Перейти до контенту

Персональний тренер з фітнесу – цікава бізнес-ідея

Сьогодні люди, які мріють відкрити свою справу вже звикли до того, що в інтернеті пропонується велика кількість бізнес-ідей, але для людей які мріють відкрити свою справу в ніші спортивних тренувань, рекомендуємо  звернути увагу на ще одну привабливу ідею, про яку піде мова в статті. З огляду на те, що молоді люди, та й люди середнього віку намагаються підтримувати свою фігуру в привабливому вигляді, а вагу тіла підтримувати в нормі, то бізнес ідея надання послуг персональним тренером з фітнесу користується попитом. Все це повинно мотивувати спортивних фахівців відкрити свою справу в ніші надання персональних послуг. Тут достатньо лише мати бажання і прагнення, щоб стати професійним фітнес тренером і знайти собі клієнтів.

Як стати фітнес інструктором і добре на цьому заробляти читайте далі в статті.

Фітнес-бізнес: як стати персональним тренером

Персональний тренер з фітнесу – цікава бізнес-ідея

Фаховий тренер на дому за викликом – затребувана послуга, яка привертає увагу багатьох людей, особливо зайнятих на роботі і вдома, у них не вистачає часу на дорогу і назад, щоб відвідувати спортивні зали, тому вони із задоволенням виконують вправи на дому.

Причому багатьом людям дуже подобається користуватися послугою фахівця, який контролює процес занять, щоб забезпечити клієнту користь від вправ. Так що тим фахівцям, хто має спортивну освіту можна відкривати свою справу, яка безумовно принесе дохід.

Принцип роботи бізнес-ідеї

Як і в будь-якій справі, успіх приходить тоді, коли є попит на послугу. Фітнес під наглядом професійного тренера користуються особливим попитом. Тому знайти клієнтів, не буде великою проблемою.

Не буде проблемою і проведення занять. Тут досить скласти графік проведення уроків, попередньо домовившись з клієнтом, і проводити з ним особисті заняття, отримуючи за це оплату.

Застосовуючи цей принцип у тренера не буде складнощів з розрахунками, і буде забезпечена повна прозорість оплати послуг.

Поетапна організація послуг персонального тренера з фітнесу

1). Етап перший – це покупка або оренда спортивного інвентарю. Якщо підприємець збирається надавати послуги населенню на професійному рівні, у нього повинен бути інвентар.

Його можна купити один раз в незначній кількості, що обійдеться в 4 – 5 тисяч гривень.

 2). Етап другий – це створення клієнтської бази. Як стверджують практикуючі тренери, на першому етапі знайти клієнтів буває складно. Але, якщо правильно організувати презентацію і рекламу бізнесу, то процес значно спрощується.

Практика показує, що для залучення клієнтів потрібно використовувати якомога більше інструментів інформації про бізнес. Це може бути міський форум, блоги в соціальних мережах і, звичайно свій блог або сайт, хоча це одне і теж. На рекламу бізнесу не потрібно шкодувати коштів, пізніше всі вкладення окупляться.

Інструктор з фітнесу – з чого почати бізнес

Що потрібно зробити, щоб стати фаховим вчителем з фітнесу? Першим і найважливішим кроком, звичайно ж, буде підтримка себе в хорошій формі. Для того, щоб навчати інших людей будь-якого спортивного комплексу вправ, потрібно спочатку віртуозно його виконувати самому.

Однак, якщо спорт є вашою пристрастю з дитинства, і ви маєте правильний підхід до оточуючих людей і вмієте добре працювати зі своїм тілом, питання про те , як надавати послуги особистого тренування, в цьому випадку вирішується набагато простіше.

Однак навіть якщо у вас є видатні спортивні здібності, цього недостатньо, щоб стати професійним інструктором. Можливо, навіть доведеться закінчити навчальний заклад. Це найкраща гарантія того, що крім самих вправ тренер отримає педагогічні знання. а також фахово знати анатомію і фізіологію людини, що значно підвищить якість занять.

Професія фітнес-інструктора не регламентується, а значить, для її застосування не потрібна додаткова кваліфікація. Це не означає, однак, що знання, вміння і досвід втрачають тут своє значення.

