді він роздав Біткоїни на суму 100 доларів випускникам Массачусетського технологічного інституту. Хтось із колишніх студентів зберіг цей Биток і після деякого періоду часу пристойно заробили, а хтось купив собі суші в кафешці і до сих пір кусає собі лікті.

Зростаюча популярність віртуальних грошей призвела до того, що все більше і більше людей шукають способи отримання крипти безкоштовно.

Криптовалюта – це цифрова валюта, яка не прив’язана до будь-якої конкретної країни і призначена для анонімного використання. Першою в світі криптовалютою став Біткоїн (BTC), який був створений невідомою людиною під псевдонімом Сатоши Накамото в 2009 році.

Сьогодні на ринку крипти продається сотні іншої віртуальної валюти, її ще називають альткойнами. Вона з’явилася зовсім недавно, за останні кілька років. Більшість альткойнів похідні від Біткоїнів з відкритим вихідним кодом, але є і від будь-якої іншої існуючої крипти.

Однак саме BTC як і раніше залишається абсолютним королем цього ринку.

Як заробити безкоштовну криптовалюту: майнінг  

Майнінг криптовалюти – це  процес її отримання, за допомогою транзакцій які перевіряються і додаються в загальнодоступну книгу, відому як блокчейн. Видобуток цифрової валюти є частиною процесу що підтверджує транзакції в мережі блокчейн.

Сучасні кріптоінвестори добувають віртуальні гроші на складному і дуже дорогому обладнанні, що собою уявляють ферми-майнери, їх ще жартома називають екскаваторами.

Майнінг валюти – це дуже серйозне вкладення грошей, яке не всім по кишені. Тому що крім обладнання багато грошей йде на оплату електрики.

З цього приводу прості обивателі і новачки цієї ніші все більше і більше вибирають так званий хмарний майнінг. Сьогодні це найпопулярніший спосіб безкоштовного заробітку криптовалюти. Однак, кількість валюти видобутої таким чином не йде ні в яке порівняння з професійним майнінгом.

Але кожна людина може систематично накопичувати криптовалюту на своєму гаманці і постійно підвищувати її статус. І в міру зростання ціни на крипту вартість гаманця також буде рости.

Як отримати криптовалюту безкоштовно: аірдропи і збирачі

Іншими способами збору цифрових грошей безкоштовно є спеціальні інструменти, так звані аірдропи і збирачі (сайти-крани).

Враховуючи те, що для заробітку крипти через аірдропи в 90% випадків потрібно KYC – верифікація особистості, то багато користувачів відмовляються від цього способу.

Процедура KYC (Know Your Customer) вимагає відправки сканів посвідчення особи або громадянського паспорту та підтвердження місця проживання. Тому експерти радять новачкам і не досвідченим користувачам зосередитись на кранах, які вимагають тільки безкоштовного облікового запису і підтвердження адреси електронної пошти.

Ось короткий список сайтів, які пропонують користувачам заробляти валюту за виконанні простих завдань:

 • перегляд реклами на блогах і сайтах;
 • дивитись відео;
 • відвідувати сайти-крани, які цілодобово за вхід на сайт платять крипту;
 • заповнення анкет;
 • грати в ігри;
 • установка додатків і багато іншого.

Найкращі і найбільш високооплачувані крани

1). Faucet Crypto – це популярний сайт-кран, який платить більше 5 років. Отримати зароблені гроші можна на свій крипто-гаманець безпосередньо через блокчейн. Вигідна реферальна комісія – 20% від доходу реферала. Працює система підвищення рівня при виконанні завдань, що дає можливість збільшувати дохід

2). Coinpay – надійний проект, 85% доходу система розподіляє між користувачами. Чим більше активність користувачів, тим більше у них доходів. Дохід команди Coinpayu використовується для вдосконалення системи сайту, заробітної плати команди та плати за інфраструктуру системи, що постійно покращує Coinpayu.

3). Betfury io – цей веб-сайт пропонує азартні ігри з фактором ризику. Щоб бути користувачем сайту, гравцю повинно бути більше 18 років. Адміністрація не несе відповідальності за порушення законодавства регіону, щодо онлайн-ігор. Грайте відповідально і отримуйте задоволення з BetFury. Платформа платить з 2019 року.

 1. Сointiply – перетворіть свій час в гроші. Якщо ви багато часу проводите в Інтернеті, змусьте його працювати на вас. Ви можете заробляти Біткоїни, DOGE, LTC або DASH, займаючись улюбленою справою в Інтернеті, граючи у веселі онлайн-ігри. Отримуйте гроші за перегляд відео та інше. Проект платить з 2018 року.

5). Firefaucet – кран який платить з 2018 року. Відгуки користувачів тільки позитивні.

Заробіток криптовалюти безкоштовно – переваги і недоліки

Переваги:

 • Створення портфеля без необхідності інвестувати власні гроші.
 • Придбану криптовалюту можна вивести або інвестувати далі, примножуючи капітал гаманця.
 •  Психологічний комфорт при інвестуванні – адже купується криптовалюта не з особистої кишені.
 • У разі зростання ціни крипти на ринку, вартість портфеля користувачів буде рости ще швидше.
 • Легкі способи заробити криптовалюту безкоштовно.
 • Безліч можливостей для збору криптовалюти з різних сайтів одночасно.

Недоліки:

 • Для заробітку цифрових грошей потрібна регулярність.
 • При використанні тільки одного веб-сайту доходи будуть повільними.
 •  Необхідне знання англійської мови, хоча б мінімальне.

Що таке криптогаманці

Людина може вивести зароблену кріптовалюту на будь-який кріптовалютний гаманець. У мережі є безліч безкоштовних онлайн-гаманців. Найкращими і безпечними є, наприклад, Exodus або Electrum.

Кріптогаманці – це тип цифрового гаманця, в якому зберігаються відкриті і закриті ключі. Це дві частини криптографічних ключів, які необхідні для авторизації транзакцій в блокчейні.

Гаманець можна встановити на комп’ютер або смартфон. Відкритий ключ – це те, що люди будуть використовувати, коли захочуть заплатити криптовалютою.  З іншого боку, закритий ключ — це те, що користувач буде використовувати для доступу до своїх коштів або для переказу грошей з однієї адреси на іншу.

Дуже важливо ніколи не повідомляти свій закритий ключ кому-небудь. Тому що, якщо хтось отримає до нього доступ, він буде мати повний контроль над усіма вашими ресурсами.

Існує безліч типів гаманців, які можна використовувати для зберігання криптовалюти. Є дві основні категорії гаманців: гарячі і холодні.

 • Гарячі гаманці підключаються до Інтернету і доступні з будь-якого пристрою.
 • Холодні гаманці працюють в автономному режимі, для роботи їм не потрібен Інтернет.

До перевірених апаратних гаманців, безумовно, відносяться Ledger і Trezor .

 Що таке криптовалютні біржі

Це цифрові платформи, які дозволяють користувачам торгувати криптовалютою. Вони схожі на фондові біржі, з тією лише різницею, що працюють з цифровою валютою, а не з акціями.

Існує безліч різних типів бірж, але найбільш популярні поділяються на централізовані біржі і децентралізовані біржі.

Централізовані біржі використовують сторонні сервіси для зберігання клієнтських коштів, а децентралізовані біржі — ні. Найбільш популярним типом обміну є обмін фіатних грошей, наприклад, гривні, долари, євро та інше, на криптовалюту.

Іноземні сайти для заробітку в Інтернеті

Планування сімейного бюджету

Де шукати гроші для відкриття бізнесу

Коментарі 1

Залишити відповідь