Перейти до контенту

Сильний ритуал для залучення грошей

Вам постійно не вистачає грошей, вони як на зло закінчуються тоді, коли дуже потрібні, щоб купити вподобану річ. Гроші, немов пісок течуть крізь пальці, незважаючи на те, що ви багато працюєте.

Ви коли-небудь замислювалися про те, щоб залучити багатство в свій дім за допомогою магії.

Як стверджують чаклуни і фахівці ніші езоторики – це в деяких випадках дійсно працює.

Прочитайте статтю, про те як легко можна залучити гроші за допомогою магії, і ви в це повірите.

Сильний заговір на гроші

Сильний ритуал для залучення грошей

Попит на комфорт зростає, зарплати відстають, люди втомилися від роботи, і постійно шукають способи заробити грошей більше. Але, як кажуть фахівці, може бути, справа не в тому, що люди недостатньо стараються. Хто знає, може, тут потрібні якісь вищі сили? Тоді природно виникає питання: «Як залучити гроші?». І тут використовуються не тільки раціональні методи, а й забобони. Але, як то кажуть, на війні всі ресурси хороші.

Незважаючи на те, що багатьом людям як і раніше не вистачає грошей, щоб жити гідно, наш Всесвіт рясніє багатством. Грошей у величезних контейнерах стільки, що їх вистачить кожній людині на нашій планеті. щоб заможно жити і не відчувати нестачі в готівкових фінансах.

І тут виникає питання Як же їх отримати, як заманити в свій дім? Експерти ніші езоторики, відповідаючи на це питання, переконують людей, щоб ті просто дозволили собі розбагатіти. Для цього потрібно просто пустити енергію достатку в своє життя.

Отже, як залучити гроші в своє житло: народні способи розбагатіти

Багато людей шукають чарівний спосіб залучити гроші в своє життя. Хто не хоче розбагатіти за допомогою магії? У кожного народу є грошові ритуали і обряди. І кожна поважаюча себе ворожка навчить вас декільком фінансовим секретам. У статті наведені найцікавіші лайфхаки з ніші езоторики.

Залучаємо удачу: магія грошей

Багато талісманів допомагають залучити удачу в фінансах. Адже це не найгірший спосіб отримати гроші. Багато хто боїться читати змову, але завжди можна покласти свого милого персонажа на поличку.

Талісмани фен-шуй дуже відомі. Отже, грошова жаба з монеткою в роті – дуже популярний і сильний амулет. Найкраще, якщо він буде зроблений з нефриту або оніксу.

Жабу рекомендується ставити спиною до дверей, інакше вона «відскочить» разом з багатством. А ось Бог достатку “Хотей” (усміхнений Будда), навпаки, любить зустрічати грошовий потік. Тому його ставлять обличчям до дверей в коридорі.

Цей сувенір відрізняється опуклим круглим животиком. Майстри фен-шуй радять погладити бога по животу: так ви умилостивите «Хотея» і залучите удачу.

Як залучити гроші: магія, удача, змова

Популярне в Китаї грошове дерево – це штучна рослина з монетками замість листя. Якщо ваші підвіконня тріщать від квітів, радимо купити дерево за реальні гроші. Так в народі називають красулу, або товстянку. Однак не думайте, що товстянка відразу ж перетвориться в талісман.

Експерт каже, що воно має бути вкрадено з багатої родини. Не все деревцеа, а один листочок – так розмножується це дерево.

Посадіть рослину в червоний горщик і покладіть на дно три монети. Регулярно розмовляйте з вазоном про свої фінанси. А також протирайте листя товстянки, бо пил блокує енергію грошей.

Українські грошові талісмани працюють не гірше китайських. Підкова над дверима також може залучити гроші. Зверніть увагу на перевернуту солом’яну мітлу.

Її часто прикрашають монетами та іншими символами домашнього достатку. Вважається, що такий амулет на стіні принесе в будинок фінансову удачу.

Грошовий талісман своїми руками

У наш час купити можна що завгодно, навіть грошовий талісман. Однак багато хто говорить, що краще зробити його самостійно. Так, амулет відразу ж насититься енергетикою власника і незабаром подіє.

