Перейти до контенту

Бізнес-ідея перепродаж китайських товарів

Щомісяця сотні тисяч українців відвідують популярну біржу китайських товарів AliExpress. Можна з упевненістю припустити, що люди сюди приходять за товаром з різною метою: одні щось купити для себе, інші купити товар для перепродажу. Це видно навіть неозброєним оком по численній рекламі товарів, привезених з Китаю. За статистикою в Україні близько 50% підприємців ведуть свою справу, торгуючи китайськими товарами. Пояснюється це тим, що цей бізнес має високу рентабельність. Онлайн-торгівля користується попитом, як у покупців, так і у продавців.

Покупці мають доступ до широкого асортименту товарів за доступною ціною, а продавці отримали можливість заробляти гроші віддалено з дому.

Кого зацікавив цей бізнес, читайте далі і дізнаєтесь, як почати свою справу.

Вигідний малий бізнес: торгівля товаром з Китаю 

Бізнес-ідея перепродаж китайських товарів

Якщо вам сподобалася ідея покупки товарів на AliExpress і перепродувати їх, то читайте далі, там публікується необхідна інформація.

Інтернет-магазин AliExpress знають у нас багато людей, а Україна входить в ТОП популярних країн Європи, де продаються китайські товари.

Тому, українці є надійними клієнтами цього торгового підприємства і регулярно користуються його послугами. Враховуючи цей фактор, в Україні створюються склади для зберігання популярних товарів з Китаю, щоб скорочувати час доставки покупцям, і створюється в містах сервіс посилкових автоматів. Вищевикладені заходи значно покращують сервісне обслуговування покупців. Тому новачки в інтернет-бізнесі можуть сміливо відкривати свою справу, співпрацюючи з Аліекспресс.

Торгівля в Інтернеті: рекомендації експертів  

Деяким людям здається, що купувати товари на зарубіжних сайтах складно і довго. Однак це помилкова думка, тому що реально цей процес мало чим відрізняється від звичайних покупок, наприклад, в українському магазині ROZETKA.

За статистикою 80% товарної продукції, яка продається в Україні – це імпорт з Китаю? І якщо раніше люди неохоче купували китайські речі через погану якість, то сьогодні, навпаки люди охоче купують їх в українських перекупників.

Експерти відзначають, чому ніхто не переконує людей, що покупка товарів в інтернеті, наприклад, на AliExpress – це проста справа, тому що, є вигода продавцям дрібних українських інтернет-магазинів: чим менше людей купують самі товар на зарубіжній біржі, тим більше їх зверниться до посередників. Процес ведення бізнесу, пов’язаного з торгівлею, технологічно складається з чотирьох простих кроків:

  • Реєстрація та створення свого кабінету на товарній біржі Аліекспресс, а також знайомство з функціями і можливостями сервісу.
  • Пошук потрібного товару і його вибір, оформлення та оплата..
  •  Розподіл товарної продукції по окремим торговим підприємствам для продажу. Наприклад, українські інтернет-магазини, чи офлайн-магазини.
  • Маркетингова діяльність, організація онлайн-реклами та розміщення рекламних банерів в місті, а далі активний продаж.

 Поступово підприємці починають набиратися вміння і досвіду в продажах купленого товару. Як відзначають самі продавці, що вони отримують від торгівлі китайським товаром чималий прибуток.

Створення аккаунта на біржі Аліекспресс

Насправді це дуже простий процес, тим більше що сайт магазину пропонує українську версію. Щоб створити свій обліковий запис на сайті потрібно зробити пару кроків:

  • Перейти на головну сторінку «Aliexpress Україна» і клацнути на кнопку «Приєднатися».
  • Далі в формі «Реєстрація» вибрати спосіб авторизації: за номером телефону, отримавши SMS з кодом підтвердження, або через свій E-mail.
  • Також є можливість використовувати акаунти соціальних мереж, наприклад, Facebook, Instagram.
  • Вказати контакти для зв’язку.

Процес купівлі товару на AliExpress

Якщо ви коли-небудь замовляли щось в будь-якому українському Інтернет-магазині, то точно так це можна легко зробити на AliExpress.

На головній сторінці сайту користувач бачить категорії і підкатегорії товарів.

