Перейти до контенту

Бізнес на перепродажі товарів з Китаю без значних вкладень

Сьогодні українці є безпосередніми свідками того факту, як стрімко розвивається економіка Китаю. Досягти такого високого зростання ВВП цій країні вдається за рахунок низької вартості робочої сили і високим рівнем працездатності китайців. Завдяки цим двом факторам створюється низький рівень собівартості продукції, виробленої підприємствами. Тому не варто дивуватися, що українці постійно шукають зв’язки з китайськими підприємцями. Далі в статті піде мова, як пройти 10 простих кроків, щоб створити прибутковий бізнес на перепродажі китайських товарів.

Як вибрати вигідні ідеї, щоб організувати успішний бізнес з Китаєм

Бізнес на перепродажі товарів з Китаю без значних вкладень

Самі перевірені і популярні ніші в яких працюють українські підприємці, які  ведуть бізнес з Китаєм — це придбання франшизи, перепродаж китайських товарів, впровадження інноваційних технологій і багато іншого.

Реалізація китайських товарів

Новачки інтернет бізнесу, які загорілися відкрити свою справу в ніші заробітку на перепродажі товарів, необхідно звернути увагу на бізнес-ідею продажу китайських товарів.

Ці товари можна купити в Китаї за низькою ціною і продати в Україні за вигідною ціною. Такий бізнес може принести хороший дохід в перший місяць підприємницької діяльності.

До того ж цей проект можна відкрити з малої суми стартового капіталу. Як стверджують бувалі українські бізнесмени, почати комерцію з Китаєм можна маючи всього 10 тисяч гривень на старті.

Новачки можуть орієнтуватися на отримання рентабельності своєї справи в розмірі 125%.

Основне, що повинен розуміти підприємець новачок, що головне в цій комерції вдалий вибір товару для успішного перепродажу.

Але, як кажуть експерти – це дуже важко зробити, тому що неможливо передбачити, що з тисячі найменувань товарної продукції, яка користується попитом – вистрілить.

Справа в тому, що досвідчені українські підприємці, завели зв’язки з чесними китайськими колегами й купують якісний і дешевий товар китайського виробництва.

Новачки дуже часто прогорають, саме на дешевому неякісному товарі. Тому постачальника товарів з Китаю потрібно вибирати з великою обережністю.

Крок № 1. Вивчити існуючі різновиди бізнесу з Китаєм

Головна перевага співпраці в бізнесі перепродаючи китайські товари – це простота бізнесу, а головне його ефективність для підприємця.

Далі мова піде з чого почати бізнес з Китаєм на перепродажі товарів і як це можна зробити без вкладень. У статті описані всього десять простих кроків, виконавши які, кожен бажаючий зможе вийти на прийнятний рівень прибутковості.

Щоб успішно вести бізнес потрібно застосовувати перевірені, а головне реально працюючі моделі бізнесу, які вибирає більшість українців, це:

 • дропшиппинг;
 •  перепродаж товарів через Інтернет-магазини;
 •  участь у спільних покупках;
 •  а також продаж оптових партій товару.

Отже, як працює кожна модель бізнесу більш детально:

1). Дропшипінг – це метод торгівлі, який дозволяє розпочати бізнес без стартового капіталу.

Суттю такої моделі торгівлі є наступне: продавець отримує оплату від клієнтів, а потім замовляє безпосередньо у постачальника товар, який цікавить покупця.

Відправкою продукції кінцевому покупцеві займається саме цей постачальник. У підсумку, підприємець отримує дохід від посередництва, а покупець навіть не припускає, що отримав товар не від тієї людини, у якої він оформляв замовлення.

Метою підприємця, який працює по дропшиппінгу, є залучення покупців. Головне переконати клієнтів купувати товар, а маркетингова діяльність при цьому може бути абсолютно різною.

Така діяльність приносить непогані плоди, наприклад, є багато випадків, коли комісія посередника може бути навіть 500%. Але головна перевага – це відсутність витрат на склад і на придбання асортименту товару.

