Перейти до контенту

Як получити гроші за реєстрацію на карту

Якщо вас цікавить, як отримати швидкі гроші за реєстрацію на карту, щоб заробити додаткові гроші вдома, то ви опинилися в потрібному місці. Саме в цій статті мова піде про віддалений заробіток. Багато компаній пропонують вітальний бонус, його ще називають «Бонус за реєстрацію», роблять вони це для залучення клієнтів до своїх послуг. Використовуючи це вміло, можна заробити багато швидких грошей за реєстрацію в інтернет-магазинах, банках, в додатках різних компаній.

Зі статті ви зрозумієте, що потрібно робити, щоб заробити на українських і зарубіжних сайтах і скільки гривень можна заробити.

Як заробити додаткові гроші вдома: бонуси за реєстрацію

гроші за реєстрацію

Як пояснюють користувачі які успішно користуються віддаленим способом заробітку сидячи вдома бонус за реєстрацію на сайті – це надійний і простий заробіток додаткових грошей, Вони стверджують, що тут потрібно вдало використовувати спеціальне промо-посилання щоб зареєструватися на сайті компанії, і, виконавши прості дії – отримати гроші за реєстрацію.

Тут можна виділити різні типи компаній, які платять за реєстрацію, наприклад, технічні такі як Twisto (Чеська Фінтех-компанія), яка дає до 100 гривень при реєстрації на їхньому сайті .

Українські банки також успішно платять клієнтам гроші за швидку реєстрацію та дотримання простих правил. Таким чином, будь-який користувач може заробити додаткові гроші онлайн, не виходячи з дому.

Деякі українські фінтех-компанії пропонують різні бонуси при реєстрації:

Moresise Bank – це перший в Україні мобільний банк, який був запущений ще в 2016 році. Мобільний додаток цього банку виконує платіжні функції, є хорошим фінансовим інструментом для банківських операцій, а також має програму лояльності для клієнтів.

PriNum – це універсальний мобільний гаманець, де можна надійно зберігати і застосовувати платіжні банківські картки. Активно працює програма лояльності. Мобільний банкінг PriNum створений на платформі PrimeKit. Це багатофункціональна програма яка спрощує роботу користувачів при перевірці рахунків, відкритті депозитів, здійсненні платежів.

Corezoid – це інноваційна розробка хмарної операційної системи, що дозволяє автоматизувати бізнес-процеси. Застосовуючи Corezoid, розробники створюють цифрове ядро компанії для контролю процесів застосовуваних при обслуговуванні клієнтів. У переліку можливостей системи Corezoid налаштовані процеси для використання: MasterCard, Western Union та інше. Працює програма лояльності у вигляді вітальних бонусів.

Банківські акції та бонуси при реєстрації

бонуси при реєстрації

Сьогодні практично всі українські банки перейняли досвід європейських банків і ввели програми лояльності. Перевірте, як легко можна отримати грошовий бонус від банків за відкриття банківського рахунку або виконання інших простих дій. Клієнт банку може заробити навіть кілька сотень гривень на одному банківському рахунку. Щоб перевірити всі акції банків, на яких можна заробити за реєстрацію або інші дії, читайте далі статтю.

1. Monobank – український мобільний банк, який обслуговує 6 мільйонів клієнтів

Тут необхідно відзначити високу популярність фінансової компанії, вона посідає третє місце в Google Play і четверте місце в App Store Серед всіх фінансових додатків України.

Monobank має програму лояльності, яка дуже подобається українцям – він дарує бонус у розмірі 50 гривень кожному клієнту за реєстрацію. Причому за правилами цієї програми 50 гривень отримує і той користувач банку, за посиланням якого зареєструвався і отримав банківську картку новий клієнт.

2. SportBank – це популярний український банк, який платить гроші за реєстрацію

Додаток Спортбанку має лояльну програму згідно якої можна отримати бонус при реєстрації в розмірі 105 гривень. Для отримання бонусу клієнт банку проводить рекламну кампанію і за своїм реферальним посиланням запрошує нових користувачів банківських послуг стати клієнтами банку.

При цьому він отримує бонус у розмірі від 55 гривень і до 105 гривень. Сума бонусу залежить від кількості запрошених людей. Новий клієнт, який прийшов за реферальним посиланням, при активації банківської картки отримує бонус у розмірі 55 гривень.

