Перейти до контенту

Що таке інвестиційні срібні монети і де купити

Одним із дієвих способів вкладення грошей є інвестиційні срібні монети. Дорогоцінні метали постійно підвищуються в ціні, що робить подібний спосіб інвестування одним із найефективніших. На відміну від акцій чи вкладів, можна бути впевненим, що монети не втратить своєї вартості, а ви, у свою чергу, не втратите свої гроші.

Банк чи компанія, куди інвестуються кошти, можуть і розоритися, в умовах сучасної економіки навіть великі підприємства нестабільні.

А інвестиційні срібні монети допоможуть зберегти заощадження.

інвестиційні срібні монети

Де купити інвестиційні срібні монети?

Придбати срібні монети можна в будь-якому банку, який має ліцензію на їх реалізацію. Найчастіше монети купують у Ощадбанку. Придбання монет із срібла пов’язане з доступнішою вартістю цього металу на ринку. Тобто інвестиційні срібні монети, на відміну від золотих, може купити кожен, при цьому примножити свої заощадження. Вартість цього дорогоцінного металу постійно зростає, за кілька років інвестовані кошти принесуть дохід. Більше того, такі монети часто купують як хороший і дорогий подарунок, який точно принесе користь у майбутньому.

Пам’ятні та інвестиційні монети

Це два різновиди монет, кожна має свої переваги. Виникає питання, куди краще вкласти гроші – інвестиційні чи пам’ятні монети. У пам’ятних важливим критерієм є їхня художня цінність, тут може і не бути у складі дорогоцінного металу. Такі монети можна побачити у колекції нумізматів. У інвестиційних на першому місці знаходиться їхній склад. Якщо для інвестування коштів у пам’ятні монети потрібно мати мінімальні знання в нумізматиці, то покупку інвестиційних може здійснити кожен бажаючий.

Як займатися інвестуванням у дорогоцінні метали

Ощадбанк видає кілька серій інвестиційних монет. Вони цінується наявність дорогоцінного металу, виходячи з складу монети вони й продаються. З часом монети збільшуються в ціні, на це впливає не тільки їх вік, а й вартість срібла на ринку. Ощадбанк випускає інвестиційні срібні монети із зображеннями пам’яток архітектури, знаків зодіаку, весільною символікою тощо. Головною перевагою такого способу вкладення грошей є відсутність ПДВ на купівлю монет. За потреби монети можна продати.

Куди інвестувати вільні кошти?

Як вибрати програму обліку особистих фінансів

Психологія багатства

Коментарі 1

Залишити відповідь