Перейти до контенту

Гроші – як заробити сьогодні і вийти на пасивний дохід

Є люди, які сплять і бачать величезні гроші, але самі не хочуть навіть пальцем поворухнути, що їх заробити, а така можливість сьогодні є. Причому, є навіть такі способи заробітку, за яких можна не виходити з дому. А, якщо встати з дивана і трохи посидіти за столом перед ноутбуком, то можна створити собі стабільний дохід, коли гроші будуть капати вдень і вночі, і при цьому можна спати, гуляти або просто в колі друзів насолоджуватися життям. На жаль, отримувати гроші нічого не роблячи взагалі – неможливо. Однак заробити гроші на кишенькові витрати можна не докладаючи особливих зусиль.

17 перевірених методів заробити кишенькові гроші, практично нічого не роблячи

Як заробити гроші

В інтернеті можна знайти масу реально працюючих спосіб заробітку грошей, практично нічого не роблячи. Серед цих способів дуже популярна технологія пасивного доходу.

Якщо звернутися до експертів за роз’ясненням, то вони розкажуть, що це ідеальна методика отримання грошей без участі людини.

Існує багато різних визначень пасивного доходу. Якщо коротко, то це доходи, отримані без постійного виконання трудових обов’язків і без видимих зусиль людини.

Найбільш відомим способом такого заробітку є здача в оренду нерухомості, яка приносить певний прибуток без особливих дій орендодавця.

Яка різниця між пасивним доходом та активним доходом?

Останній являє собою дохід, отриманий за виконання певних видів трудової діяльності. Простіше кажучи, це зарплата отримана за виконану роботу.

Пасивний дохід не вимагає активної роботи, тобто відбувається заробляння грошей, нічого не роблячи. Звучить якось фантастично. Однак, не так все просто. Тому що гроші з неба не падають, а це значить, що спочатку треба вкласти багато часу, грошей, сил і праці, щоб потім дохід був пасивний.

 Чому багато людей прагнуть мати пасивний дохід?

Бо це хороший спосіб для них щоб отримати бажану фінансову свободу. Тобто можливість жити без зусиль і не працювати на виробництві чи в офісі.

Це також хороший спосіб створити значні заощадження на майбутнє

Щоб розумно і ефективно примножувати свої гроші, бажано звернутися за консультацією до фахівців і фінансових радників.

Ідей пасивного заробітку стає все більше, але не всі вони ідеальні. Однак є перевірені способи, завдяки яким багато українців підробляють.

1. Станьте тестером ліжка

Така робота – це мрія ледарів і нероб, спите на зазначеному ліжку і отримуєте за це гроші.

Сьогодні для нероб є можливість відіспатися і працювати на посаді соні-професіонала.

Але, як то кажуть не завжди коту Масляна, тому що таких бажаючих дуже багато і подолати конкуренцію дуже складно. Тому потрібно трохи попрацювати, та щодня перевіряти дошки оголошень і заходити на сайти компаній які виробляють матраци або до готелів.

2. Заробіток на вуличній рекламі  – отримаєте гроші просто так

Для цього краще всього звернутися до фахівців, які займаються вуличною рекламою. Поцікавтеся, чи можна їм продати вільне місце на своєму бусику під вуличну рекламу.

Якщо питання вирішиться позитивно, тоді можете скласти з ними угоду і регулярно заробляти гроші простим і ненав’язливим способом.

3. Стати приватним кредитором 

Якщо у вас у фінансовій подушці накопичилася пристойна сума грошей, то подумайте про те, щоб вони не лежали мертвим вантажем, а працювали і приносили дохід.

Пошукайте інформацію в Інтернеті, як правильно давати людям термінові мікрокредити.

Знайдіть сайти, де працюють приватні кредитори, наприклад, ALL LOANS, або LendingClub. Звичайно цей заробіток має багато ризиків, але в інтернеті практично всі заробітки мають ризики.

