Перейти до контенту

Досвід підробітку в Інтернеті

Досвід підробітку в інтернеті з’явився досить несподівано, та виключно як спосіб проведення дозвілля (замість гри в онлайн іграшці), при цьому повністю дотримувалися умови цієї підробки, згідно мого особистого визначення самого терміна додаткового заробітку (що таке класична підробіток можна почитати тут), тобто:

  • без вкладення грошей, на всі види підробітків в інтернеті особисто я не витратив жодної власної гривні;
  • підробіток в інтернеті відбувався за умови моєї повної зайнятості по основному місцю роботи плюс ті невеликі справи (читай формування різних бізнес проектів), які були і є в реальному житті (тобто за межами інета);
  • підробляти в інтернеті я почав без спеціальних знань і не маючи ні найменшого уявлення про саму структуру глобальної мережі.

Як бачимо мій бізнес в інтернеті реально починався з нуля, без всяких переваг чи знань.

Досвід підробітку в Інтернеті

Відразу хотілось зазначити, що всі види підробітків в інтернеті перевірені особисто будуть розділенні на три статті, так що не забувайте підписатися на оновлення блогу які приходитимуть на Ваш емейл.

Як і будь який початківець в глобальній мережі я задався питанням, як можна тут заробити, пішов найпростішим шляхом. Набив відповідне питання гуглі – «Як заробити в інтернеті» і отримав масу сайтів, які намагалися нав’язати кліковські програми, програми серфінгу і так далі. Весь мій досвід з даними сервісами виявився глибоко негативний і крім головного болю і пару центів нічого не приніс.

Єдине що дійсно позитивне виніс з цього досвіду, це те, що інет нічим не відрізняється від реального світу бізнесу і кинути тут можуть навіть швидше, ніж в реалі. Висновок якщо хочеш заробити або попрацювати в інтернеті, то потрібно думати головою і не чекати манни небесної або «шарових» грошей їх тут просто немає.

Крок перший

Перший мій реальний підробітків в інтернеті почався з банального (як потім виявилося) копірайтерства і постінгу. Копірайтерство це написання невеликих або великих статей, а постинг це написання коментарів. Саме це, на мій погляд, один з найреальніших способів підробіток для більшості адекватних людей в інеті. Не дивлячись на скептичне ставлення багатьох, даний вид підробки цілком реально може приносити кілька сотень доларів щомісяця, що дуже навіть не погано для більшості тих, хто реально хоче підробити.

Тим паче, що середня заробітна плата в більшості регіонів України складає саме ці ж пару сотен доларів.

Тепер більш детально про мій досвід заробітчанства в інтернеті в якості копірайтера, власне пробував велику кількість бірж, напевно, практично всі (зрозуміло що на той час), в кінцевому підсумку зупинився на біржі Адвего. Вся справа в тому, що вимоги для старту в роботі там мінімальні, хоча і вартість для початківців теж не висока. Разом з тим за перший місяць роботи вдалося заробити 150 доларів (небагато але для початківця норма). Читав відгуки багатьох про те, що це нереально або типу «нісенітниця», насправді все цілком реально і можливо. Правда працювати спочатку доведеться по 4-5 годин на день і при цьому варто пам’ятати, що гроші не платять просто так, тобто брати замовлення і їх виконувати потрібно з розумом. Приміром, я далекий від музики, фільмів та мистецтва, також нічого не розумію в моді, такі замовлення я уникав, вважаючи за краще будівництво, автомобілі, бізнес, банки. Звичайно хто заплатить гроші якщо не розбираючись в особливостях того ж рефінансування центральним банком комерційних банків Ви напишіть про це коментар чи постараєтеся написати цілу статтю.

Висновок хочете заробити пишіть за тематикою яка знайома Вам або в крайньому випадки почитайте про це в тому ж Гуглі або Яндексі.

Далі, якщо немає замовлень то не варто засмучуватися і спробуйте написати окрему статтю і викласти її в магазин статей, але знову-таки з умовою того, що Ви розумієте про що пишіть і тематика дійсно близька. Приміром, я написав в Адвего приблизно 60 статей і за 8 місяців моєї роботи в Адвего вони всі продались.

Крок другий

Де можливо заробити гроші

Наступний етап не прагніть відразу брати тільки великі замовлення з високою вартістю, можна пристойно заробити на постінгу форумів, блогів. Звичайно, вартість такого замовлення нижче ніж статті, але і роботи там набагато менше, тим більше якщо адекватно писати, то дуже скоро з’являться постійні замовники, які будуть забезпечувати Вас роботою, минаючи загальний список, де «вихопити» замовлення важко.

Працюйте на перспективу, тобто ретельно виконуйте замовлення, та не потрапляйте в чорні списки, працюючи тим же постером і виконуючи по кілька десятків замовлень на день (невеликих) можна без зусиль пробитися до 50 кращих авторів місяця, що дасть можливість виділитися і Вам точно запросять в індивідуальний замовлення.

Головні помилки

За перший місяць або два можна заробити достатній рівень репутації і отримати мінімальні знання з того, як же треба писати на Адвего і надалі потрапити в білий список нормального і адекватного замовника. Наприклад, одне таке попадання мені забезпечило до 30 замовлень на день, на загальну суму в 50 доларів можливого заробітку. Зізнаюся, що фізично в мене часу не було займатися написання такої кількості статей і максимум що виходило написати на 25 доларів, не так вже й погано для підробітку.

Як мені це вдалося, з одного боку потрібно багато працювати, приміром з грамотністю в мене завжди були проблеми, тому досить довго доводиться перевіряти все на Ворді, хоча в кінцевому підсумку навіть це не завжди допомагає. Але багато замовників при правильній формулюванні і більш-менш адекватному написанні і без явних помилок цілком лояльно ставляться до текстів, але підкреслюю без явних помилок. По-друге завзятість і бажання дійсно заробити.

Даний вид підробітку в інтернеті є повноцінною віддаленою роботою, адже при формуванні нормальних навичок копірайтерства вартість Ваших текстів буде рости і цілком реально (є безліч прикладів) знайти собі постійного замовника у вигляді вебмастера з сіткою власних сайтів.

Все це реально за умови Вашого бажання і мінімальних навичок в написанні текстів.

Можу відзначити, що для мене робота на Адвего була більше як розвага і хобі, зараз я практично не працюю на біржі. Увесь час, що можу виділити своєму хобі, йде на написання тестів для власного блогу і блогу про кредитування.

Висновок якщо є час і бажання цілком реально підробити на копірайтером або постером, реєструйтесь і пробуйте.

Вантажні перевезення – ідея для бізнесу

Який сезонний бізнес відкрити

Стати дистрибютором в регіоні без вкладень

Коментарі 1

Залишити відповідь