Перейти до контенту

Що таке Хайп проекти (HYIP) і як на них заробити

Бажаєте отримувати три відсотки на день або навіть три відсотки на годину? Такі фантастичні доходи обіцяють так звані Хайпи. Що це таке і що про них думають фінансові експерти, пояснюється в цій статті.

Чи можна реально заробити на Хайпах  інформація для інвесторів новачків

Що таке Хайп проекти (HYIP) і як на них заробити

Що таке інвестиційна програма Хайп? У перекладі це означає інвестиція, що має високу прибутковість.

Компанії HYIP зазвичай мають веб-сайти, на яких кожен інвестор може зареєструватися, зробити грошові внески, та отримувати прибуток.

Програми мають такі назви, наприклад: Questra World або CryptoStability. Як правило, у кожного Хайпа різні умови, які відрізняються сумою інвестицій, терміном і процентною ставкою. Вже згадані три відсотки в день – не рідкість.

Відповідно, якщо відсотки виплачуються щодня після інвестиційного періоду за 34 дні, вкладений капітал вже повернеться. Більшість програм повертають суму інвестицій тільки тоді, коли повністю відпрацює проект.

Більше 2000 відсотків прибутку на рік – це реально?

Припустимо, що інвестор інвестує суму грошей на цілий рік, а також відразу ж реінвестує відсотки з внеску в програму. Якщо припустити 260 робочих днів у році, коли гроші зазвичай приносять відсотки, то вийде прибуток близько 2076 відсотків.

Звичайно, це набагато більше в порівнянні з процентною ставкою близько 14 відсотків на рік, яку в даний час платять в банку за гроші покладені на депозит.

Для того, щоб відповісти на питання про серйозність таких пропозицій, досить задати собі наступне питання: «Яка авторитетна компанія з серйозною і довгостроковою бізнес-моделлю буде обіцяти інвестору дохід більше 2000 відсотків на рік, як це обіцяють HYIP компанії?».

Звичайно, жодна авторитетна компанія цього не зробить, оскільки банки чи інші фінансові інвестиційні компанії сплачують реальні процентні ставки замість надуманих віртуальних відсотків.

Це вже буде відповіддю на питання про серйозність цих компаній. Однак багато Хайп-компаній все ще хочуть змусити інвесторів повірити, що компанія має працюючу бізнес-концепцію.

Експерти стверджують, що ніколи фінансова компанія не зможе домогтися зростанню капіталу в середньому на три відсотки в день. Той, хто введе слово HYIP в пошуковик, то у видачі з Вікіпедії прочитає, що це різновид піраміди.

Що таке HYIP проекти, які види бувають у цих проектів і як на них можна заробити – інформація від успішних інвесторів

 Багато людей, коли чують слово Хайп проект або заробіток в інтернеті дуже скептично до цього ставляться, вважають це класичною пірамідою, шахрайством, обманом, та інше.

Особливо до цієї групи належать люди пострадянського періоду, у них така асоціація залишилася що МЛМ – це обман, це піраміда.

Світ не стоїть на місці і професіонали давним-давно вже придумали, як можна заробити на цих Хайпах величезні гроші.

І це, як стверджують професійні інвестори, робоча схема заробітку в Інтернеті, яка дозволить абсолютно будь-якій людині примножити свої заощадження.  Але, потрібно тільки правильно користуватися цим інструментом.

Для заробітку в Інтернеті не потрібно мати якихось певних глибоких знань або великого досвіду і найголовніше не потрібно якихось величезних сум для вкладень, досить мінімального капіталу, щоб почати вже непогано заробляти.

Це і є один з основних факторів доступності до фінансових інструментів для пересічної людини.

На початку статті вже говорилося про те, що таке Хайп. У перекладі з англійської ця абревіатура розшифровується як високоприбутковий інвестиційний проект.

 Ці проекти діляться на три види:

  • короткостроковий;
  • середньостроковий;
  • довгостроковий.

Далі, більш детально розглянемо кожен з них.

  1. Почнемо з короткострокових проектів

Ця категорія Хайпів дає величезний прибуток від вкладених інвестицій. Однак тут потрібно чітко розуміти, що вони є найбільш високо ризикованими проектами в порівнянні з іншими категоріями.

У цих проектах інвестору можуть обіцяти від 50 відсотків до 100 відсотків прибутковості на тиждень. На перший погляд дуже заманливо, тому що прибуток просто захмарний.

Але, ці проекти живуть зовсім недовго. Найчастіше вони працюють до одного місяця, тому ступінь ризику у них дуже високий в порівнянності з прибутковістю.

Багато фінансових консультантів не рекомендують їх новачкам, там заробляють інвестори, що рекламують ці проекти і постійні клієнти цієї компанії. Вони потрапляють в проект в числі найперших і завжди у виграші.

  1. Друга категорія – це середньостроковий проект

На даний момент середньострокові проекти є найактуальнішими. Термін життя даних проектів часто від півроку до двох років. Бувають, звичайно, винятки, коли такі проекти живуть і до 3 років.