Тому повчіться у кредиторів професіоналів, як надавати такі послуги щоб не влетіти на гроші в першій же угоді.

4. Здавайте в оренду свою нерухомість

Найпопулярніший спосіб заробітку грошей нічого не роблячи  – це здача квартири в оренду, наприклад, від випадку до випадку.

Звичайно, попередньо потрібно вкладати гроші в ремонт майна, що здається в оренду, але дохід відіб’є витрати.

Поширений спосіб, який виправдав себе – це взяти іпотечний кредит на квартиру і здавати її в оренду, платежі по кредиту повинні бути погашені за рахунок орендної плати.

Ще один спосіб – це короткострокова оренда для туристів.

3. Пасивний заробіток на фотографіях

Багато молодих людей, купують смартфони з якісною камерою і заробляють на зроблених знімках.

Продавати їх можна на спеціальних сайтах, наприклад, на iStock або на Shutterstock.

Багато блогерів і веб майстрів купують якісні фотографії для своїх ресурсів. Тому за кожне скачане фото автор отримує гроші.

4. Заробіток в Інтернеті 

Соціальні мережі – це реальна можливість заробити на рекламі гарні гроші. .

Для цього достатньо зареєструвати акаунти у Facebook, Instagram, Youtube розкрутити їх, назбирати підписників і приймати замовлення від рекламодавців.

Гарною ідеєю буде створити сайт на сторінках якого можна продавати місця під рекламу. Крім заробітку на рекламі, можна заробляти ще й на партнерських програмах, розміщуючи на сторінках сайту партнерські посилання.  Аналогічно можна заробляти на YouTube.

Рекламними місцями в проекті можуть бути не тільки сторінки сайту з письмовим контентом. Це також можуть бути подкасти.

Люди, які активно використовують соціальні мережі, отримують великий дохід, створюючи спонсоровані пости. Завдяки їм замаскована комерційна інформація досягає уваги тисяч користувачів.

5. Пасивний заробіток на фінансових інструментах

Тут найпростіше заробляти гроші нічого не — це покласти гроші на депозитний рахунок.

Однак для того, щоб заробіток був відчутний, потрібно покласти на депозит велику суму грошей.

Тоді відсотки за вкладом будуть автоматично збільшувати дохід. Однак банки і кредитні фінансові установи надають і інші інструменти, що дозволяють заробляти гроші нічого не роблячи.

Інвестування в цінні папери  — це дуже гарний варіант пасивно заробити гривні.

Однак треба розуміти, що новачку краще не соватись на фондові біржі, бо вони мають  ризики.

Купівля активів з наміром продати їх за вищою ціною в майбутньому вимагає терпіння та багато досвіду.

6. Інвестиції в криптовалюту

Кріптовалютний ринок в останні роки спочатку ріс, потім став дешевшати, проте це на руку тим людям які зараз входять в цей вид інвестицій на низькій вартості крипти.

Тут ви можете придбати  крипту, та закинути її в холодний гаманець, і чекати зручного моменту, коли вона подорожчає. Можна розміщувати віртуальні кошти під відсоток і отримувати прибутковість в районі 15%, а іноді навіть 20 відсотків в міцній валюті.

Особливість цього інструменту в тому що він децентралізований, і дозволяє інвесторам заробляти в той час коли інфляція навіть в доларах і євро становить майже 10 відсотків.

 Саме тому потрібно дивитися і на децентралізовані активи, тому що попит на криптовалюту постійно зростає. А це означає, що рано чи пізно вартість накопичених криптокоїнів почне зростати разом з ними буде збільшуватися і вкладений капітал.

Криптовалюта – це віртуальні кошти, які не мають своєї матеріальної форми. У цій ніші інвестор може заробити багато грошей після того, як досконально вивчить цей ринок.

Однак ці інвестиції мають високий ризик, тому надзвичайно важливо набути знань у цій галузі та добре знати правила інвестування.

