Перейти до контенту

Програми де можна заробити гроші

Сьогодні настав такий час, що коли ви скажете в компанії друзів, що заробляєте гроші в інтернеті, то ніхто не здивується, і приймуть це як звичайне явище. Хоча за статистикою в Україні ведуть підприємницьку діяльність не більше 30% українців. Способи заробітку різні, єдине, що їх об’єднує – це те, що робота виконується віддалено. Тобто, підприємець може працювати онлайн сидячи вдома або в затишному кафе, в готелі, в іншому місті і навіть закордоном. У статті мова піде про мобільні програми (додатки для телефону), на яких можна легко і просто заробляти гроші. Цей спосіб підходить, як людям середнього віку, так і пенсіонера, не кажучи вже про школярів старших класів.

Зрозуміло, що цей заробіток не принесе вам величезну суму грошей, як іноді хваляться інтернет-пройдисвіти, але додаткові кишенькові гроші, яких вистачить заплатити за мобільний зв’язок, інтернет і кабельне телебачення. Однак, коли прийде досвід роботи, то суми будуть значно вищими. Детальніше читайте у статті.

Кращі мобільні програми для заробітку грошей в інтернеті: інформація для новачків

Програми де можна заробити гроші

 Найпопулярніший вид заробітку в Інтернеті – це скачування і установка мобільних додатків для телефонів за гроші.

Чому є люди, які за це платять? Справа в тому, що сьогодні ринок мобільних додатків переповнений, і щоб розробка не загубилася серед мільйонів подібних програм, необхідно підвищувати її рейтинг, а для цього треба збільшувати кількість завантажень і установок. Таку роботу можуть виконати за гроші користувачі мережі.

1.Установка мобільних додатків – заробіток на смартфоні

В ніші мобільних додатків створено велику кількість спеціальних програм, які адаптовані до операційних систем Android і iOS. Користувач просто реєструється у програмі, шукає завдання, встановлює потрібні програми на свій телефон і отримуєте гроші від розробників.

Після виконання всіх умов можете видалити програму, якщо вона вам не потрібна

Тут не треба турбуватися про свій мобільний пристрій, оскільки всі програми, які ви завантажуєте, очищені від вірусів.

Але якщо ви хочете заробляти цим способом, то просто встановіть будь-який антивірус на свій телефон або планшет.

Для успішної роботи смартфон повинен бути досить потужним і мати великий запас вільної пам’яті.

Ось найбільш підходящі мобільні додатки:

1). NewApp –додаток доступний для скачування на Play Market.  В меню потрібно вибрати опцію «Прибуток», після чого відкривається список доступних завдань і партнерів.

Вартість одного завдання в середньому 4 гривні. Як бонус за вхід в додаток кожен день ви будете отримувати 0,05 гривень.

Ви можете брати участь у розіграші призів, який називається «Колесо Фортуни». Конкурс платний, вартість участі 1 гривня.

Крім того, ви можете брати участь у партнерській програмі та запрошувати людей до програми.

2). Apperwall – одне з найкращих додатків у цій ніші. Підтримується як на Android, так і на IOS. Зареєструватися в ньому можна через соціальні мережі.

 Відразу після авторизації отримаєте кілька завдань, ціна кожного може досягати 30 центів.

Алгоритм виконання типового завдання таке:

 • встановіть додаток на свій девайс;
 •  запустіть його і користуйтеся ним 5 хвилин;
 •  залиште позитивний відгук в Play Market або App Store;
 • повторно зайдіть в додаток, дочекайтеся публікації свого відгуку, але програму не можна видалити ще як мінімум 3 доби. Остання умова обов’язкова. Якщо ви видалите додаток раніше, ваш відгук може бути видалений. І тоді вам не заплатять.

3). AdvertApp – ще одна популярна програма з дуже зручним інтерфейсом . Її можна завантажити зі App Store і Play Market.

Замовлення знаходяться в розділі «Новинки». В «Активних» відображаються завдання, прийняті до виконання і очікують перевірки. Середня ціна однієї установки 1,5-4 гривень.

Гроші можна вивести на електронні гаманці :

 • WebMoney;
 • Pay Pal.

4). CashPump – мобільний додаток створений українцями

Це популярний сервіс на якому можна заробляти гроші багатьма способами:

 •       скачуванні додатка;
 • виконання замовлень у соціальній мережі;
 • за перегляд реклами;
 • за гру в ігри;
 • за клікі по реклами, та інше.

