Перейти до контенту

Створення власного Малого бізнесу

Перспективи розвитку малого бізнесу величезні і як не дивно багато в чому гальмується розвиток не тільки діями держави, а й наша власна інфантильність і нерішучість. Адже дійсно хто заважає середньому громадянинові зайнятися власним бізнесом або що. Відповідей можна набрати велику кількість, починаючи з об’єктивних:

– Відсутність грошей!
– Багато бюрократичних перепон

До більш суб’єктивного

– Немає часу.

Так всі ці проблеми існують, ніхто не говорить, що немає проблеми грошей або стартового капіталу, або всі чиновники у нас «золоті», та й часу теж катастрофічно не вистачає. Все це правда і за великим рахунком навіть об’єктивно, але варто подивитися на цю проблематику з іншого боку:

– А скільки Ви заробляєте грошей?
– Чи може Ваш заробіток забезпечити нормальне життя не тільки особисто Вам, але і Вашій родині?
– А чи подобається Вам терпіти забаганки, а часом і приниження Вашого керівництва?
– А чи влаштовує Вас квартира, машина? і так далі ….

Ось ці питання варто розглядати в комплексі причин, які заважають відкриттю власного бізнесу, вірніше його створення.

Створення власного бізнесу

Справедливості заради можу зазначити, що власний бізнес це теж не «манна небесна» і при реалізації власного бізнесу необхідно багато і наполегливо працювати, але при цьому які ж перспективи відкриються перед Вами.

У випадки роботи на фірму, компанію, на що Ви можете розраховувати?

Якщо знову таки багато і наполегливо працювати, а також при наявності безлічі інших чинників, можливо, ви отримаєте підвищення і прибавку до зарплати. Хоча це не факт, а лише дуже натягнуте припущення (наприклад, якщо у відділі або бригаді працює 20 осіб, то шанси як максимум 1 до 20) адже для отримання просування необхідно вміти «підсиджувати», «підлещуюсь» і ще бути хитрим та безпринципним.

Все перераховане і є кар’єрне зростання, але ж не буде його, не буде поліпшення якості життя. Практика показує, що приблизно 90% найманого персоналу так і ходять на роботу до пенсії, отримуючи середню зарплату без всяких поліпшень, при цьому далі йде жебрацька пенсія і проживання разом з дітьми. Я не намагаюся згустити фарби, на жаль, такий опис підхід до більшості працюючих людей.

На що ж можна розраховувати, створюючи свій власний бізнес?

Хочу бути об’єктивним і відразу напишу про те, що бізнес це ризик. Хоча можливо зауважити, що під час написання статті на моєму столі лежать списки на скорочення персоналу в установі, це що стосується ризику для найманого персоналу, і як, та головне де вони знайдуть роботу, я теж до кінця не знаю, так що ризику у найманих не менше.

Але за великим рахунком ризик завжди присутній в житті й ​​елементи ризику оточують нас кожен день при цьому ми його просто не помічаємо, наприклад, недавно я розбив машину при цьому це була звичайна поїздка (добре, що живий залишився), ми ризикуємо, переходячи дорогу , купуючи продукти харчування в магазині таке інше. Для підтвердження ризикованості всього перерахованого просто подивіться новини. Але що ж ми можемо отримати, якщо створений власний бізнес буде успішним.

Постійне джерело доходу, при цьому його сума буде залежати багато в чому від Вас, що дозволити заробляти набагато більше ніж, працюючи середнім «сірим» найманим персоналом. Будь-який власний бізнес «зроблений з любов’ю» принесе в кілька разів більше ніж найкраща робота із середнім заробітком. Плюс з часом бізнес можна передати дітям або продати, забезпечивши собі гідну пенсію. І що б не говорили власний бізнес це набагато більше стабільності і впевненості в завтрашньому дні, ніж сама хороша робота середньої людини.

Просто озирніться навколо, скільки реальних людей кинуло власний бізнес і повернулося до верстатів, школи відповідь практично ніхто. Виняток ті, хто пішов назад на високі посади або «злачні» місця, які знов-таки дістаються не всім, а тільки обраним. Так що на сьогодні єдиний реальний спосіб вирватися з кругообігу повсякденному сірого життя це створення власного бізнесу. При цьому не має різниці, чим Ви будете займатися головне бажання, практично будь-який вид бізнесу може приносити дохід.

І найголовніше, що не варто боятися щось змінювати, адже, на жаль, без змін Ви так і залишитеся в повсякденній реальності без всякої надії на хоч якесь майбутні.

Саме уявний настрой на те, що потрібно, хоча і буде важко, дозволить не відволікатися на різноманітні дрібні справи і дозволить у відносно короткий час створити свій бізнес.

Одним з найбільш перспективних напрямків для створення власного бізнесу є сільське господарство, не дивлячись на скептичне ставлення міських жителів, під таким бізнесом в селі мають на увазі не тільки купу корів або неосяжні поля. А та більш цивілізовані форми ведення малого бізнесу ну про це вже в наступних статтях, які не тільки покажуть, як же можна заробити гроші з нуля, але й дані ідеї цілком здатні стати цікавими ідеями підробітку.

Створення бізнесу: всі за та проти

Що таке бізнес план – планування бізнесу

Власний бізнес на розведенні раків

Rate this post

Коментарі 1

Залишити відповідь