Розрахунок за товар здійснюється в момент отримання замовлення від покупця, причому його ж грошима.

2). Відкриття інтернет-магазину

Ця модель торгівлі для «просунутих» підприємців, але і новачками   варто вивчити цей метод.

Потрібно враховувати, що для відкриття і успішного старту інтернет-майданчика будуть потрібні деякі початкові витрати. Але і доходи від такої діяльності зазвичай вище.

Спочатку можна створити односторінковий сайт. Головним завданням такої сторінки буде донести чітко визначену пропозицію до потенційних покупців, а також сформувати цільову аудиторію. Не поганим варіантом для комерції є використання публічних сторінок в соціальних мережах.

Для того, щоб інтернет-магазин почав приносити доходи, потрібно покроково налагодити його роботу:

 1. Перше. Сформувати пропозицію. Спочатку вибір повинен впасти на привабливий, а головне затребуваний товар. Особливу увагу варто приділити ціноутворенню де вартість повинна бути низькою або, принаймні, конкурентоспроможною.
 2. Друге. Необхідно провести рекламну компанію. Тут можна не обмежуватися, будь-які ідеї можуть і навіть повинні бути втілені в життя. Почерпнути знання про методи просування можна в Інтернеті, краще на тематичних ресурсах про бізнес з Китаєм.
 3. І третє. Необхідно в обов’язковому порядку зайнятися розкруткою. В магазині повинні постійно пропонуватися акції та знижки, а також інші варіанти залучення нових і мотивації постійних покупців.

Успіх будь-якого інтернет-магазину залежить від якісного вирішення трьох питань:

 • встановлення конкурентних цін;
 •  формування широкого, а більш важливо-затребуваного асортименту;
 •  підтримання високого рівня сервісу.

Постійні продажі і стабільна популярність комерційного сайту – це завжди результат вдосконалення способів продажів.

3). Наступний різновид бізнесу – це спільні покупки

Суть методу полягає в об’єднанні фінансів кількох людей для викупу відносно великої партії товару у постачальників.

У плані вигоди, одержуваної кожним з учасників групи, все просто пояснюється. Вартість однієї одиниці товару виходить меншою за рахунок оптової ціни закупівлі.

Крім того, економляться кошти на доставку, а це важлива складова процесу. Дуже часто вартість транспортування порівнянна з ціною товару, що доставляється, а іноді і перевищує останню.

4). Про продаж оптом, потрібно сказати, що дана модель є по суті дропшиппингом, але товар реалізується великими партіями. Підприємець також заробляє на комісії, проте масштаби бізнесу значно ширші.

На перше місце при відкритті такого бізнесу виходить пошук надійних оптових постачальників, і, звичайно ж, покупців-оптовиків.

Що стосується постачальників, з їх пошуком навряд чи виникнуть проблеми, бо пропозиції китайських комерсантів різноманітні і численні.

А ось з пошуком партнерів, які будуть регулярно замовляти нові партії товару, дещо складніше. Тут варто звернути увагу на власників вже функціонуючого і успішного торгуючого бізнесу, які не поспішають з прямою закупівлею товарів в Китаї.

Таким партнерам потрібно пропонувати вигідну ціну і акцентувати увагу на наявності налагодженого каналу поставок. Не варто виключати з поля своїх інтересів і підприємців-початківців.

Талановитий бізнесмен, який тільки почав свою справу, може стати непоганим комерсантом в майбутньому, а значить співпраця триватиме роками.

Крок другий. Визначити суму грошових коштів

Отже, необхідно визначити рівень вкладень в бізнес з Китаєм. Від кількості грошей, якими володіє майбутній підприємець на початковому етапі, безпосередньо залежить, з яким методом йому слід починати працювати.

Якщо грошей небагато, потрібно починати працювати за схемою дропшиппинг. Принаймні будуть мінімізовані власні вкладення і практично відсутні фінансові ризики.