Заняття фізкультурою з інструктором професіоналом корисно всім, хто серйозно налаштований на здоровий спосіб життя, і для тих молодих людей, хто в майбутньому планує заробляти на життя, наприклад інструктором йоги.

Деякі тренери проходять фізіотерапевтичну спеціалізацію, яка значно розширює спектр навичок, які вони зможуть запропонувати своїм клієнтам.

Навчання на фахівця з фітнесу

Як стати професійним тренером з фітнесу, не закінчуючи ВНЗ? Це можливо завдяки спеціальній підготовці на професійних курсах. Хоча у курсів немає великої навчальної програми, як в університетах, але вони також навчать курсантів професії інструктора.

Однак потрібно вибирати такі курси, які після закінчення видають відповідний сертифікат. Цей документ підтверджує кваліфікацію інструктора, і значно полегшує пошук роботи.

Хоча для проведення занять з клієнтами, тренер може не мати спеціальної кваліфікації, але є кілька обов’язкових умов, яким повинен відповідати тренер-фахівець з фітнесу:

  • вік – 18 років і старше;
  • наявність повної середньої освіти;
  • відсутність судимостей за правопорушення;
  •  наявність знань у сфері інструкторської діяльності (на даний момент формально не перевіряється).

Хто може стати інструктором з фітнесу 

Солідна професійна кваліфікація та сертифікати різних курсів, наприклад, аеробіки, безсумнівно, допоможуть швидше знайти роботу. Однак роль фітнес-тренера полягає не тільки в тому, щоб розучити самі вправи.

Тому, відповідаючи на це питання, варто звернути увагу на свій soft skills (широкий спектр умінь).  При проведенні занять важливо стежити за правильністю виконання вправ і не допускати травм учасників.

Однак також буде не менш важливо мотивувати їх продовжувати свої зусилля, а також використовувати відповідні методи для подолання їх опору більш складними вправами. Напрацьований досвід і навички, правильний підхід до людей можуть забезпечити інструктору успіх.

Відомі фітнес-тренери знають, коли дати посилені заняття, а коли, наприклад, більше зосередитися, наприклад, на диханні. Вони також є авторами власних курсів і навчальних програм, призначених для досягнення різних цілей. Саме поєднання кваліфікації та харизми тренера дозволяє учням довіряти своєму вчителю.

Скільки заробляє фітнес-тренер?

 Все залежить від того, в якій частині України він працює і скільки проводить занятті протягом робочого дня.

 Досвідчені інструктори підказують, що можна розраховувати навіть на заробіток в 10 – 15 тисяч гривень на місяць. Однак такий заробіток зустрічається у великих містах. Наприклад, середня зарплата фітнес-тренера в Києві становить близько 17, 5 тисяч гривень, у Львові 25 тисяч гривень, а середня зарплата по Україні – 14 тисяч гривень.

Звичайно, інструктори, які мають авторитет і користуються певним визнанням, можуть розраховувати на більш високі заробітки.

Ось чому дуже важливо мати свій веб-сайт або блог, наприклад, у соціальних мережах. Там можна розміщувати контент з порадами щодо виконання складних вправ, по здоровому харчуванню або, наприклад, короткі навчальні відео. Таким чином, можна знайти людей, готових навчатися у особистого тренера.

Резюме

Інструктор з фітнесу – чи варто мати свою справу в цій ніші? Хоча не кожен може розраховувати тут на високу заробітну плату, в цілому це добре оплачувана робота, що пропонує безліч можливостей, таких як, наприклад, вільний графік роботи.

Якщо у людини проявляється явний тренерський талант, а також є оригінальна ідея для досягнення високих результатів у учнів, то у такого тренера є шанс зробити хорошу кар’єру. Можливо в майбутньому вдасться відкрити власну студію, де можна заробляти хороші гроші.

Навіть якщо цього не вдасться домогтися, то робота фітнес-інструктора може доставити масу радості і задоволення від успіхів учнів. Любителі фітнесу напевно будуть задоволені.

Як відкрити Інтернет-аптеку з нуля в Україні

15 цікавих ідей домашнього бізнесу

Як відкрити кав’ярню з нуля: покрокова інструкція

Коментарі 1

Залишити відповідь