Цікава ситуація відбувається, коли молоді люди приймають рішення організувати свою справу, й коли мова заходить про вибір бізнес-ідеї, в голові з’являються думки, наприклад, відкрити своє кафе або відкрити свій деревообробний цех з виробництва виробів з дерева, де на один тільки старт бізнесу необхідно вкласти до мільйона гривень.
Звичайно, людина впадає в ступор, і відмовляється від тут такої затії, бо не хоче шукати пригоди на свою голову.
І, тільки цілеспрямовані люди згадують, що є багато процвітаючих бізнесменів, які починали, і навіть далі свій малий бізнес, маючи за душею кілька сотень гривень.
Перевірені бізнес-ідеї, на яких можна заробити в своєму гаражі
Сьогодні є сотні ідей, щоб створити свою справу, новачку достатньо мати декілька сотень гривень і власну кухню або приміщення на горищі свого будинку, чи гараж.
Експерти, рекомендують новачкам починати бізнес з малого, тому що він не обов’язково повинен бути відразу великим.
Так, наприклад, за порадами бізнес-консультантів новачки роблять перші кроки в бізнесі, використовуючи свій гараж або тимчасову споруду для зберігання будівельних матеріалів, яка пустує.
Є успішні бізнесмени, які починали свій бізнес взагалі у дворі своєї хати. Вони з ранньої весни до пізньої осені працювали під навісом, і виготовляли тирсоблоки, піноблоки, шлакоблоки.
Звичайно, в таких умовах виробляти продукції у великих обсягах не вдасться, але отримати перший досвід і заробити стартовий капітал для розширення бізнесу цілком можливо.
Що потрібно для організації бізнесу в гаражі
У будь-якому бізнесі перший крок починається з вибору ідеї. Якщо мова йде про таку ідею, яку можна виконати в гаражі, то орієнтуватися потрібно на ті умови, які зможете створити в цьому приміщенні.
Але, тут потрібно розуміти, що не тільки розмір приміщення впливає на вибір ідеї, є ще такі фактори, як локація.
Якщо гараж розташований в такому місці де велике зосередження людей, зручний під’їзд до гаража, перелік можливих ідей збільшується.
35 ідей для бізнесу в гаражі, які рекомендують фахівці новачкам
Після вибору ідеї, потрібно підготувати приміщення гаража до роботи. Тут багато що залежить від того, чим підприємець планує займатися, але в будь-якому випадку потрібно зробити:
- утеплити приміщення гаража:
- провести електрику, воду, спорудити каналізацію;
- відремонтувати внутрішні та зовнішні стіни;
- встановити технологічне обладнання;
- закупити необхідний інструмент.
Також бажано прислухатися до порад експертів і не планувати якесь харчове виробництво. Тому що забезпечити в гаражі такі умови, які б відповідали санітарним нормам буде дуже складно.
І, тут потрібно розуміти, що організація підприємницької діяльності в гаражі без необхідних дозвільних документів заборонена.
Ось список бізнес-ідей, які можна реалізувати в гаражі:
- Дитячий конструктор «Міні-будівництво»
Для створення конструктора необхідно придбати силіконові формочки для виготовлення цегли чи блоків, гіпс чи цемент, за допомогою їх можна створювати маленькі будівельні блоки і упаковувати їх в набір для складання будівель і споруд.
Це відмінний конструктор для дітей і навіть для дорослих. Собівартість конструктора виходить дуже низька, наприклад, щоб виготовити тисячу цеглинок потрібно близько 10 кг гіпсу або цементу, як вам зручніше, а це приблизно 100-150 гривень витрат на сировину.
А ось продажна ціна такого конструктора вже починається від 1 200 гривень. Ви можете створювати комплекти конструкторів, наприклад для будівництва будинку, гаража, печі, і будь-яку іншу споруду.
Збувати продукцію можна в магазини іграшок, в дитячі садки або дитячі гуртки технічної творчості
- Виробництво акваріумів за індивідуальними замовленнями
Взагалі акваріум – це дуже красивий елемент декору для дому, для кафе, офісу або магазину. Він реально прикрашає будь-яке приміщення.
Сьогодні функціонує дуже багато різних виробництв, де виготовляють акваріуми стандартних розмірів, але продавці заявляють, що все більше замовлень надходить саме на індивідуальні розміри.
Майстерень з виготовлення акваріумів дуже мало, тому цей бізнес вважається прибутковим і швидко окупається.