У тому випадку, якщо фінансові можливості дозволяють, можна стартувати з більш високого рівня – відкрити інтернет-магазин.

Крок № 3. Знайти свою нішу в бізнесі

На цьому кроці необхідно відшукати своє місце в бізнесі, тобто потрібно правильно вибрати, що продавати.

Успішні підприємці, які багато років працюють в продажах, стверджують: продається все що завгодно. Але вибір товару для продажу у початківців – це один з найскладніших моментів.

У цьому аспекті можна стверджувати тільки одне, що в ідеальний варіант – це група товарів повинна користуватися стабільним попитом у покупців.

І тут важливо враховувати такі моменти:

 • обраний для реалізації товар не повинен бути на ринку в надмірній кількісті;
 • потрібно пропонувати тільки якісні продукти, товари посередньої якості не принесуть успіху продавцю;
 • необхідно розбиратися у товарі, який продаєте;

Не слід купувати великі партії нового або незнайомого товару. Починати працювати з певними товарними позиціями краще з придбання невеликих партій

Налагодити контакти з постачальниками і посередниками

Постачальники і посередники – головна ланка ланцюжка «товар – кінцевий споживач». Це зрозуміло, але де і як їх знайти? Спочатку потрібно визначити, з ким конкретно варто працювати.

Для здійснення оптових продажів найправильнішим буде вийти на виробників продукції або їх офіційного дистриб’ютора. Для роботи за схемою дропшиппинг найкращим вибором є посередницькі Інтернет-ресурси.

Ведення торгівлі китайськими товарами зовсім не обов’язково передбачає поїздки в країну-виробник для укладення договорів з виробниками.

Практично будь-який продукт, використовуючи можливості Інтернету, можна знайти, оцінити, придбати і продати, фактично не виходячи з дому.

Багато хто чув назви інтернет-майданчиків, за допомогою яких можна організувати свою справу, заробляючи на посередництві і продажах дрібним оптом. Найвідоміші:

 • Aliexpress;
 • Taobao;
 • Alibaba;
 • Focalprice;
 • Dinodirect;
 • Tmart.

Варто відзначити, що дані веб-сайти надають своїм користувачам всі можливості для заробітку і мають подібний функціонал.

Дня підприємця-початківця цих ресурсів цілком достатньо, щоб вийти на прийнятний рівень заробітку.

Багатьох лякає відсутність російської мови в інтерфейсі деяких сайтів, але відмовлятися від таких майданчиків не слід.

Також не варто забувати про використання онлайн-перекладачів. Спілкування з постачальниками є запорукою успішної роботи, тому нехтувати їм не вийде в будь-якому випадку. Тільки так оцінюється рівень професіоналізму і надійності партнера.

Перевірити постачальника або партнера в Китаї, щоб не потрапити на шахрая

Потрібно констатувати, що фінансові втрати від недобросовісних постачальників – це досить поширене явище, від якого страждають початківці, а буває і досвідчені підприємці.

Ніколи не слід працювати з першим-ліпшим постачальником, також неприйнятно початок діяльності без попередньої перевірки.

При виборі посередника, потрібно уважно вивчити його документи, а також подивитися відгуки клієнтів, які вже працювали з ним.

 Тривале і серйозне співробітництво виникне тільки з надійними компаніями, тому варто перевірити зразки продукції на відповідність якісним характеристикам, заявленим на сайті. Початківцям підприємцям слід бути готовим до наступних можливих неприємностей: • укладення угоди з фірмою-одноденкою. Досить поширене явище. Компанією, яка в реальності не існує, реєструється домен і проводиться ефектна рекламна кампанія.

Покупця приваблюють низькою ціною на продукцію і привабливими умовами. Після отримання передоплати компанія зникає без сліду. * Товар низької якості. Навіть справжні виробники іноді постачають товари неприйнятної якості. Китай буквально наповнений міні-заводами, що випускають неякісні товари. Убезпечити себе від аферистів можна застосовуючи прагматичний підхід до вибору партнера. Багаторазова перевірка ніколи не буде зайвою. У всякому разі мінімізує можливі втрати фінансів і нервів.

