Перейти до контенту

Стати дистрибютором в регіоні без вкладень

Перспективними напрямками для створення власного бізнесу на дилерстві є в першу чергу ті ринки, де можлива об’єднання двох напрямків, з одного боку перспективність схеми обумовлюється самим товаром (тобто перспективами його продажу) з іншого боку сам дилер зобов’язаний забезпечити створення якоїсь інфраструктури для повноцінної реалізації товару .

Вийшло трохи заплутано, але за фактом успішні схеми дилерства в регіонах це коли продаж самого товару пов’язана з наданням додаткових послуг, наприклад, установка. Як приклад ті ж металопластикові вікна у вигляді дилерських схем дуже зручні всім, тому що саме дилер забезпечує установку їх на місці. Адже не секрет що при покупці того ж вікна, клієнт хоче не просто купити вікно він хоче купити весь комплекс послуг від виміру самого вікна, доставки, демонтажу старого і самої установки нового. Тобто за фактом одночасно продається одночасно 4 послуги та товар (це як мінімум), саме ось таке поєднання допоміжних послуг і товару дає всі шанси успішно реалізовувати дилерську схему тим паче в регіонах. По факту, виробник або дистриб’ютор просто не буде налагоджувати власну роздрібну мережу, у зв’язку з високим фінансовими витратами на її утримання і обслуговування.

В даному випадку набагато простіше віддати бізнес на відкуп дрібним бізнесменам – тобто дилерам в регіонах, які і будуть працювати.

З іншого боку сам бізнесмен може практично без ризику починати власну справу і успішно просувати товар на ринку не боячись, що завтра його просто викинуть — детальніше про мінуси диллерства читайте в окремій статті.

Стати дистрибютором в регіоні без вкладень

Ще однією перспективною схемою дилерства в регіонах є дилерська схема з торгівлі теплими підлогами і системами опалення (при цьому говоримо в першу чергу про незалежних електро радіаторах різних систем). Під теплими підлогами розуміємо як стандартні кабельні дроти, так і досить нові системи, такі як інфрачервона плівкова для підлоги. Власне у нас на практиці відбувається реалізації теплих плівкових підлог і інфрачервоних плит. Відносна новизна та простота встановлення робить даний напрямок дуже перспективним для дилрества в регіонах.

Схема даної торгівлі нічим особливим не відрізняється від більшості інших дилерських договорів та основні труднощі для нас були на початку реалізації проекту, так то ж диллерство на меблях або м’яких меблів. Зокрема більшість дистриб’юторів вимагають первісну закупівлю в обсягах не менше 50 погонних метрів теплої підлоги і декількох плит. За фактом задоволення досить дороге як для початку бізнесу, в загальному підсумку при початку торгівлі довелося вкластися в покупку мінімальної партії на 500 доларів. Далі схема стандартна починаємо рекламну компанію і продаємо, але є два невеликих нюансів, на що я хотів би звернути особливу увагу:

Перше, якщо говорити про інфрачервоні плити то показати їх роботу досить просто включив і він гріє, а от з теплою підлогою трохи складніше. Так дані підлоги позиціонуються як підлоги, які можна укладати під будь-який матеріал (власне без пошкодження самого полу, що неможливо при укладанні дротів в якості теплої підлоги), але клієнт хочуть «побачити і помацати» до того як реально купити товар. Саме для цього обов’язково необхідно створення макета, на якому можна продемонструвати, як це працює під тим чи іншим покриттям. Дистриб’ютори пропонують готовий макет, який коштує досить пристойно і якщо чесно то набагато ефективніше і дешевше зробити самі, а на зекономлені гроші купити додаткові обсяги продукції.

Друге, обов’язково необхідно налагодити укладання даної підлоги або установку інфрачервоних плит, тобто замовник повинен отримати товар з усім комплексом послуг, звичайно якщо говорити про укладання теплої підлоги під плитку то в будь-якому випадку знадобитися справжній майстер, але що стосується укладання під інші види покриттів то цілком можна впоратися самостійно. При цьому просто стоїть пару раз спробувати його розгорнути в домашніх умовах, технологія укладання проста і не вимагає спеціальних знань, так що крім грошей від продажу цілком реально заробити і на установці самих полів.

На завершення можна додати, що систематичне зростання вартості енергоносіїв і як наслідок подорожчання комунальних послуг і плюс банальне бажання комфортних умов, а той, хто спробував жити в квартирі з теплими підлогами однозначно не відмовиться від даної технології, будуть тільки стимулювати зростання даного ринку. Так що в стратегічному плані потреба в таких товарах і послугах буде тільки рости і перспективи найоптимістичніші. Так що на даній ідеї дилерської схеми можна навіть дуже добре заробити, звісно не варто забувати про бізнес плануванні і складанні бізнес планів по факту без них навіть тут не обійтися.

Чи є альтернатива малому бізнесу в Україні

Пару ідей бізнесу в маленькому місті

Бізнес на написанні статей

Коментарі 1

Залишити відповідь