Якщо вам складно зробити амулет, розслабтеся. Все залежить безпосередньо від ваших уподобань. Грошові талісмани можна зшити, зв’язати, вирізати з дерева – словом, як забажає сам автор. Ми зупинимося на одному з найпопулярніших і ефективних способів залучення грошей – на гаманці.

Для цього буде потрібна червона тканина для виготовлення грошового мішка. Матеріал бажано вибирати дорогий: для виробів потрібен дуже маленький клапоть, тому навіть оксамит не вдарить по кишені.

Зшийте невеликий тканинний мішечок. Прикрасьте його золотою вишивкою або візерунком. Бажано зобразити щось грошове, наприклад знак долара. Вставте всередину велику банкноту і магніт, перев’яжіть золотою ниткою або стрічкою. Паралельно можна читати будь-яку змову на залучення грошей. Гаманець активований.

Змова на гроші: магія Місяця

Місяць – вірний супутник не тільки землі, а й фінансового благополуччя. Багато обрядів і забобони, пов’язані з грошима, тісно пов’язані з фазами Місяця. Можливо, тому, що наші предки вважали, що це небесне тіло, ймовірно, зроблено з чистого срібла.

Висадка американців на місяць зруйнувала старе припущення. Але змова на місячні гроші досі практикується з метою придбання багатства. Місяць добре знає, як залучити гроші в наше життя.

Найпростіший спосіб використовувати енергію місяця — це  показати  йому свій гаманець. Тільки тут потрібно пам’ятати, що для обряду потрібна зростаюча фаза Місяця, і відкритий гаманець. Необхідно дотримуватися всіх тонкощів.

Ви можете показати місяцю не тільки свій гаманець, але і самі гроші. Великі і маленькі купюри принесуть в оселю багатство.

Для виконання ритуалу треба стати біля вікна з висхідною фазою Місяця і помістіть купюру під його світло. Це необхідна умова для того, щоб розбагатіти.

Процес простий, потрібно тричі повторити фразу: «Коли росте молодий Місяць, ростуть мої фінанси». Після ритуалу не витрачайте і не показуйте заговорені гроші іншим людям.

Ще один ритуал проводиться на повний Місяць. Ця магія тільки для жінок. Ще стародавні єгиптяни бачили сильний зв’язок між нічним освітленням і слабкою статтю.

Коли на небі зійде Місяць і почне яскраво світити, розставте по кутах кімнати свічки. Дивлячись на місяць, тричі повторіть: «Місяць наповнює мене і моє житло світлом». Потім задмухайте свічки і дайте місячному світлу заповнити кімнату.

Як залучити гроші за допомогою магії, щоб розбагатіти

Залучати гроші в свою оселю, використовуючи магію – це, звичайно, добре. Але і прості народні хитрощі допомагають розбагатіти. Не забувайте говорити, що гроші люблять рахунок.

Лічить їх якомога частіше: потрібно точно знати, де і скільки грошей ви тримаєте. Але говорити про це іншим зовсім необов’язково. Фінанси люблять не тільки рахунок, але і тишу.

Намагайтеся не залишати гаманець порожнім. Носіть дві, три купюри в секретному відділенні і ніколи не забирайте їх. Так він перетвориться в оберіг без всяких змов.

Будьте обережні з грошима. Не рвіть і не мніть банкноти. Тоді вони запам’ятають вас як інтелігентного господаря і обов’язково повернуться.

І найголовніше, не заздріть чужим грошам. Завдяки цьому ви не тільки збережете свої нерви, але і видалите негатив зі свого життя.

Резюме

Якщо ви хочете позбутися від боргу, зробіть так, щоб ваші витрати з кожним днем зменшувалися – цей ритуал слід здійснювати з першого дня повного Місяця до молодого.

У міру убування Місяця його енергія буде поступово зменшувати ваші проблеми. Тут потрібно бути впевненим у своїх намірах і зробити найбільш підходящий обряд.

Ритуал виглядає наступним чином: запишіть суму свого боргу на аркуші паперу, наприклад, 1000 гривень, а потім спаліть листок в полум’ї зеленої свічки. У той же час візуалізуйте, що ваші проблеми з боргом повністю зникають.

Куди вкласти невеликі гроші в 2023 році

Як заробити на Форекс без вкладень?

Як швидко розбагатіти

Коментарі 2

Залишити відповідь