Перейти до контенту

Прибутковий бізнес з виробництва паперових пакетів

Сьогодні розумні люди, які бажають створити свою справу, розуміють, що це не тільки модна назва, барвистий логотип і популярний в минулому технологічний процес, типу купив дешево, продав дорого. Але у багатьох людей ще збереглася в підсвідомості думка, що бізнес – це найкоротший шлях до багатства і шикарного життя. У підприємців, які ступили на цей шлях і ведуть свою справу, інша думка. Вони знають, що заробити великі «бабки з наскоку» вже не вдасться. Гарантією успіху в бізнесі є не одноразовий надприбуток, який з часом проїсться, а стабільно працююче виробництво. Але що і як виробляти, кому потрібна вироблена продукція і чи принесе це стабільний дохід в майбутньому, читайте далі в статті.

Як відкрити виробництво паперових пакетів, як налагодити технологічний процес, і що таке бізнес-план

Прибутковий бізнес з виробництва паперових пакетів

Що потрібно зробити перед відкриттям своєї справи пов’язаної з ідеєю виробництва паперової упаковки? Необхідно вивчити нішу цього бізнесу, вивчити історію створення першого паперового пакета, дізнатися конкуренції ринку і перспективу обраної справи.

Виробництво паперових пакетів вважається одним з перспективних напрямків у бізнесі, навіть незважаючи на те, що сьогодні ще поки у торгових підприємств і у людей низька потреба у паперових пакетах, але тема екології постійно обговорюється в уряді і швидкого торкнеться всіх торгових підприємств і кожної людини.

Тому, як би там не було, але пакети і сумки, зроблені з паперу поки що єдина альтернатива пакетам із пластику.

Вже сьогодні і зараз багато торгових центрів пропонують покупцям на вибір упаковку покупки в целофановий пакет або в паперову барвисто оформлену паперову сумку.

В Європі заміна поліетиленових кульків на паперові сумки та пакети прийняла незворотний процес.

До того ж мода на паперові упаковочні пакети прийшла в Європу з Америки. Там ще в 1852 році була запатентована така ідея. І в тому ж році магазини підхопили цю ідею і упаковували товари в паперову упаковку.

Пакети тих часів були дуже прості і не давали можливості упаковувати великі покупки. У них було таке дно, форма якого не дозволяла розмістити товар так, щоб він стояв у пакеті і його було зручно нести. Тому, значно пізніше вдосконалили конструкцію пакетів, і у них з’явилося плоске дно.

В даний час виробники намагаються модернізувати всю продукцію таким чином, щоб пристосуватися до потреб ринку. Ось чому існує безліч різних типів упаковки різних розмірів, завдяки яким можна легко підібрати ідею для свого бізнесу.

 1. Сумки з гофрокартону

Якщо ви шукаєте ідею для виробництва упаковки, в якій можна подарувати подарунок, то сумки з ручками з гофрованого паперу дуже хороший варіант.

Ці сумки виглядають дуже елегантно та й набагато краще підходять для упаковки подарунків, ніж традиційні пакувальні пакети з графікою.

 1. Екологічно чисті паперові пакети

Найпростіший паперовий пакет – це найкращий варіант для заміни традиційних поліетиленових пакетів.

Він настільки ж міцний, але, на жаль, має набагато менший вибір розмірів через меншу популярність.

Однак, якщо ви виберете ідею виготовлення паперових пакетів найпоширеніших розмірів, то можете не сумніватися, що це буде правильний вибір.

 1. Подарункові пакети для пляшок

Упакувати пляшку часто буває досить проблематично через її незвичні розміри та необхідність забезпечення належного захисту. Переглядаючи пропозиції різних магазинів, можна побачити дерев’яні ящики, призначені для перевезення пляшок або картонну упаковку.

Однак, якщо людина дарує подарунок особисто, то можна використовувати паперовий пакет, який буде виглядати дуже навіть естетично.

 1. Маленькі паперові пакети

Вони дуже схожі на ті, які створені для заміни пластикових пакетів. Однак потрібно виготовляти і зовсім маленькі пакетики без ручок для упаковки дрібних товарів, наприклад, цукерок.

 1. Паперові пакети для ресторанів

Відвідуючи мережу швидкого харчування, бачимо, що там теж застосовуються маленькі пакети, наприклад, для чіпсів або невеликої порції картоплі фрі.

Крім того, їх можна використовувати в невеликих торгових точках для подачі бутербродів, хот-догів, шашлику та багатьох інших страв.

Ці упаковки замінили раніше використовувані пластикові тарілки та інші вироби з пластику.

Де в даний час використовуються паперові сумки?

Ви вже знаєте, які товари можна зустріти на полицях магазинів в різних упаковках. Як бачите, вибір величезний, тому багато компаній з різною спеціалізацією можуть використовувати паперові пакети.

Від кондитерських, де клієнти отримуватимуть куплені продукти в невеликих пакетах, до великих магазинів і торгових центрів, де вже використовуються великі пакети для покупок.

Також варто звернути особливу увагу на те, що подарункові пакети зі спеціального гофрованого паперу можна використовувати в побуті при врученні різних подарунків своїм близьким.

Який вибрати паперовий пакет для його виробництва

Вибір правильного паперового пакету часто може бути досить складним завданням, особливо для початківців власників бізнесу, які ще не мають великого досвіду ведення бізнесу.

Це також буде досить складним завданням для людей, які хочуть внести зміни та замінити пластикову упаковку на більш екологічну.

Перший аспект, на який потрібно звернути увагу при виборі пакету з паперу, це його розмір і максимальна вантажопідйомність.

