Перейти до контенту

Гроші для переселенців

У безвихідному фінансовому становищі, люди постраждалі від повномасштабних бойових дій, тобто від війни, яка вибухнула в Україні стали вимушеними переселенцями. Влада України не залишила їх на призволяще і призначила фінансові допомоги в розмірі дві тисячі гривень для дорослих людей, і три тисячі гривень на дитину.

Фінансова допомога людям, які постраждали від війни

Для отримання фінансової допомоги біженцям, які залишилися без житла і засобів до існування, їх ще називають внутрішніми переселенцями, для отримання державної допомоги не потрібно підтверджувати своє тяжке становище.

За Законом України грошова допомога не залежить від розміру доходу, який має переселенець, тому вона не має строку давності, тобто вона безстрокова.

Раз ця допомога безстрокова, то з настанням нового фінансового року всі люди, які отримують допомогу на проживання продовжать автоматично її отримувати.

Фінансова підтримка від УВКБ ООН для постраждалих від війни

Така грошова підтримка для громадян України являє собою грошову виплату в 2220 гривень, кожного місяця на одну особу на протязі шести місяців.

Подати заявку на матеріальну допомогу можуть всі постраждалі від війни.

Благодійний фонд «Право на захист» є офіційним партнером агентства зі збору даних на грошову допомогу.

Для того щоб отримати ці гроші необхідно з’явитися в одне з відділень ООН, які розташовані в різних містах, наприклад, у Львові та в інших.

У Львові знаходиться два офіси ООН  і клієнту необхідно з’явитися в один з цих офісів. Але, в кожному офісі постійно стоїть черга. Тому потрібно набратися терпіння і відстояти чергу, причому досить довго, тільки для того, щоб отримати талончик.

Потім клерк записує кожну людину на певний час візиту в кабінет для подачі документів.

Люди приходять в офіс приносять оригінали своїх документів з обов’язково зазначеною пропискою. Після перевірки документів, людей записують в клієнтську базу.

Але, на цьому процес реєстрації не закінчується, тому що просто так нікому гроші там не дадуть. Навіть якщо клієнт їм надає свої реквізити банківських карток або розрахунковий рахунок, то гроші на ці рахунки не переводять.

Щоб отримати готівку, клієнта відправляють у відділення Укрпошти. Чому саме туди не зрозуміло, і ніхто пояснити не може.

Однак, для чогось така монополістична ситуація створена. Вона не спрощує, а тільки ускладнює процес отримання грошей. До віконця каси Укрпошти стоїть довга черга, а резерв грошей невеликий, і може всім в цей день не вистачити.

Для чого це зроблено, деякі люди кажуть, щоб життя медом не здавалося, щоб людям ускладнити процедуру отримання цих грошей, тому що багато людей просто не захочуть з цим зв’язуватися.

Процес дуже виснажливий – відстояти дві черги, без гарантії отримання своїх грошей. Чому на всіх людей не вистачає грошей в касі, питання риторичне, напевно теж комусь це дійсно вигідно.

Як через сайт єДопомога отримати 6 600 гривень

Постраждалі від війни українці отримують 6 600 гривень від HIAS (організація в США). Ця фінансова підтримка виділяється тільки тим людям, які ще не отримували матеріальної допомоги від інших міжнародних організацій. Інформація від Благодійного фонду «Право на захист»

Як отримати фінансову підтримку віддалено

Отже для того щоб нікуди не ходити, ні в які Центри не звертатися, можна на сайті єДопомога подати заявку і на цьому все. Потрібно тільки чекати, коли прийде виплата.

Якщо у вас щось не виходить з виплатою, тобто її довго немає, то в Телеграм є чат «Допомога від ООН», тут можете сміливо задавати питання. На всі питання скинуть відповіді на телефон, за яким дзвонили.

Реєстрація в додатку єДопомога

Для того щоб зареєструватися заходите на головну сторінку сайту і натискаєте на кнопку «Виплати від міжнародних організацій». Відкривається нове вікно, де потрібно натиснути на опцію «Заповнити заявку на допомогу».

Далі відкриється вставка в якій потрібно вибрати свій статус, ставите там галочку і клікаєте «Продовжити».

У новій вкладці вказуєте свої персональні дані, ставите галочку що «Погоджуєтеся на обробку персональних даних» і натискаєте на кнопку «Продовжити».

У новій вкладці вказуєте документ, який підтверджує вашу особу, заповнюєте дані паспорта, натискаєте на кнопку «Продовжити».

Далі заповнюєте форму і вказуєте своє місце проживання, та адресу куди переїхали і натискаєте «Продовжити».

Останній крок, який є найважливішим – це вказуєте міжнародний номер свого рахунку в банку (UA 264…), тобто вам потрібно щоб у вас була карта Приватбанку.

1000 грн безкоштовно ( де взяти )

Гроші – як заробити і де заробити?

Заробіток на перегляді реклами в інтернеті

Коментарі 2

Залишити відповідь