Для організації бізнесу потрібна невелика кімната до 20 квадратних метрів і приблизно 50 тисяч гривень на старті. На ці гроші закупите необхідне обладнання: монтажний стіл, сталеві каркаси, пістолети для монтажу, верстат для складання акваріума, мастика та інше.
Протягом одного дня фахівець може виготовити приблизно 12 акваріумів. Ціна на готову продукцію залежить від товщини скла, обсягу виробу і від багатьох інших факторів.
Наприклад витрати на акваріум об’ємом близько 250 літрів складуть близько півтори тисячі гривень, а продати його можна приблизно за 5 000 гривень. Тобто ваш прибуток складе 3 500 гривень.
- Виготовлення садових фігур
Пропоновану бізнес-ідею можна реалізовувати у власному гаражі з мінімальними витратами. Це дуже дешеве виробництво, тому що для роботи потрібно буде придбати тільки форму для фігур, розчин і монтажний стіл.
При цьому в інтернеті можна знайти величезну кількість різних форм з різними розмірами. Тому найдорожчим придбанням буде монтажний стіл. Але для міні-виробництва цілком буде достатньо купити стіл за 6 тисяч гривень.
У підсумку на запуск ідеї підприємцю досить вкласти для старту всього лише 10 – 15 тисяч гривень.
Готову продукцію можна продавати через садові магазини. Окупити бізнес можна буде вже в перший рік роботи.
Для ефективної реклами бізнесу потрібно створити свій сайт і продавати фігурки через Інтернет. В місяць на фігурках можна заробити від 30 тисяч гривень.
- Верстат для виготовлення металевих губок – це дуже вигідний бізнес
Металеві сіточки для миття посуду це недорогий, але завжди затребуваний товар, який можна збувати в магазини абсолютно будь-якого формату, якщо в них є відділ з продажу господарських товарів.
Діє такий верстат дуже просто і не вимагає фахівця для його управління. Вся настройка зводиться до того, що верстат заправляється дротом з нержавійки, а далі він вже працює самостійно. Оператору потрібно тільки отримувати і упаковувати готову продукцію
Перевагою такого верстата є те, що він може справлятися з великим обсягом виробництва. За один день можна, наприклад, виготовити до 100 кілограм продукції.
Такий верстат в Китаї можна купити за 1000 доларів, а всього на запуск бізнесу піде близько 50 тисяч гривень.
- Виготовлення тумбочки з будиночком для домашніх тварин
Взагалі за статистикою вже кожен другий житель нашої країни має домашню тварину, найчастіше це кішка або собака. Останні кілька років ставлення до домашніх вихованців змінилося, і вони тепер живуть у квартирах на правах повноцінних членів сім’ї.
Тому виробництво меблів чотириногим улюбленцем як ніколи користується попитом.
Тумбочка з будиночком для кішок і собак це просто прекрасний винахід для господарів і їх тварин. Тепер можна, наприклад, не розлучатися з вихованцем на всю ніч і в той же час не брати його в ліжко.
Перші тумбочки-будиночки можна виробляти своїми руками за допомогою, наприклад, звичайних ножівок, лобзика і шуруповерта.
На покупку потрібного обладнання піде приблизно 12 тисяч гривень. Прибуток залежить від продуктивності, в середньому – це приблизно 180 тисяч гривень на місяць.
- Верстат для виготовлення цвяхів
Це ще одна цікава ідея для організації своєї справи приватному підприємцю. Цвяхи є основним кріпильним матеріалом, тому на них завжди є попит.
При цьому, незалежно від конкуренції, налагодити виробництво не так вже й складно, вам не потрібно володіти спеціальними навичками, бізнес можна відкрити прямо в гаражі з невеликим вкладенням.
Машину для виготовлення цвяхів можна придбати за 1000 доларів у Китаї. Приблизно стільки ж коштує її доставка.
Верстат відмінно підходить для бізнесу в гаражі, тому що він, як правило, невеликих розмірів, при цьому виробляти може 250 цвяхів в хвилину. В результаті загальні витрати на відкриття бізнесу складуть приблизно 150 тисяч гривень.
Збут готової продукції можна організувати, уклавши договір з будівельними компаніями, а також з металопрокатними базами.
- Міні-кузня у гаражі
Взагалі-то ковалі зі стажем кажуть, що мати свою міні-кузню це досить прибуткова справа. Адже багато людей вважають за краще замовляти металеві вироби власного дизайну.
