Перейти до контенту

Гроші для бідних – синдром бідності

Способи заробітку грошей і отримання постійного джерела доходу завжди є. Причому ці способи прості і легко здійсненні, без важкої фізичної праці. У статті піде мова про них. Для недовірливих людей, які у всьому сумніваються розкрито більш докладно кілька дієвих способів і один з них найсильніший і важливий, який працює на всі 100%. За допомогою цього методу ви можете заробляти скільки завгодно. Якщо ви шукаєте способи вирватися з бідності і заробляти більше грошей, то читайте статтю далі.

Психологія багатства: залучення грошей і успіху силою думки

гроші для бідних

Давно не секрет, що дохід людини більшою мірою залежить від її думок, ніж від її дій.

Тому, психологи попереджають, що якщо просто думати і мріяти, але нічого не робити, то і результату не буде. Небесна манна не впаде. Звичайно, доведеться діяти і працювати.

 Дуже часто люди замислюються, чому одні «орють як трактор» і ледь зводять кінці з кінцями, а інші домагаються всього чого хочуть без особливих зусиль?

На думку експертів, щоб отримувати пристойні гроші, треба прикладати силу думки і робити це правильно.

Що зазвичай думає про гроші простий обиватель? У нього, як правило, такого типу думки: «У мене мало грошей , щоб купити цю річ», «Я не можу правильно розпоряджатися грошима», «Багатство – це не для мене, воно розбещує людей» та інше.

Такі думки виходять з переконань, пов’язаних з грошима і багатством в цілому, і є надійним «щитом», що оберігає таку людину від благополуччя.

Вібрація негативного ставлення до грошей наповнює його з кожною такою думкою.

Психологи ці думки називають внутрішньою програмою домовленості з собою, Людина просто зробила собі таку установку, і вона в її підсвідомості назавжди.

Вона настільки до неї звикає, що позбутися від неї без спеціальних знань не може. Тому практикуючі психологи дають людям техніку і методику, яка допоможе їм знайти в своїх переконаннях те, що заважає їм стати багатим.

Існуючі способи залучення грошей

1).Правильно застосовуйте гроші

Те, як людина поводиться з грошима і що вона при цьому відчуває, дуже сильно впливає на багатство:

 • ви витрачаєте гроші із задоволенням , тому що у вас вони є;
 •  або дуже шкодуєте, коли щось купуєте, то у вас пропадає настрій, тому що ви витратили гроші;
 •  ви щасливі, коли отримуєте гроші, або нервуєте з приводу того, що потрібно щось купити і доведеться їх витратити:
 •  вас турбує те, чого у вас немає, або ви задоволені тим, що маєте;
 •  коли бачите бідних людей, то думаєте, що могли б опинитися на їхньому місці;

Якщо виявите, що у вас з’явилося багато негативних думок про гроші, вам терміново потрібно змінити цей стан і збільшити кількість позитивних думок.

2). Завжди думайте про гроші позитивно.

Але, тут важливо не впадати в іншу крайність —«обожнювати» гроші, не поклонятися їм. Пам’ятайте, що гроші – це лише інструмент, і те, що ви з ними зробите, залежить тільки від вас.

 3). Гроші вимагають уваги

Давно відомо, що в увазі є щось більше, коли мова йде про гроші і будь-яких інших благах.

Багато людей скаржаться, що постійно думають про гроші, а грошей більше немає. В цьому випадку, люди обманюють себе, тому що думають не про гроші, а про те, що їх немає.

А потрібно постійно уявляти собі ці паперці, згадувати, що зображено на банкнотах. Побачити і запам’ятати кожну купюру, що на ній зображено, як вона виглядає, як пахне, в якому вона стані.

Обов’язково потрібно завести собі звичку завжди рахувати гроші, щоб знати, скільки їх в гаманці, отримувати решту, запам’ятовувати (а краще записувати), скільки і на що було витрачено.

По суті, це ціла наука, культура поводження з грошима, і хто володіє цими знаннями, той має гроші. Дотримуйтеся цього секрету, бо він дуже дієвий, і допоможе вам збільшити дохід в кілька разів.

4). Гроші повинні працювати: не дозволяйте своїм грошам застоюватися

Гроші – це безперервний потік, він не повинен стояти на місці, він повинен рухатися, текти і працювати.

