Психологія багатства є темою багатьох книг, які писали головним чином американці. Тому немає нічого дивного, що у США найбільша кількість мільйонерів у світі. Пропаганда психології багатства зробила свою справу. Однак ті, хто знайомий з цими книгами можуть з упевненістю сказати, що описують автори практично однієї й тієї ж, але лише різними словами. Але дивувати цьому не варто, адже закони людської психології також є універсальними, як і сила тяжіння. А це означає, що те саме можна сказати про психологію багатства.
Вона може бути застосована до всіх людей, тому не має великого значення, в якому суспільстві живе людина.
Чим є психологія багатства?
Першим кроком на шляху до багатства стає усвідомлення достатку довкола себе. Адже багато людей чого всього говорять про крайню потребу, чим їм постійно чогось не вистачає і т.д. Однак секрети багатства в тому, щоб навіть у найбіднішій обстановці бачити суцільну розкіш. Все залежить від погляду. Людина може харчуватися цілий день однією картоплею, але при цьому вихвалятися, що у нього щодня справжній бенкет.
Привчіть себе приділяти щодня по кілька хвилин просто на те, щоб уявляти себе багатим. Концентруйтеся на своїх емоціях, а потім упродовж дня просто згадуйте ці відчуття. У цьому полягає формула багатства. Поступово ви навчитеся почуватися мільйонером. Як бачите, особливих зусиль для цього не потрібно.
Автори книг з психології багатства пропонують деякі ігри, які дозволять вам відчути себе багатим.
Наприклад, щоб розширитися свою фантазію щодо можливих покупок. Заведіть блокнот і напишіть усі ваші покупки на певну суму. Робіть це щодня, поступово збільшуючи суму. Зрештою, ви підсвідомо почнете почуватися багатим.
[…] Психологія багатства […]
[…] Психологія багатства […]