Перейти до контенту

Чи є альтернатива малому бізнесу в Україні

Сучасне становище в Україні с точку зору розвитку малого підприємництва є досить складним, з одногу боку є досить негативні наслідки фінансової кризи з іншого проведення ряду суттєвих змін в самому нормативному полі також не добавило оптимізму, але чи є альтернатива малому бізнесу. Якщо відкинути всі суб’єктивні та об’єктивні фактори та провести аналіз реального становища з урахуванням того, що по черзі зважувати кожен окремий фактор. І так що може бути альтернативою власній справі.

Як не банально звучить, але необхідність в доходах не зникає, а вона є постійною складовою нашого життя ці доходи можливо отримати кількома шляхами:

Чи є альтернатива малому бізнесу в Україні

  • – працювати найманим працівником в межах країни;
  • – працювати за кордоном;
  • – вести власну справу;
  • – заробляти гроші за допомогою своєї посади;
  • – або банально красти чи жебракувати.

Розглянемо найгірший варіант крадіжку чи жебракування, якщо говорити про жебракування то повинен замітити не зважаючи на те, що більшість населення достатньо часто про це говорить даний вид заробітку досить складна справа. З одного боку досить тяжко з морального боку тобто необхідно себе заставить це робити при цьому не одноразова а кожний день. З іншого жебракування в нашій країні вже перетворився на окремий бізнес в якому чужих не ждуть, всі «золоті» місця поділені і вихід на сцену ще одного гравця може коштувати йому здоров’я. Так що жебракування для більшості людей неможливо як за суб’єктивних так і об’єктивних факторів. Якщо говорити о крадіжках то тут все достатньо просто, таких не професіоналів вирахують достатньо швидко і вже досить скоро такий горе «крадій» опиняється на лаві підсудних при цьому разом з фактичною крадіжкою йому «паравозом» пришиють ще с десяток злочинів різного характеру, що буде загрожувати тривалим терміном ув’язнення. Наведені параметри є реальності так, що розглядати такий варіант заробітку більшість кількості громадян не варто.

Посада як джерело доходів – досить приваблива ідея, але необхідно пам’ятати, що по-перше такі посади досить тяжко здобути, по-друге за них необхідно платити, по-третє маючи таку посаду необхідно мати «кришу» та постійно ділитися з вище стоячими органами, и останнє мати достань інтуїції та вдачі щоб не попастися на хабарі. Всі розмові про те, що рука руки і так далі, мають місце, якщо десь зловлять то не посадять, але посади позбудешся плюс «відмазатись» необхідні значні кошти. Так що не маючи надійної «криши» вважати це надійним шляхом безглуздо.

Працювати найманим працівником, варіант але … Описувати ситуацію не буду, безглуздо досить просто оцінити все навкруги і зрозуміти, що заробітна плата лише в окремих випадках, як виключення, може слугувати гідним джерелом доходів.

Так саме відношення до нас та і сума заробітку за кордоном не є такою колосальною, але все пізнається при порівняні якщо брати мінімальну зарплату в 8000 грн. та мінімальну платню в Італії в 2800 евро то різниця суттєва, але необхідно пам’ятати, що за ці гроші робити необхідно по 12-14 годин на добу, та не тільки прямі обов’язки. Як приклад багато прикладів тих же доглядальниць та деякі вимог пристарілих європейців щодо … Так, що з моєї точки зору на самий кращий варіант заробітку.

І так перебрав всі можливі шляхи можна відповісти, що не зважаючи на всі негаразди реальної альтернативи власній справі зараз просто не існує. Можливо погано, але факт.

Пару ідей бізнесу в маленькому місті

Бізнес на написанні статей

Як створити малий бізнес в Україні

Коментарі 1

Залишити відповідь