Ця категорія проектів в середньому приносить від 10 відсотків до 30 відсотків прибутковості на місяць, що є чудовим балансом між ризиками та заробітком.

Саме завдяки такій помірній процентній ставці у цієї категорії Хайпів є можливість на більш тривале існування, ніж у категорії короткострокових проектів.

Тому фінансові експерти радять новачкам вибирати саме цю категорію Нуір проектів, тому що це найприбутковіший варіант з урахуванням ризику

  1. Третя категорія Хайпів – це довгострокові проекти

До них в основному відносяться інвестиційні фонди. У мережі зустрічаються проекти, які працюють більше 8 років.

Така категорія проектів дає можливість отримувати невеликий, але стабільний прибуток, від двох до шести відсотків на місяць. Ризики в таких проектах набагато менші, ніж в двох попередніх категоріях.

Це і обумовлено меншим відсотком заробітку, але це все ж набагато більше, ніж пропонує інвесторам звичайна банківська система.

Довгострокові проекти – це хороший вид інвестицій на довгий термін, якщо інвестори готові чекати і поступово отримувати свій дохід.

Фінансові експерти рекомендують цю категорію новачкам. З одного боку вони отримають досвід роботи з Хайпами, з іншого боку – це прекрасна альтернатива банківській системі, тому що тут відсоток більше ніж пропонує банк.

Основні критерії, які потрібно враховувати при виборі HYIP проекту

1). В першу чергу необхідно вивчити, хто є засновником проекту, хто зараз працює з ним, хто ці люди, і, чим вони займалися раніше.

Якщо таку інформацію не вдалося знайти на просторах інтернету, то швидше за все ці люди вигадані, і пропонований проект вже не може вселяти довіру.

2). Наступний критерій – це наявність головного офісу і його філій, які офіційно зареєстровані, щоб кожен бажаючий міг його відвідати і переконатися в тому, що така організація дійсно працює.

3). Також масштабність проекту, його реклама  і охоплення міжнародної чи територіальної аудиторії. Це також впливатиме на довго строковість проекту.

4). Найважливішим критерієм є дата старту проекту. Адже всі досвідчені інвестори знають, що в Хайп проекті дуже важливо бути одним з перших, адже той, хто перший зайде той найбільше і заробить.

Описані критерії є основними для вибору надійного проекту.

Основні правила інвестицій

1). Для того, щоб добре заробити потрібно правильно інвестувати. В першу чергу потрібно розуміти головне – всі ці проекти є ризиковими, тому необхідно зважувати всі ЗА і проти.

2). Необхідно спочатку проаналізувати ситуацію і приймати рішення з холодною головою. Інвестувати в такі проекти потрібно лише тільки ту суму грошей, яку не критично буде втратити.

3). Ні в якому разі не інвестуйте позикові або кредитні кошти, які можуть завдати вам фінансової шкоди.

У Хайп проектах можна заробляти декількома способами.

Тут є як пасивний дохід, так і активний дохід. Пасивний заробіток – це коли інвестор вкладає гроші в проект і щомісяця отримує з нього відсотки.

Активний заробіток – це коли інвестор після входу в проект починає запрошувати нових інвесторів за своїм реферальним посиланням, тим самим вони починають заробляти разом.

Запрошувати можна як своїх знайомих, так і користуватися різними соціальними мережами для залучення нової аудиторії.

Основні правила, завдяки яким інвестор зможе вийти в плюс

Одним з найголовніших правил – це вихід з проекту без збитку. Тобто в першу чергу плануйте вкласти таку суму грошей, яку можете втратити без шкоди для свого бюджету. Тоді при будь-якому результаті подій ви не залишитеся в мінусі.

 Далі – це регулярне виведення коштів. Тут потрібно розуміти, що заробіток буде тоді, коли виведете гроші на картку банку.

Розрахуйте для себе стратегію на проект і постійно виводьте прибуток. Для цього потрібно домовитися зі своєю жадібністю, тому що жадібна людина часто втрачає всі гроші.

Не варто реінвестувати ті гроші, які заробили або чекати нечуваних сум, тому що так можна дочекатися скаму проекту.

Строго дотримуйтеся свого плану і тоді на 100 відсотків будете в плюсі.

Резюме

Як видно з порад експертів інвестору новачкові потрібно бути дуже обережним, вибираючи Хайп для інвестування.

Як рекомендують фінансові радники не вкладайте всі свої гроші в один проект. Якщо він соскамиться інвестор втратить всі свої гроші.

 Працюйте над цими ризикованими проектами без поспіху та фанатизму.   Інвестуйте невеликі суми. Поступово, коли зрозумієте, як працює Хайп, завжди зможете збільшити внесок.

Як заробляти гроші не виходячи з дому?

Програми де можна заробити гроші

З чого почати заробляти гроші

Як відкрити прибутковий бізнес з нуля

Rate this post

Коментарі 1

Залишити відповідь