Перейти до контенту

Ідея торгівлі з дому через Інтернет

Деякі ідеї малого бізнесу народжуються самі, деякі знаходиш на просторах інтернету або зі слів знайомих, а деякі в буквальному сенсі можуть народитися через людську осторогу та недовіру до всього нового. Разом з тим такі ідеї виявляються реальними і цілком працюють на теренах країни.

Саме сукупність недовіри до нового та розвиток технологій дозволило виникнути ідеї малого бізнесу в торгівлі, головні параметри даного напрямку торгівлі

Ідея торгівлі з дому через Інтернет

по-перше, не вимагає великих вкладень капіталу в закупівлю товару;

по-друге, не вимагає якісного приміщення, під цим мається на увазі, те, що в торгівлі дуже велика увага приділяється не лише самому приміщенню (ремонт, освітлення), але і встаткування.

Багато починаючих торговці не замислюються у скільки ж обійдеться облаштування нормального торгового залу. Приміром, за облаштування торгового залу одна відома торгова марка, під час укладання договору франшизи бере не менше 10 тисяч євро!.

При цьому, умови вважаються одними з кращих так за ці гроші вони самі облаштовують торговий зал.

По-третє, ідея торгівлі достатньо лояльна до самого місця розташування торгової точки. Не секрет, що в залежності від прохідності точки вартість оренди може відрізнятися у багато разів.

Останній приклад з практики, при пошуку приміщення під спеціалізований магазин вартість оренди біля транспортної розв’язки і в 300 метрах від неї, відрізнялася в 3 рази в місті з населенням в 300 тисяч чоловік.
Реалізація ж цієї ідеї в торгівлі дає ряд переваг і місце розташування відходить на другий план.

Описавши всі переваги, мені самому не повірилося, що на сьогодні існують така ідеї в торгівлі. А ідея реально існує і так мова йде про з’єднання трьох напрямків бізнесу. Це інтернет комерції, реальна торгівля і сфера послуг. І так мова йде про створення торгової точки, яка дозволяє своїм клієнтам за допомогою кваліфікованого продавця знайти в інтернеті необхідну продукції і допомагає з її доставкою та оплатою.

Чим торгувати

Сама ідея малого бізнесу в такому вигляді торгівлі прийшла на розум кілька років тому і разом з парою знайомих ми її успішно реалізували. Ідея бізнесу прийшла, після того як один з них розбив свій автомобіль і почав шукати більш оптимальні (читай дешевші) варіанти щодо купівлі запчастин. Минуло кілька років і буквально вчора розбивши свою машину мені довелося бігти до знайомих і шукати необхідні деталі (у самому бізнесі вже давно не беру участь, тільки здійснюємо бухгалтерську підтримку магазина).

Що на сьогоднішній день являє собою даний магазин? З самого початку бізнесу було визначено вузьке напрями роботи магазину, фактично займалися тільки автотранспортом, варто зазначити, що запчастини і комплектуючі продаються не тільки для легкового автотранспорту, але і вантажного. Практика показала, що близько 70% виручки формує вантажний автотранспорт, при цьому рівень рентабельності найвищий у автозапчастини для машин вітчизняного виробника. Не дивлячись на це магазин займається всім спектром автомобілів, тому що це дозволяє утримати клієнтів, тобто у кожного власника або механіка вантажних машин є особистий автомобіль, а також маса знайомих, які й формують, може і всього лише 30% виручки, але зі значно більшою рентабельністю.

Що необхідно для того, щоб реалізувати цю ідею в торгівлі:

— Наявність невеликого офісу, розмір реального магазину трохи більше 20 квадратів, невелике складське приміщення 10-15 квадратів, але воно не обов’язково.

— Комп’ютер, мобільний телефон, наявність інтернет обов’язково. При укладанні договорів з низкою великих постачальників, останні (залежно від самого постачальника платно або безоплатно) встановлюють програмне обладнання з пошуку і підбору деталей. Варто зазначити, що подібні програми є і в самому інтернеті. До цього необхідно додати, що на сьогоднішній день існує цілий ряд різноманітних онлайн сервісів в даній сфері;

— Бажання працювати і мінімальний набір комунікабельності;

— Бажано розташувати свій офіс біля точки кур’єрської компанії, так само не обов’язково, але значно полегшує питання доставки та отримання вантажів.

Початкові вкладення в бізнес разом з орендою приміщення і першими вкладеннями в комп’ютер, стіл складають до 1000 доларів. Можливо, навіть менше, якщо використовувати вже наявні ресурси (наприклад, той же домашній комп або ноут)

Не можу не згадати і про конкуренцію на ринку, не дивлячись на те, що автомагазинів багато надання подібних послуг з підбору та пошуку найбільш оптимальних варіантів у країні розвинений, набагато менше і цілком відкритий для створення власного бізнесу з нуля в сфері торгівлі. Звичайно це ідея для тих хто дійсно хоче зайнятися тільки торгівлею та інші ідеї бізнесу його просто не цікавлять.

Ідеї домашнього бізнесу з нуля

Рибне господарство – як ідея для бізнесу

Ідеї для бізнесу – все підводі камені

Коментарі 1

Залишити відповідь