Багато замовлень, наприклад, надходить на установку гвинтових сходів, складання металевих лавок, кріплення люстри і підсвічників, для декорації камінів і багато інших предметів інтер’єру.
Щоб почати бізнес досить невеликого сараю, приблизно в 20 квадратних метрів або гараж. Для нормального функціонування кузні потрібно буде придбати різний інструмент. Наприклад, ударний інструмент: електромеханічний ковальський молот, в тому числі ковадла, горн, струбцини, лещата.
Для старту бізнесу буде потрібно приблизно до 8 тисяч доларів. Однак якщо отримувати велику кількість замовлень, то окупити бізнес можна приблизно за півтора-два роки.
- Верстат з виробництва мочалок
Виготовлення мочалок – це простий технологічний процес. Для цього потрібен спеціальний верстат, який перетворює пластик в готовий продукт.
На організацію бізнесу потрібно приблизно 50 тисяч гривень. Верстат можна купити в Китаї за 1000 доларів.
Мочалки можна здавати в господарські магазини і гіпермаркети під реалізацію.
- Виробництво дизайнерських валянок для дітей
Взагалі валянки в моді вже кілька років поспіль, особливо кольорові дизайнерські з різною декорацією.
Можете впровадити цю ідею і почати виготовляти валянки ручної роботи. На один виріб, тобто на одну пару потрібно приблизно від 3 до 5 кг вовни.
Матеріал може бути абсолютно будь-який, але в основному це шерсть вівці, кози або собаки.
Незважаючи на простоту процесу в день можна зваляти до трьох пар дитячих валянок.
- Виробництво столів-шаф
Стіл-шафа – це виріб в зібраному вигляді – шафа, а з відкидною кришкою – стіл. У шафі є полички на яких можна зберігати речі.
Іншими словами це виріб використовується як шафа, де можна зберігати документи і канцелярське приладдя, а в разі необхідності опускається дверцята-стільниця і використовується як стіл.
Ідея припаде до душі любителям оригінальних речей, а також тим, хто хоче заощадити простір в будинку.
Щоб почати бізнес потрібно придбати верстат для обробки дерева, матеріали високої якості, а також інструменти. Верстат можна купити в Китаї він обійдеться в 1000 доларів. В цілому на запуск бізнесу буде потрібно до 60 тисяч гривень.
За один день столяру під силу зробити 2 – 3 таких вироби. Дохід від продажу однієї шафи становить понад 1,5 тисячі гривень.
Виготовлення в гаражі і продаж в Інтернеті готової продукції – ще 25 бізнес-ідей:
- Кухонні аксесуари та прикраси.
- Шарфи, шапки, светри зв’язані гачком.
- Запрошення у вигляді листівки.
- Футболки з принтом.
- Свічки декоративні, ароматизовані.
- Мило і лазневі приналежності.
- Ювелірні вироби.
- Подарункові кошики.
- Натуральна косметика.
- Плюшеві іграшки.
- Меблі з піддонів.
- Чохли для телефонів.
- Полотняні сумки з принтом.
- Портрети, пейзажі, плакати.
- Брелоки, підвіски і шпильки.
- Декоративні вироби з дерева.
- Дерев’яні стелажі на всю стіну.
- Оригінальні меблі для коворкінг центрів.
- Каркаси для теплиць.
- Декоративні вази для квітів.
- Виробництво табуретів.
- Меблі в стилі лофт (дерево й метал).
- Виробництво наждачного паперу.
- Виробництво незамерзаючої рідини для автомобілів.
- Виробництво будівельних сумішей.
Резюме
Коли справа доходить до продажу виробів ручної роботи в Інтернеті, у вас є три варіанти.
- По-перше, це власний інтернет-магазин.
- Другий варіант – продажі на торгових майданчиках, таких як OLX ua.
- Комбінація обох цих варіантів.
Однак на початку підприємницької діяльності експерти рекомендують зосередитися на продажу готової продукції, застосовуючи один можливий варіант.
Найкраще, якщо у вас буде інтернет-магазин, який створить вам популярність і особистий бренд.
Який малий бізнес найприбутковіший
Бізнес-ідеї в гаражі для чоловіків: 6 варіантів з мінімальним вкладенням
[…] Який бізнес відкрити в гаражі / виробництво […]
[…] Який бізнес відкрити в гаражі / виробництво […]