Перейти до контенту

Ідеї домашнього бізнесу з нуля

Створення повноцінного, якщо звичайно так буде коректно говорити, домашнього бізнесу досить проблематично, адже за фактом до таких ідей висувають велику кількість різноманітних вимог і найголовніше умов його здійснення. Таких умов дійсно багато і чим більше тема домашнього бізнесу починає набувати актуальності в конкретному випадку, тим більш скептично до цього питання починають ставитися як близькі люди, так і оточуючі в цілому.

Як приклад, ще вчора до того як Ви збиралися зайнятися підробітком або організувати свій невеликий домашній бізнес начальник і співробітники без проблем могли відпустити або підставити плече, але вже буквально на наступний день, замість плеча підставлять «ніжку» і так далі.

Ідеї домашнього бізнесу з нуля

Така ж картина і з близькими людьми, ще вчора сім’я говорить про брак грошей, а вже сьогодні нарікає на брак уваги або виявляється, що в будинку така маса недоробок, які реально потрібно зробити сьогодні ну і так далі.

Звичайно, звучить це все достатньо смішно, але на практиці такі проблеми багато в чому і є основною причиною невдач в домашньому бізнесі. Саме такі от перешкоди, про які спочатку було не відомо і починають звужувати рамки реальних можливостей людини створити власний домашній бізнес. Разом з тим запропонована ідея домашнього бізнесу дозволяє дійсно досить швидко і відносно без проблемно організувати власний бізнес дома, минаючи дуже багато проблемні ділянки.

І так однією з найбільш перспективних і разом з тим реальних ідея домашнього бізнесу є не що інше, як виготовлення і продаж копій картин відомих художників. Ідея банальна і проста, та коли я реально зіткнувся з подібним бізнесом, то був просто зачарований як простотою, так і рівнем доходу даного бізнесу. На практиці до мене звернулася господиня подібної «майстерні» за допомогою в оформленні документів, ну і так далі, хоча сама ідея такого от домашнього бізнесу вже успішно функціонувала до цього.

В суті ідея домашнього бізнесу проста, для цього буде потрібно придбати широкоформатний принтері з можливістю друку репродукцій (так званий плоттер) і власне самі цифрові копії картин відомих художників. Крім того, необхідно буде навчитися виготовляти рамки під самі картини.

Тобто, друкуємо картину, натягуємо репродукцію на виготовлену рамку і віддаємо під реалізацію в магазини. По суті все просто і не вимагає великого часу не значних зусиль.

Разом з тим існує і ряд недоліків у даної ідеї бізнесу з нуля:

– Досить висока вартість самого принтера (плоттера) – від 1200 доларів і вище;
– Наявність комунікабельності, необхідно приділити достатньо багато часу для організації збутової сітки. Але практика показує, що важко організувати розміщення картин тільки в десяти перших магазинах, далі справа йде набагато швидше і безболісніше;
– Необхідність пошуку якісних цифрових зображень, але знову таки труднощі будуть тільки при формуванні початкової бази, далі колекція зростатиме самостійно тим більше існують окремі клуби любителів таких зображень де можна як купувати, так і обмінюватися такими репродукціями.

До плюсів такої домашньої бізнес ідеї можна віднести:

– Невеликий час на організацію;
– Легкість організації;
– Відсутність необхідності в оформленні всього бізнесу, у всякому випадки на початку;
– Вільний графік і можливість займатися даним бізнесом саме у вільний час.

Так є свої мінуси і плюси, але моя суб’єктивна думка, що така ідея домашнього бізнесу з нуля може як мінімум входити в десятку самих простих і реальних ідея як підробки так і дійсно домашнього бізнесу.

Рибне господарство – як ідея для бізнесу

Ідеї для бізнесу – все підводі камені

Ідеї для бізнесу в домашніх умовах

Коментарі 1

Залишити відповідь