Шостий крок. Ретельно вивчити умови, згідно з якими здійснюється замовлення і поставка продукції

Про доставку замовлення в більшості випадків докладно розказано в спеціальному розділі на сайті, з якого здійснюється покупка. Крім того, багатьма покупцями умови доставки обговорюються окремо з продавцем товару.

Це поширена практика і приділяти час, вибираючи для себе найбільш зручні варіанти просто необхідно – такий підхід економить кошти  й час.

Важливо розуміти, що доставка невеликих партій товарів з Китаю не вимагає спеціального митного оформлення.

А ось при переході на наступний щабель розвитку – оптову торгівлю, тоді митне оформлення, сертифікація та інші процедури, які передбачені законодавством, стануть необхідністю.

Крок № 7. Розрахувати прибутковість

Навіть, коли запланований до запуску проект не вимагає великого стартового капіталу, повинен бути проведений аналіз передбачуваної рентабельності.

Попередні розрахунки повинні показувати прибутковість в 50% – 300% від закупівельної вартості товарів. В цьому випадку можна вважати, що бізнес стане дійсно вигідним.

Якщо очікувані доходи становлять менше 20% від вартості продукту, слід переглянути методи і підхід до організації власної справи, а також і товари, передбачувані до продажу.

Закупити пробну партію і протестувати товар

Про порядність продавця судять за якістю, пропонованих ним товарів.  Тому не слід «втрачати обличчя» і пропонувати своїм клієнтам неякісний товар.

Для повної впевненості в тому, що покупець отримає саме те на що розраховував, необхідно проводити тестування зразків.

Тільки переконавшись, що товар здатний задовольнити високі запити покупця, що продукт якісний і відповідає заявленим характеристикам, слід здійснювати доставку кінцевому споживачеві.

Крок № 9. Знайти покупця і продати товар

Як почати продавати і де знайти перших покупців – про це запитують практично всі бізнесмени-початківці.

Тут варто проявити фантазію і спробувати кілька способів, виявляючи більш дієві. Безумовно найефективнішим способом залучити покупців, є продажі через Інтернет.

Найбільшою популярністю серед комерсантів-початківців, є соціальні мережі, бо там можливо проводити рекламу безкоштовно.

Дійсно, публічні сторінки і групи досить просто наповнити контентом, при правильному підході власник акаунту швидко залучає підписників.

Крім реклами з використанням соціальних мереж, не буде зайвим оформити сайт, або навіть кілька сайтів на безкоштовній платформі. Ще великою популярністю користуються електронні дошки оголошень.

Сьогодні найуспішніші з таких веб-сайтів переросли в повноцінні торгові майданчики, на яких щодня здійснюються сотні тисяч угод купівлі-продажу найрізноманітніших товарів.

Хороший приклад – це ресурс OLX ua. Використання цього ресурсу і йому подібних, з високою часткою ймовірності стане гарною підмогою починаючому підприємцю.

Останній крок №10. Почати бізнес з Китаєм

Кінцевим кроком перед відкриттям бізнесу майбутні успішні комерсанти, можуть розпочати свою підприємницьку діяльність.

Тут важливо забути про невпевненість у власних силах і заглушити свої страхи. Спокій і сміливість на всіх кроках шляху – запорука успіху в майбутньому.

Резюме

Зі статті читачі дізналися про десять простих кроків, щоб розпочати успішний бізнес з Китаєм.

У статті також розповідається про те, що за схемою дропшиппинга можна перепродувати товари з Китаю практично без вкладень або з мінімальними фінансовими витратами.

Який бізнес відкрити в гаражі / виробництво

Який малий бізнес найприбутковіший

Бізнес-ідеї в гаражі для чоловіків: 6 варіантів з мінімальним вкладенням

Коментарі 2

Залишити відповідь