Перейти до контенту

Кредитний брокер – гідний підробіток

Практика показала, що криза призведе до чергового витка скорочень і заморожування заробітних плат, а за фактом інфляція тільки збільшитися. Тобто, говоримо про чергове зниження доходів і в більшості своїй зводиться, до пошуку оптимальних варіантів підвищення свого добробуту за рахунок додаткових джерел доходів тобто малий бізнес ідеї для підробітку.

Тобто, грубо кажучи, знову таки повертаємося до ідей підробітку в вільний час, як писав, я сам працівник банківської системи, хоча якщо бути точним, то фінансового сектора державної системи фінансів то і частина знайомих так чи інакше пов’язані з фінансовим сектором і частина з них реальні банківські працівники (говоримо про комерційні банки).

Хочу розвіяти міф, про величезні заробітні плати даної категорії працівників, не дивлячись на те, що в цілому середня зарплата у них вище, ніж у інших категорій гідну оплату праці отримує тільки менеджмент, починаючи від середньої ланки.

Піднята тематика підробітку підштовхнула до нової ідеї створення малого бізнесу, правда варто обмовитися, що ідея відносно нова для нас в цілому, в світі вже давно використовують цей механізм і про ефективність такого способу заробітку може говорити навіть те, що підробіток у вигляді кредитного брокера потрапила в 10 найуспішніших напрямів малого бізнесу в світі.

Що таке кредитний брокер як малий бізнес ідеї підробітку?

Кредитний брокер

Кредитний брокер – учасник фінансового ринку, який виступає посередником між банками і позичальниками в процесі здійснення операцій кредитування фізичних і юридичних осіб.

Ми говоримо про ті самі послуги населенню, ринок послуг дуже привабливий, як і більшість ідей бізнесу на послугах.

Чому дана спеціалізація буде затребувана?

Вся справа в тому, що кредитний брокер як бізнес ідея підробітку має на увазі, що дана людина не є співробітником певного банку і працює на стороні клієнта, тобто позичальника. Як би там не було можна констатувати, що більшість кредитних організацій, в силу різних причин, починаючи від свідомого приховування, до банального незнання продуктів, вводять позичальника в оману і не говорять про всі комісії, відсотки, це все призводить до того що ми з Вами значно переплачуємо. При цьому більшість звичайних громадян користуються банківськими продуктами, піддаючись агресивній рекламі самих банків.

Як приклад банківські точки в магазинах, кредитні картки до зарплатних проектів і так далі, тобто банк, проводячи агресивну і дорогу рекламну компанію, перекладає всі витрати на клієнта плюс збільшує свій прибуток і кінцева вартість такого продукту виходить дуже дорогою. У таких випадках більшість громадян просто «ведуться» і переплачують в три дорого. На захист позичальників і повинен ставати кредитний брокер, який здатний вибрати дешевий і ефективний варіант кредитування, саме в цьому сутність малого бізнес в ідеї кредитного брокера .

Тобто основна робота кредитного брокера це мати базу даних кредитних програм банківських установ конкретного регіону і розбиратися в тонкощах кредитування, наприклад, мати уявлення про особливості автокредитування, кредитування під заставу нерухомості або поручительства і так далі, а також чітко знати тарифну політику кожного з банків . Власне такі знання отримати досить просто, наприклад, у разі коли кредит беру я сам, то обходжу всі банки заходжу в інтернет і за два дні маю повний пакет за кредитними пропозиціями на ринку в окремій ніші. Тобто підробіток в більшій мірі вимагає наявності інформаційної бази. Як бачимо основне завдання кредитного брокера відповісти на питання – де вигідніше взяти споживчий кредит.

За великим рахунком цей вид підробки (тобто малий бізнес ідеї власної справи) може використовуватися як у вигляді повноцінної нової бізнес ідеї, так і для початку своєї справи з нуля. Витрати на відкриття такого виду діяльності буде складатися виключно з витрат на оренду невеликого офісу в прохідному місці. Звичайно, можна використовувати такі консультації і як підробки з одним нюансом, що, наприклад, в оголошеннях чітко говорити, що прийом громадян проводиться у вихідні дні, до речі такий графік підходить для більшості працюючих людей.

Особливістю такого виду бізнесу є те, що є необхідність у проведенні попередньої роз’яснювальної роботи, вид діяльності новий і для багатьох здається що не потрібний але якщо на цифрах показати переваги використання кредитного брокера то вже протягом невеликого часу за допомогою сарафанного радіо про Вас дізнається дуже велика кількість людей.

В якості основних пропозицій кредитного брокера може виступати як малий бізнес ідеї власної роботи

— Оформлення кредитів під мінімальні ставки

— Перекредитування під більш оптимальні ставки

— Пошук оптимальних варіантів кредитування під іпотеку і автокредити

— Супровід і робота з банками з приводу прострочених кредитів (врегулювання раніше взятих кредитів)

І так далі

Можна сказати що вид діяльності новий, але дивлячись на зростання кредитування то попит на послуги кредитних брокерів найближчим часом буде рости дуже активно, особливо з урахуванням того, що по статистиці, використання кредитного брокера дозволяє добитися до 10-15% економії від загальної суми кредити, а от це вже виступає тільки в якості додаткового стимулу.

Досвід підробітку в Інтернеті

Вантажні перевезення – ідея для бізнесу

Який сезонний бізнес відкрити

Коментарі 1

Залишити відповідь