Перейти до контенту

Бізнес на написанні статей

Сьогодні зустрів свою стару знайому, з якою, правда не спілкувався десь півроку і був приємно здивований її бурхливою реакцією. Поцілунки, обіймання і так далі, навіть стало якось не по собі з урахуванням того, що вона була з чоловіком. Ставши з’ясовувати причини такого радісною зустрічі виявилося все досить банально, хоча відверто стало трохи приємно і так вся справа як завжди в грошах.

Про способи заробітку без фінансових вкладень і підробітках писав вже раніше, але зустріч змусила згадати про прописних істинах ще раз і навіть стало приводом для написання цієї статті.

копірайтер

Але повертаючись до теми про способи заробітку без фінансових вкладень (за які отримав поцілунки) довелося трохи повернути з минуле і навіть зайти на ресурс під назвою Адвего.

В інтернеті досить часто згадуються терміни – копірайтинг, рерайтинг, постинг суть усіх цих значень за великим рахунком однакова-говоримо про написання текстів для інтернет ресурсів за гроші.

  • Суттєва різниця в тому, що копірайтинг – це написання нової статті,
  • рерайтинг – переписування готової статті своїми словами
  • і постинг – коментування на ресурсах.

На практиці це означає, що практично будь-яка людина при бажанні може спокійно заробляти гроші без будь-яких фінансових вкладень допомогою написання статей. Тобто, говоримо про те, що якщо є здібності до «написання», то пишемо статті, якщо немає, то цілком реально заробити постінгом.

При цьому увійшовши на ресурс Адвего я був здивований кількістю замовлень і тими цінами, які реально виставлені, якщо порівняти з тими, що особисто я пам’ятаю, коли пробував себе в цьому ремеслі піднялися мінімум в 2 рази.

Результат, в більшості рекламованих способах розчарувався. Але відносно не погано заробляв на копірайтенге (все відносно, в мене виходило заробляти до 200 доларів при витратах в декілька годин в день). Зараз правда вже не пишу, часу вистачає тільки на власний блог і то не завжди.

Та й весь експеримент був в виключно пізнавальних цілях. Але про свій досвід розповів знайомим і декілька з них вирішили себе спробувати, за фактом реально займається таким видом підробітку без фінансових вкладень сьогодні тільки троє. І ось відбулася зустріч з четвертої, дізнавшись всі подробиці я був приємно здивований, дівчина змогла не просто використовувати Адвего як спосіб банальної підробки, а фактично перетворила її в повноцінну роботу – за її словами заробіток на біржі у неї складає в районі 500 доларів (у мене стільки не вийшло).

Зараз вона має кількох постійних замовників, які платять більше, ніж пропонують в загальному списку і дуже задоволена.

Але якщо в її випадку спосіб спрацював то в деяких, на жаль, не працює, розчарованих також багато. Питання в чому принципова різниця між нею і рештою? Відповідь банальна і універсальний одночасно, як власне і при веденні власного бізнесу, так і у випадку з даними способом підробітку без фінансових вкладень, вся справа в бажанні і підході. Що потрібно пам’ятати, якщо хочете успішно заробляти:

– Не чекати швидкого результату, за фактом заробіток починається тоді коли маєш репутацію і починаєш розбирати в «темі» а ось це можливо тільки з досвідом. Тобто реєструємося на біржі Адвего і починаємо з простих завдань з постинг і вчимося, беручи недорогі замовлення з невеликими тестами.

– Намагатися шукати замовлення з постійною основою і за тематикою яка Вам знайома, наприклад, важко брати тематику форекса якщо не маєш уявлення про що йдеться. Хоча якщо дуже хочеться то можна, але тут на допомогу Яша або Гугля в якому і читаємо матеріали з необхідної теми, при цьому не важливо, маленький замовлення або великий.

– Не филонить, кожен замовлення робити ретельно і не намагатися з халтурити. Халтура, означатиме відмову і зниження репутації, плюс чорний список конкретного вебмастера. Якість завжди в ціні.

– Не боятися.

– Мати реально бажання заробити. За фактом при середній ціні постінгу в 10 центів за пару годин можна як мінімум 2-3 долари тільки на постінгу. Множимо на 30 – ось Вам і перші 100 доларів на місяць. До речі свої перші сто доларів у Адвего я заробив за 20 днів і постинг коштував тоді в районі 6 центів за коментар.

Як бачимо всі правила успіху такі ж як і для ведення власного бізнесу, тільки зі своєю специфікою. Будуть питання з приводу особливості роботи в Адвего буду радий відповісти, задавайте, чим зможу тим допоможу.

Також не забувайте підписатися на блог про реальні ідеї малого бізнесу попереду багато цікавого.

Як створити малий бізнес в Україні

Готові бізнес плани – плюси та мінуси

Як відкрити власний бізнес на селі бідному