3. NeoBank – цей банк також платить гроші за реєстрацію

Банківська фінансова установа функціонує згідно ліцензії ConcordBank, бо створеної на базі фінтех-екосистеми Concord Fintech Solutions.

Для залучення клієнтів адміністрація банку розробила програму лояльності згідно з якою новий клієнт NeoBank отримує бонус 99 гривень.

Банк поступово розвивається і дає можливість своїм клієнтам:

 • · налаштувати мобільний додаток для своїх потреб;
 • · активно та безкоштовно користуватись встановленим кредитним лімітом;
 • · вибрати для себе вигідні умови депозиту;
 • · оформити розстрочку на свої покупки;
 • · оплачувати комунальні послуги, сидячи вдома.

4. O. Bank – це фінансова компанія яка створена на базі «Ідея Банк»

Це нова банківська цифрова фінансова установа в українській ніші банківських послуг. Установа володіє функціями цифрового банкінгу:

 • · онлайн реєстрація клієнтів з доставкою кур’єром банківської картки;
 • · управління лімітами кредитних карток;
 • · онлайн перевірка рахунків, банківських операцій;
 • · Інтернет-банкінг та відкриття нових депозитів.
 • · мобільні додатки для клієнтів банку.

O. Bank має вигідну програму лояльності за якою клієнт банку може за запрошеного нового клієнта отримати бонус від 75 гривень до 125 гривень, запрошений користувач отримає від 50 гривень до 100 гривень, згідно правил банку.

5. АТ «А – Банк» – це відоме і перевірене часом і клієнтами акціонерне товариство «Акцент-Банк»

По суті це класичний комерційний банк, який надає повний набір фінансових послуг клієнтам. Головне завдання А-Банку – це звичайні та всім зрозумілі кредити, та вигідні проценти на депозити. Основна банківська діяльність це банківські операції.

Адміністрація та рада банку ввели програму лояльності по якій А-Банк надає бонуси новачкам при реєстрації. Це зрозуміла людям дія, коли новий клієнт переходить по реферальному посиланню клієнта банку та отримує банківську картку, ще й буде мати бонус – 50 гривень. Таку ж суму коштів в 50 гривень отримує клієнт банку який запросив нового клієнта.

6. Інтернет-гіпермаркет Kasta – 100 гривень за реєстрацію

Тут лояльна програма працює за класичною схемою реферальної програми. Суть така, запросили нового клієнта в магазин, він зареєструвався за вашим посиланням і купив товар – ви отримуєте 100 гривень і він отримує 100 гривень. Формула бонусу цього магазину – це новому клієнту потрібно купити товарів протягом першого тижня не менше як на 400 гривень.

При поверненні товару бонус не сплачується. Зарахування грошей від бонусу відбувається тільки через два тижні.

7. LeBoutique – це інтернет магазин модного одягу

Тут можна купити брендовий одяг провідних українських за зарубіжних компаній модної одежі за низькими цінами. Магазин пропонує широкий вибір товару зі знижкою. Працює програма лояльності – бонус 100 гривень за першу покупку. Фактично це вважається як бонус за реєстрацію.

8. Letyshops – популярний серед покупців сервіс.

Для отримання бонусу необхідно пройти реєстрацію на сайті. Є можливість встановити додаток Мегабонус, тоді можна шукати акції серед інших інтернет магазинів.

Бонус за реєстрацію отримаєте тоді, коли запросите нового покупця і він зробить покупку на 300 гривень, тоді отримуєте обидва по 50 гривень.

Кешбек-сервіс Мегабонус – це дуже простий спосіб зробити більш вигідні покупки в 1500 + популярних магазинах по всьому світу. Магазини з кешбек в Україні:

 • · AliExpress;
 • · Booking;
 • · EVA UA;
 • · iHerb;
 • · Infobus;
 • · DHGate;
 • · Uniplaces

Резюме

Як видно зі статті можливостей заробити в Інтернеті на бонусах за реєстрацію на сайтах дуже багато. Особливо потрібно звернути свою увагу на зарубіжні магазини, які легко знайти за програмою кешбек-сервіс Мегабонус.

Ідеї для бізнесу без капіталу в маленькому місті

Як заробити гроші без стартового капіталу

Як заробити додаткові гроші

Коментарі 2

Залишити відповідь