Перейти до контенту

Бізнес ідея: Виробництво дерев’яних крісел качалок

Давно не торкався теми «Бізнес-ідеї» і сьогодні хочу поділитися з Вами однією непоганою ідейкою зі створення власного виробництва. Як ми чудово знаємо, що добрий домашній затишок нічим не замінити. Особливо, коли сидиш у теплі перед каміном за філіжанкою улюбленої кави, легко погойдуючись, гортаєш улюблений журнал. Або ще прекрасний варіант: розташувався в тіні на ганку свого будинку, дивишся на зелений галявину, де граються діти, а ти з посмішкою на обличчі, гойдаючись, попиваєш коктейль, що прохолоджує. Щоправда, чудово!

Саме про дерев’яні крісла-гойдалки піде мова.

Виробництво дерев'яних крісел качалок

Крісло-гойдалка це дуже зручний та оригінальний вид меблів. Це незамінна річ для домашнього відпочинку, яка дуже витончено вписується під будь-який інтер’єр вашої кімнати. Попит на дерев’яні крісла-гойдалки дуже великий і, напевно, варто задуматися над їх виробництвом. Ця бізнес-ідея не для кожного, але у нас на пострадянському просторі багато людей, які мають необхідні навички по роботі з деревом.

Дорогі мої, це ідея для Вас. Якщо Ви шукайте щось подібне, то виробництво крісел-качалок може дати хороші плоди і як наслідок — успішний бізнес.

Для того, щоб розпочати виробництво, потрібно налагодити зв’язки із постачальником деревини. Найкращий матеріал для крісел-качалок – хвойні породи дерев. Хвоя має високу надійність і є найбільш міцним матеріалом. Також, як легкі матеріали для плетіння крісел-качалок можна використовувати: лозу (виноград, верба), очерет, бамбук.

Для виробництва знадобляться такі інструменти:

 1. електролобзик,
 2. ножівка,
 3. шліфувальна машинка,
 4. наждак. І, звичайно, на фінальному етапі знадобиться лак для дерева (залежно від обраного матеріалу).

Дерев’яне крісло-гойдалка складається з дев’яти деталей:

 • дві пари прямих напрямних, довжиною 2 м і шириною 10 см.
 • дві напівкруглі основи (на них спиратиметься крісло)
 • сполучна планка, діною рівною ширині крісла (приблизно 60 см.)
  спинки, сидіння
 • для кріплення використовуються шурупи, які маскуються під декоративними капелюшками, клей та епоксидка.

Як бачите, щось подібне належить зробити своїми руками. Відразу підкажу, що перед початком виробництва потрібно обзавестися шаблоном крісла-качалки, що сподобалася Вам. Так буде простіше конструювати та вигадувати нові версії ваших творінь. І не забудьте придбати необхідну літературу зі всілякими схемами та кресленнями. Адже ця стаття є лише ідеєю для бізнесу, а не готовим рішенням.

Рентабельність

Якщо Ви купуєте сировину у постачальника, собівартість дерев’яної крісла-гойдалки варіюватиметься приблизно в 30-60 (USD). Це буде залежати від типу деревини, вибраного Вами. Роздрібна ціна складатиме не менше 100 (USD). Все залежатиме від Вас. Чим якісніший продукт — тим ширший Ваш гаманець. На створення одного крісла йде приблизно 4 години. Відповідно, за місяць за 5-денний раб. Тижня можна спорудити близько 40-50 одиниць товару.

Реалізація

Продавати, збувати цю продукцію можна кількома шляхами:

 • власний інтернет-магазин;
 • інтернет-аукціони (у розділі «Інтернет-магазин»);
 • у будівельних гіпермаркетах у відділах інтер’єру;
 • у меблевих магазинах;
 • на спеціальних ярмарках.

Куди вкласти невеликі гроші в 2023 році

Як заробити на Форекс без вкладень?

Як швидко розбагатіти

Rate this post

Залишити відповідь