Саме від цих параметрів залежить кількість товару, який покупець зможе в нього вмістити і чи витримає така сумка важкі банки і пляшки.

Деякі компанії спеціально вибирають великі пакети для упаковки продуктів харчування, щоб змусити клієнтів купувати більше. Цей трюк працює дуже часто й багато покупців знають цей прийом.

Купуючи паперові пакети, люди часто звертають увагу на колір

Наприклад, коричневі пакети використовуються набагато частіше в звичайних магазинах, оскільки вони більш практичні.

Білу упаковку часто вибирають кондитерські та парфумерні магазини, які хочуть бути більш ексклюзивними.

Також потрібно враховувати той факт, що при виробництві пакетів на кожен можна нанести спеціальний принт, що рекламує бізнес. І це може бути ідеєю отримання додаткового доходу.

При грамотному маркетинговому підході прибуток від подібної діяльності може бути не менший, ніж від основної діяльності.

Якщо звести переваги при організації виробництва паперових пакетів, то вийде такий список:

Перевага:

 • низький поріг входу на ринок;
 • практично мобільне виробництво;
 • не потрібні дорогі ліцензії та дозволи;
 • позитивні прогнози розвитку;
 • низька вартість сировини;
 • короткий термін окупності (12 – 24 місяці);
 • додатковий дохід від розміщення реклами.

Покрокова інструкція створення малого бізнесу з виробництва паперових пакетів: короткий бізнес-план

 1. Прийняття рішення та  бажання працювати і віра в успіх

Правильно налаштуватися на досягнення поставленої мети – це 90% успіху на старті бізнесу.

Тут потрібно розуміти, що в житті немає легких шляхів до багатства і процвітання, скрізь потрібно працювати.

Кожен бізнес створюється по різному, і втілення в життя бізнес-ідеї з виробництва екологічно чистої упаковки – не виняток.

Створення і функціонування малого підприємства з виготовлення паперових пакетів не буде простим, тому підприємець повинен налаштувати себе на виникнення та вирішення проблемних ситуацій, і бути морально готовим до подолання фінансових і організаційних проблем.

 1. Другим кроком має бути аналіз ринку та економічне обґрунтування бизнесу

Цей крок дуже важливий, тому що аналіз і дослідження ринку виробництва упаковки з паперу дасть повну картину про те, що потрібно зробити в першу чергу.

А зробити доведеться найголовніше – це дізнатися попиту на продукцію і рентабельність виробництва.

Також дуже важливо знайти постачальника крафт-паперу. Що таке крафт-папір? Це щільний папір, виготовлений з перероблених або первинних волокон. Його щільність стандартна від 50 г / м кв. до 100 г / м кв.

Екологічний крафт-папір відрізняється дуже високою міцністю і стійкістю до випадкових розривів. Ці особливості роблять його актуальним для застосування в багатьох галузях.

В економічному обґрунтуванні обов’язково потрібно врахувати конкуренцію на ринку і рівень ризику.

 1. Третій крок не менш важливий – це написання бізнес-плану

Підприємцю обов’язково потрібен надійний бізнес-план, щоб розпочати свій бізнес, оскільки це також може стати інструментом, коли він хоче взяти участь у конкурсі бізнес-планів або залучити капітал для розширення виробничої діяльності.

Які ваші цільові перспективи? Скільки вам потрібно, щоб розпочати свій паперовий бізнес? Всі ці актуальні питання необхідно включити у свій бізнес-план.

 1. Обладнання та витратні матеріали

Залежно від розміру стартового капіталу можна придбати верстати та інструменти різної характеристикою і різної вартості.

Для початку потрібно купити верстат для багатошарового склеювання заготовок, а також пристосування для формування і склеювання паперових сумок.

Коли бізнес почне приносити гроші можна поступово купувати додаткове обладнання для розширення виробництва.

Експерти рекомендують на старті бізнесу обмежитися невеликою майстернею з виробничою потужністю 150 пакетів на годину.

Щоб економно витрачати стартовий капітал можна купити верстати і пристосування вже колись вживані.

 1. Доступна сировина

Виробництво пакувальних пакетів з паперу буде рентабельним в тому випадку, якщо вдасться знайти постачальника сировини за доступними цінами.

Для початку можна брати папір будь-якого типу, найчастіше для налагодження виробничих процесів підприємці використовують щільний папір, виготовлений з переробленого вторинної сировини.

В цьому випадку тонкий картон включають в технологічний процес виготовлення ручок для паперових пакетів.

 1. Самостійно або з помічником

Звичайно, щоб налагодити виробничий цикл, потрібен час і досвід. Якщо людина ніколи не працювала на виробництві, і не має ніякого поняття про технологічні процеси і операційні карти, то потрібно купити послугу технолога.

Як вихід зі скрутного становища можна укласти договір з фахівцем на запуск виробництва.

Резюме

Враховуючи те, що сьогодні в Україні тренд на паперову упаковку, і на вимогу уряду країни щоб вся сфера послуг відмовилася від застосування целофанових кульків і переходила на паперову упаковку, у підприємців з’явився шанс заробити гроші.

Сьогодні Україна стала потенційним ринком для виробництва і збуту паперових пакетів.

Кожен підприємець може створити свій цех і заробляти пристойні гроші, виготовляючи паперові пакети і сумки для масового споживання.

Бізнес-ідея виробництва: картопляні чіпси в домашніх умовах

Бізнес-ідея виробництва картоплі фрі: зразок шаблону бізнес плану

Бізнес-ідея – полуниця на підвіконні: бізнес план по вирощуванню ягід в хатніх умовах

Rate this post

Коментарі 1

Залишити відповідь