Далі приймаєте рішення, який товар купити для вигідного перепродажу, щоб він коштував значно дешевше ніж в українських магазинах. Є кілька факторів, які потрібно враховувати:

  • Маржа. Необхідно порахувати різницю між ціною покупки і ціною продажу, щоб повернути вкладені гроші за доставку товару, за комісію українських інтернет-магазинів, де будете продавати куплені товари.
  • Якому товару віддати перевагу, наприклад, вибрати нішу з незвичайними гаджетами і унікальними декоративними аксесуарами, чи більш конкурентну нішу футболок і дешевої електроніки.
  • Якість товарів. Іншими словами, чи відповідають вони європейським стандартам, а не підробку відомих брендів.

Підприємці повинні шукати найвигідніші за ціною і якістю товари, які продаються на AliExpress. Потім потрібно обов’язково перевірити попит, наприклад, в магазині ROZETKA.

Тут потрібно розуміти, що, вибираючи товар для продажу необхідно мати перевагу перед конкурентами. Або мати такі ж товари, але за більш вигідними цінами і кращої якості, або надавати товари, яких немає в Україні, і на які є потенційний попит.

У підсумку кожен підприємець готує баланс витрат і передбачуваних доходів, складаючи бюджет на відкриття бізнесу.

Якщо розрахунки показують вигідну справу, то можна зареєструвати свій бізнес у державного реєстратора.

 Підготовка до старту підприємницької діяльності нагадує підготовку до змагань. Тут потрібно все продумати і виключити ризики. Якщо поставитися не серйозно і упустити важливі деталі, то бізнес може відразу після старту зійти з дистанції.

Купівля на AliExpress і продаж на маркетплейсах

Чому стало модно здійснювати онлайн-покупки? За даними опитування понад 29 тисяч осіб аналітичним агентством Shopper Approved (США):

  • 25% покупців відзначили, що в онлайн магазинах більший асортимент товарів;
  • 28%  впевнені, що ціни в Інтернеті нижче, ніж в офлайні;
  • 23% стверджують, що в Інтернеті зручніше купувати;
  • 10%   заявили, про економію часу;

 Але, що радує користувачів, так це те, що для здійснення покупок потрібен тільки комп’ютер або мобілка.

Крім того за статистикою більше 55% всіх онлайн-продажів виконувалися в маркетплейсах. Чому так відбувається:

  • висока надійність;
  • зручність користування;
  • якісний товар і високий рівень сервісу;
  • працюють перевірені продавці;
  • відсутність ризику обману покупців.

На думку користувачів, список кращих маркетплейсів України виглядає наступним чином:

  • PROM UA;
  • ROZETKA;
  • OLX;
  • ALLO UA;
  •  F.ua

 Якщо ви збираєтесь продавати на «PROM UA»  або в  «ROZETKA», перевірте, чи буде це вам вигідно. Платформи дуже популярні, і мають багато переваг:

 1). 89% інтернет-користувачів купували щось на «ROZETKA». Якщо хтось купує в Інтернеті недорогі товари, то експерти стверджують, що майже 60% купують через «ROZETKA» . Раз так багато людей купують тут, значить, тут варто продавати.

2). Цей інтернет-магазин гарантує безпеку, тому навіть якщо покупці знайдуть пропозицію в іншому магазині, велика ймовірність, що вони зроблять покупку на «ROZETKA». Тому що так безпечніше, тому що магазин гарантує якість, тому що їм адміністрація магазину допоможе, якщо щось трапиться не так.

3). На сайті легкий старт, професійний зовнішній вигляд, користувачеві не потрібно бути ІТ-фахівцем, графічним дизайнером або фахівцем з інтернет-бізнесу, щоб почати професійні продажі на «ROZETKA». Веб-сайт надає шаблони аукціонної графіки і дає професійний інструмент продажів.

4). Більшість переваг цього магазину зводиться до того, що за один день користувач може почати продавати свої товари по всій Україні, майже відразу охоплюючи тисячі потенційних клієнтів.

Мінуси – висока конкуренція і комісійні з продажів.

Резюме

Купівля на AliExpress і продаж на “ROZETKA” можуть виявитися хорошим рішенням, якщо ціни і якість товарів здатні залучити покупців, а плата за обслуговування не поглинає всю виручку.

Але, запустити і рекламувати власний інтернет-магазин, може бути кращою альтернативою. Також можна почати співпрацю і продавати китайські товари на іншій популярній платформі – OLX.

Крім макроплейсів можна організувати співпрацю зі звичайними магазинами у регіоні.

Бізнес-ідея інтернет-магазин: як відкрити та розкрутити

Бізнес-ідея стоматологічний кабінет

Персональний тренер з фітнесу – цікава бізнес-ідея

Коментарі 1

Залишити відповідь