Для початку роботи треба:

 • скачати та встановити додаток на телефон;
 • пройти простеньку реєстрацію;
 • в своєму акаунті вибрати опцію способу заробітку (встановлення додатку чи виконання завдань);
 • виконувати різні замовлення;
 • зароблені гроші вивести на гаманець Webmoney.
 1. Whaff Rewards– іноземна програма, платить в доларах. Користувачі вважають її зручною в роботі і вигідною для заробітку. Має гарну доходність.
 2. Заробіток на мобільних іграх

Це спосіб заробітку більше підходить геймерів та підлітків. Якщо ви хочете грати в ігри на своєму телефоні, то цей спосіб може стати хорошим джерелом доходу.

Принцип такий же, як і при установці будь-якого іншого додатка. Тільки до того ж вам доведеться грати в гру кілька днів поспіль, або досягти певного рівня, щоб домогтися якихось результатів.

Ось перелік перевірених сервісів, що працюють без обману:

1). Allowance – це модифікований додаток для iPhone та Android. Головний плюс цієї програми – це отримання бонусів за активність. Чим більше завдань виконує гравець, тим вище нагорода.

Реферальна програма теж працює. Якщо ви хочете забезпечити собі пасивний дохід, то сміливо запрошуйте друзів.

2). AppBonus – це програма для заробітку. Але спочатку необхідно зареєструватися на офіційному сайті і після завантаження мобільного додатку виконувати завдання.

 • Середній заробіток активного користувача може становити 300-500 гривень на місяць. Гроші можна вивести на рахунок мобільного телефону або на гаманець Webmoney чи Pay Pal.

Для новачків заробіток на мобільних іграх — справа не хитра і дуже приємна. Що може бути краще, ніж провести вечір вдома з планшетом?

 1. Виконання простих завдань

Крім вузького профілю на телефон можна встановити різні багатофункціональні програми. На таких сервісах можуть бути не тільки онлайн, але і оффлайн завдання.

 • Ysense – провідна в світі програма для опитувань, яка також пропонує різні завдання;
 • Timebucks пропонує безліч можливостей для заробітку, і завдання — лише одна з них;
 •  Neobux в основному пов’язаний з переходом по рекламі, але можна знайти міні-завдання і навіть платні опитування.
 •  Freecash – це ще один цікавий сайт, де крім завдань є опитування і додаткові бонуси для найактивніших користувачів.
 • FaucetCrypto є колекціонером криптовалют, він також пропонує додаткові можливості заробітку, такі як кліки по рекламі та виконання завдань.
 •  GrynaPlus, крім завдань, пов’язаних з іграми, тут також є завдання, що стосуються соціальних мереж, наприклад, лайки на Facebook.

Заробіток на перегляді реклами

Зараз багато мобільних додатків, які пропонують плату за перегляд відео різного змісту, в основному рекламного.

Список ресурсів, які платять за перегляд реклами:

1). Aviso – цей сайт має найбільше позитивних відгуків, Кількість  рекламних відео за які платять гроші на протязі дня доходить до 100 роликів.  Зароблені гроші можна вивести на карту ПриватБанку, або на електронний гаманець.

2).  Seo-Fast – популярний букс, де мінімалка н  виведення грошей 1 гривня. На протязі дня постійно з’являються нові відео. Крім перегляду роликів. Можна виконувати завдання, яких там декілька сотень.

    3).    Socpublic– це теж популярний ресурс, де є багато рекламних роликів та рекламних посилань для заробітку. Відмінною особливістю даного сервісу є те, що кожен день з’являються нові завдання. Оплата в доларах. Ви можете вивести отримані винагороди на електронний гаманець Webmoney чи Payer .

Крім перегляду відео тут можна заробити на виконанні нескладних завдань

Резюме

Зі статті стало зрозуміло що заробіток грошей на телефоні дуже простий, але і плата за таку роботу дуже мала.

Тому в цій ніші працюють або пенсіонери, або студенти чи школярі які заробляють собі кишенькові гроші.

З чого почати заробляти гроші

Як можна заробити гроші в інтернеті

Що таке бізнес в Інтернеті?

5/5 - (1 vote)

Коментарі 2

Залишити відповідь