Перейти до контенту

Фен шуй для грошей

В наших силах побудувати своє життя по-справжньому удачливим і щасливим. З іншого боку, китайське мистецтво – фен шуй для грошей – дасть корисні поради, як привнести до неї ще достаток та багатство. У сучасному суспільстві люди все частіше вдаються до знань та підказок цієї науки для того, щоб дізнатися, як залучати та як правильно накопичувати гроші.

Багато хто у своєму житті зустрічався з атрибутикою фен шуй.

Приміром, при вході в магазин, салон краси, ресторан або інше приміщення привітно дзвіночками, зроблені з невеликих трубочок.

Однак і у наших предків теж існувала ціла народна наука, що складається з правил і прикмет, які передавалися з покоління до покоління. Наші хати мали так званий червоний кут, де стояли образи. Цей кут був найдальшим і знаходився він по діагоналі від вхідних дверей, у фен шуй його величають «кутом сили».

Символ багатства та процвітання у фен шуй – вода. Для того, щоб залучити фінансове благополуччя, у своє життя необхідно привнести якнайбільше водних символів.

Для тих, хто бажає розбагатіти, фен шуй пропонує придбати акваріум з 9 рибками для залучення в будинок грошей і багатства. Вважають, що одна з рибок повинна бути обов’язково чорного кольору, бо вона здатна поглинати негатив.

Фен шуй для грошей І подбайте про те, щоб вода в акваріумі дзюрчала завжди, адже саме вона відповідатиме за залучення позитивної та благотворної енергії, а також за «наповнення» сімейного гаманця хрусткими купюрами. Однак акваріум ні в якому разі не належить ставити навпроти вхідних дверей, інакше багатство як прибуде в будинок, так і «втече» з нього.

Важливо у квартирі знайти зони фінансового благополуччя, а це у будь-якому приміщенні – Південно-Східна сторона.

Знову ж таки, в цьому певному місці ставлять фонтанчик з водою, що ллється, або акваріум з рибками. Таким чином, зони активізуються і починають працювати на благо.

Існує ще один нехитрий секрет статку. Потрібно просто уникати нагромадження та захаращення власного житла. Інакше кажучи, в будинку мають бути виключно ті речі, якими користуються його мешканці. Сприятлива енергія просто не в змозі пройти крізь завали та мотлох у будинку чи квартирі. Справа в тому, що всі події, що відбуваються з людьми, у вигляді згустків енергії осідають на предметах побуту, одязі, меблів і всьому тому, що знаходиться в конкретному замкнутому просторі. Для того, щоб негатив не накопичувався і проводиться прибирання приміщення. Як тільки все зайве буде видалено, негатив сам зникне.

Ставтеся з великою повагою до грошей, вмійте їх зберігати та рахувати! Процвітання, успіх і багатство приходять лише до тих, хто готовий його приймати.

ПАММ-рахунок в компанії Альпарі

Сайт для заробітку де платять в євро

Як почати заробляти новачку на фрілансі?

Коментарі 1

Залишити відповідь