Перейти до контенту

Психологія багатства

Психологія багатства є темою багатьох книг, які писали головним чином американці. Тому немає нічого дивного, що у США найбільша кількість мільйонерів у світі. Пропаганда психології багатства зробила свою справу. Однак ті, хто знайомий з цими книгами можуть з упевненістю сказати, що описують автори практично однієї й тієї ж, але лише різними словами. Але дивувати цьому не варто, адже закони людської психології також є універсальними, як і сила тяжіння. А це означає, що те саме можна сказати про психологію багатства.

Вона може бути застосована до всіх людей, тому не має великого значення, в якому суспільстві живе людина.

Чим є психологія багатства?

Психологія багатства

Першим кроком на шляху до багатства стає усвідомлення достатку довкола себе. Адже багато людей чого всього говорять про крайню потребу, чим їм постійно чогось не вистачає і т.д. Однак секрети багатства в тому, щоб навіть у найбіднішій обстановці бачити суцільну розкіш. Все залежить від погляду. Людина може харчуватися цілий день однією картоплею, але при цьому вихвалятися, що у нього щодня справжній бенкет.

Привчіть себе приділяти щодня по кілька хвилин просто на те, щоб уявляти себе багатим. Концентруйтеся на своїх емоціях, а потім упродовж дня просто згадуйте ці відчуття. У цьому полягає формула багатства. Поступово ви навчитеся почуватися мільйонером. Як бачите, особливих зусиль для цього не потрібно.

Автори книг з психології багатства пропонують деякі ігри, які дозволять вам відчути себе багатим.

Наприклад, щоб розширитися свою фантазію щодо можливих покупок. Заведіть блокнот і напишіть усі ваші покупки на певну суму. Робіть це щодня, поступово збільшуючи суму. Зрештою, ви підсвідомо почнете почуватися багатим.

Домашня бухгалтерія онлайн

Як навчитись відкладати гроші

Як знайти роботу без досвіду?