Перейти до контенту

Символ багатства та процвітання

Такий символ багатства та процвітання, як акваріум із золотими рибками, є лише одним із багатьох символів у філософії фен-шуй. Однак саме він став одним із найвідоміших символів багатства. Тому немає нічого дивного в тому, що цей символ багатства та процвітання встановлюють у своїх будинках багато людей.

Риба завжди вважалася у Китаї символом достатку. Справа в тому, що навіть слова «риба» та «достаток» мали одне значення. Крім цього риба була також емблемою подружнього щастя, а не лише символом багатства та процвітання. Однак символ «риба» міг принести щастя і багатство в будинок тільки в тому випадку, якщо ви поставите вдома акваріум і запустите рибок.

Потрібно звернути увагу на розмір акваріума. Якщо ви придбаєте занадто маленький акваріум, то не зможете досягти своїх цілей. А ось дуже великий акваріум може завадити вам, виконати ваші бажання. Символ багатства та процвітанняЯк бачите, вам потрібно зупинитися на виборі середнього символу багатства та процвітання. Не забудьте стежити за тим, щоб вода в акваріумі завжди була чистою та насиченою киснем. Від цього залежатиме здоров’я ваших рибок.

 Значення кількості рибок в акваріумі

Відіграє свою роль також кількість золотих рибок у вашому акваріумі. Оскільки цифра 9 є символом гармонії, рибок має бути дев’ять. Серед них 8 золотих та 1 чорна рибка. Саме таке поєднання рибок в акваріумі принесе вам щастя та багатство. Якщо ж такої кількості рибок вам недостатньо, то їх кількість у будь-якому випадку має бути кратною десяти.

Невелика порада – рибок різних видів, особливо тих, які вам невідомі, не варто поміщати в один акваріум. Хто знає, раптом одна із них захоче з’їсти свою сусідку. Погано, коли символи удачі та багатства поїдають один одного. Багатші ви від цього не станете. Та й кількість рибок буде меншою за дев’ять.

Розташувати акваріум слід у південно-східному кутку квартири. У тому випадку, якщо деякі рибки померли, потрібно замінити їх новими і проводити профілактичний курс лікування рибок. Вважається, що якщо рибка вмирає, то вона рятує вас від нещастя. Тож потрібно ставитися до них дбайливо та проводити профілактичні процедури регулярно. Від того, наскільки відповідально ви підійдете до цього, залежатиме, чи виживуть ваші рибки, чи ні.

А рибки будуть не тільки приносити багатство у вашу оселю, але також і піднімати настрій вашій родині.

Як залучити удачу та гроші

Фен шуй для грошей

Сайт для заробітку де платять в євро

Rate this post

Коментарі 1

Залишити відповідь