 7. Пасивний заробіток на створенні і продажу мобільних програм

Програмування вимагає великих спеціальних знань і навичок. Якщо вони у вас є, то, ви можете на цьому заробляти, створюючи мобільні додатки.

Мобільний ринок динамічно розвивається, бо різними додатками користуються мільйони людей. Телефонні планувальники, дієтичні калькулятори, ігри та інші зручні інструменти для смартфонів можна вигідно продавати.

8. Книги, аудіокниги та курси – надійний інструмент для пасивного доходу

Продаж власної книги чи аудіокниги може принести великий дохід. Чим більше продажів продукції, тим більше пасивний дохід. Однак не всі мають схильність писати хорошу книгу.

Тут найголовніше бути експертом в даній ніші. В останні роки популярність онлайн-курсів зросла. Інтернет-користувачі купують їх, щоб отримати знання і нові навички, які стануть в нагоді в їх професії або в розширенні компетенцій.

Якщо ви є експертом у певній галузі, то можете використовувати свої знання, щоб зробити їх доступними за певну плату.

До популярних онлайн-курсів відносяться:

  • ·      офісні курси, наприклад, з основ Excel;.
  • ·       курси з соціальних мереж, наприклад, з ведення акаунтів;
  • ·       курси для бухгалтерів.
  • ·       електронне навчання основам різних програм, наприклад Photoshop або графічного дизайну.

Звичайно, тут доведеться вкласти багато часу і знань, але найочевидніше, що спадає на думку це інтелектуальні продукти.

Тобто ви можете написати книгу або створити музичну композицію і отримувати від цього відсоток. Але якщо ви раніше цим не займалися, то на створення такого продукту піде дуже багато часу.

Але можна вчинити набагато простіше – монетизувати те, що добре вмієте робити, наприклад, любите випікати торти або захоплюєтеся вирощуванням винограду, можливо, створюєте красиві вироби, то знімаєте цей процес на відео, і викладайте його на своєму каналі на YouTube і діліться різними фішками.

Для тих, хто зайнятий більше інтелектуальною працею є ще один варіант – це створити довідник або інструкцію з питань якими володієте досконало.

Для вас це не складе труднощів. А електронні інструкції, наприклад, з інвестування, з ведення бізнесу, з психології, користуються величезним попитом.

9. Здавайте  в оренду місце для паркування

Ви живете недалеко від центру міста і маєте місце для паркування, яким ви не користуєтесь.  Чому б не здати його в оренду для щоденних водіїв, які бажають припаркувати свій автомобіль поруч з робочим місцем.

Ви можете в кінцевому підсумку заробити гарні гроші на протязі року.

10. Здайте в оренду своє майно 

Якщо у вас є запасна кімната або гараж, чи не жиле приміщення, ви можете здати їх в оренду для комерційної діяльності. Або, можете здавати квартиру в оренду індивідуальному наймачеві на щорічний контракт.

11. Блог – це популярний інструмент пасивного доходу

Якщо ви плануєте отримувати пасивний дохід в Інтернеті, то обов’язково створіть блог.

Цей ресурс може бути джерелом значного пасивного доходу, але це станеться не скоро. Створення популярного блогу займе багато часу, але воно того варте.

Як тільки ви навчитеся писати цікаві статті, що залучають натовпи читачів, освоїте ази SEO та інтернет-маркетингу, то зможете побудувати гідну платформу для спілкування зі своїми читачами.

Заробляти на блозі можна різними способами:

  1. ·      контекстна реклама;
  2. ·      рекомендації товарів;
  3. ·      спонсорський контент;
  4. ·      співпраця з рекламодавцями та багато іншого.

12. Партнерські програми, партнерський маркетинг

Якщо у вас немає свого товару або послуги, яку можна продавати, то заробляти можна на популярних партнерських програмах брендових компаній.

Ви рекомендуєте продукти підприємців і отримуєте комісію з продажів.

Для цього ви можете використовувати свій блог. Він буде приносити вам пасивний дохід.