Гроші потрібно витрачати або вкласти. Якщо гроші знаходяться  під матрацом , енергія грошей не застоюється і потік блокується.

Не менш важливо, де саме витрачати готівку, і де робити покупки. Дуже важливо частину грошей витрачати на благодійність – це сильно підвищує рівень грошей.

5). Подумайте, для чого потрібні гроші

Підсвідомість людини штовхає її до досягнення поставлених цілей, але тільки до конкретних справ.

Людина повинна точно знати, скільки грошей їй потрібно, на що і коли вона може їх витратити.  Якщо є чітка мета, гроші прийдуть.

6). Людина не може отримати гроші за гроші

Тут корисно розвивати свої бажання. З дитинства людей вчать, що бажання шкідливе, але це не так, бажання – це енергія, яка збільшує дохід, і способів це зробити багато, просто людей вчили їх не бачити.

Також дуже важливо запам’ятати відчуття приємного стану при отриманні грошей, це ваш грошовий канал. Якщо він засмічений, то звичайно ніякого грошового потоку бути не може, при будь-якій силі думки. Коли канал чистий, то сила думки спрацює дуже швидко.

У статті перераховані різні способи залучення грошей, але найдієвіший, найкращий — це отримання грошей через зміни в собі. Необхідно змінити думки, внутрішні установки. Бо, як стверджують психологи, зовнішній світ є лише відображенням нашого внутрішнього стану.

Ось 14 правил , які можуть змінити ваше життя – це порада від експертів

 1. Для бідних людей гроші – це корінь зла. На думку багатих, джерелом зла є злидні. Вчені цієї ніші стверджують, що обивателю промивають мізки, змушуючи вірити, що багаті або везучі люди, або злодії і бандити.
 2. На думку бідняка, егоїзм — це порок, на думку багача – це чеснота. Багаті хочутьпіклуватися про себе, томувони заробляють гроші.
 3. Бідняки чекають, коли до них прийде багатство. Багаті люди навпаки дуже активні, тому що знають, що потрібно працювати, щоб заробити капітал.
 4. Невдахи часто озираються назад і згадують, що «раніше було краще». Успішні люди дивляться в майбутнє.
 5. Середньостатистичний обиватель отримує зарплату за роботу, яку не любить. Заможний бізнесмен отримує дохід від своєї пристрасті.
 6. Бідняки переконані, що потрібно щось робити, щоб розбагатіти. Багаті вважають, що потрібно бути кимось, щоб заробляти великі гроші.
 7. Пересічні громадяни вважають, що спочатку потрібно мати гроші, а потім їх можна примножити. Багаті просто використовують для цього чужі гроші.
 8. Новачки підприємці вважають, що ринки управляються логікою і стратегією. Успішні гравці знають, що насправді ринками рухає дві емоції – це жадібність і страх.
 9. Як правило, багато людей витрачають більше, ніж заробляють, а капіталісти витрачають значно менше, ніж заробляють.
 10. У звичайних сім’ях із середнім доходом батьки вчать дітей, як виживати. Капіталісти вчать своїх спадкоємців, як стати багатими.
 11. Люди середнього достатку витрачають гроші на розваги. Багаті ж віддають перевагу науці ніж розвагам.
 12. Економія коштів має важливе значення для звичайних людей, а для багатих – заробіток. Багаті люди вважають за кращезосереджуватися на тому, що вони можуть отримати, ризикуючи, а не на тому, що вони можутьзаощадити.
 13. Звичайні люди дуже дбайливо ставляться до грошей. Багаті знають, коли ризикувати. Ті, у кого є гроші, не бояться програти — що вони і роблять досить часто, — тому що вірять, що в будь-якому випадку потім зароблять більше.
 14. Бідні люблять зручність. Багаті знаходять розраду в невизначеності. Заробляння великих грошей, як правило, несе великий ризик, на який середній клас не бажає йти, оскільки його «фізична, психологічна та емоційна мета — комфорт».

Резюме

На жаль, є побоювання, що одного правильного мислення недостатньо, щоб розбагатіти. На думку багатьох багатих людей, щоб розбагатіти, треба раніше вставати, пізніше лягати і більше працювати.

100 грн просто так, де дають?

Гроші для переселенців

1000 грн безкоштовно ( де взяти )

Коментарі 1

Залишити відповідь