Просто заведіть блог і все. Звичайно, для отримання хорошого доходу потрібен великий трафік на блог. Потрібно мати багато читачів, щоб рекламувати продукт і мотивувати читача його купити.

З часом, коли ви просуваєте в інтернеті свій блог, ви отримаєте багато трафіку та збільшите свій заробіток.

Рекламуйте тільки ті продукти, якими користуєтеся самі, бо тоді ви знаєте, що вони хороші і можете з чистою совістю рекомендувати їх іншим. Тільки так ви досягнете успіху.

13. МЛМ бізнес: відсоток від продажу товарів іншими людьми – це пасивний заробіток

В Інтернеті є багато оголошень для участі в маркетингу МЛМ – це відмінний приклад того, як можна нічого не роблячи отримувати пасивний дохід.

Уявіть собі компанію, яка платить вам за продаж своєї продукції. Ви продаєте їх продукцію за 100 гривень і отримуєте від цього 10 гривень за роботу.

Крім того, такі компанії наймають співробітників за принципом «піраміди», де для співробітників більш високого рівня завжди «капає» певний відсоток від продажів нижчестоящих партнерів.

Наприклад, хтось умовив партнера в якості дистриб’ютора компанії Amway Ukraine «під себе», разом вони будуть виконувати ту ж роботу (продаж продукції).

Партнер за роботу отримає тільки 10% від продажу, вищий партнер отримає від того, який нижче стоїть 5% від його заробітку.

У разі найму однієї людини складно отримати хороший пасивний дохід. Однак, якщо створити під собою мережу з декількох десятків людей, то заробіток може бути набагато вище.

14.  Прокат автомобілів

Це не найдешевша інвестиція в пасивний дохід, але зароблені таким чином гроші можуть бути пристойні.

Попит на оренду автомобілів зростає. Комусь потрібен автобус, а хтось хоче орендувати розкішну машину для особливого випадку, наприклад, на своє весілля.

Ви можете бути здивовані, скільки людей хочуть орендувати автомобіль  і експерти кажуть, що попит буде тільки збільшуватися.

Цю тенденцію можна використовувати для отримання пасивного доходу. Якщо у вас достатньо грошей, ви можете придбати кілька автомобілів, які потім будете здавати в оренду.

15. Засоби самообслуговування

Йдеться про торгові автомати. Це загадкова назва не приховує нічого, крім автоматів, в які ми кидаємо кілька гривень, щоб через хвилину підібрати собі напій або закуску.

Прибуток від таких машин може бути напрочуд великий. Це ще один варіант заробітку нічого не роблячи.

16. Рекламний бізнес: білборди

Інвестиції в землю можуть принести гарний дохід пасивно, якщо її здавати в оренду під рекламні щити.

Якщо вдало розташованих декілька рекламних щитів поруч із жвавими автомагістралями, то можна заробити гроші нічого не роблячи в розмірі  кілька тисяч гривень.

17.  Автомийка самообслуговування

Цей бізнес переживає бум вже кілька років. Всі хочуть заробити гроші ничого не роблячи

Чистий автомобіль – це проблема водія. А ось помити машину  під блоком хатою або на земельній ділянці може бути клопітно.

Тому люди їдуть на автомийку самообслуговування. Це, в свою чергу, стає джерелом пасивного доходу для власника.

Резюме

Є багато способів отримати свій перший пасивний дохід.

Перераховані вище методи – це лише мала частина того, що можна використовувати в своєму майбутньому бізнесі.

Як тільки почнете створювати свій перший пасивний дохід, то у вас з’являться ідеї для іншого бізнесу  де можна буде заробляти гроші нічого не роблячи.

Цікаві факти про Амазон: історія створення і успіху

Мережевий маркетинг: як відкрити бізнес з МЛМ

Що таке кредитна картка та чи варто її отримувати

Rate this post

Коментарі 3

Залишити відповідь