Перейти до контенту

Як навчитись відкладати гроші

Навчити, як правильно накопичувати гроші, не так вже й легко. Далеко не всі люди погодяться в чомусь обмежувати себе, щоб накопичити необхідну суму грошей. Вся справа у розмірі цієї суми. Якщо хочете зрозуміти, як правильно накопичувати гроші, краще починати з маленьких сум. Це не вимагатиме від вас якихось надзусиль.

Потрібно лише трохи обмежити свої витрати.

Інша річ, якщо ви хочете розібратися, як займатися інвестуванням і вам потрібна велика сума грошей. Жертви, на які вам доведеться йти заради накопичення цих грошей, будуть дуже великими. Відразу підготуйте себе до того, що вам доведеться заощаджувати практично на всьому. Щоб навчитися збирати гроші правильно, такі жертви не потрібні.

відкладати гроші

Людям не так просто прийняти необхідність накопичення грошей. Адже це автоматично означає, що вони мають обмежуватися. Тому багато людей ніколи не зможуть збирати гроші правильно. Ті ж, хто може побачити в накопиченні і позитивні сторони, зможуть досягти успіху. Потрібно просто пам’ятати, що обмежуючи себе сьогодні, завтра ви отримаєте більше.

Економія на житло

Якщо ви проживаєте в орендованій квартирі, то відмінним варіантом буде пошук квартири менше, за нижчу ціну. Звичайно, вона може бути не такою зручною, як попередня, але й економія буде значною. Це лише один із способів, як збирати гроші. Комусь він може здатися незручним, адже заради цього доведеться переїжджати до іншої квартири, а перед цим ще й шукати її. Проте розмір економії вартий таких зусиль.

Економити можна також і на продуктах харчування. Наприклад, якщо не купувати пиво та чіпси, то ви не тільки подбаєте про своє здоров’я, а й збережете гроші у своєму гаманці. Принаймні намагайтеся вживати подібну продукцію якомога рідше.

Як розрахувати сімейний бюджет?

Багато людей замислюються над тим, як розрахувати сімейний бюджет. Адже дуже часто ми можемо чути від оточуючих скарги на брак грошей. Причому кількість скарг зазвичай не залежить від того, скільки людей заробляє. Тому важливо навчитися правильно розраховувати сімейний бюджет.

Усі вільні гроші потрібно одразу ж розподіляти на окремі частини. Нехай суму, яку ви визначили для кожної статті витрати, не буде перевищено. Кількість накопичень буде різною залежно від ваших доходів та сили волі, але ви приблизно зрозумієте, як залучити багатство.

Ще одна порада, яка допоможе вам більше заощаджувати. Уявіть собі, що намагаєтесь поставити рекорд. Додатковим стимулом можна зробити якусь покупку, яку ви давно хочете зробити. Це допоможе розрахувати ваш сімейний бюджет правильно. Для людей, які не люблять програвати навіть самому собі, така порада буде дуже корисною.

 Оптові закупівлі

Відстежити ваші витрати набагато простіше, якщо постійно купувати продукти одразу на тиждень. Та й грошей на це піде менше. Крім того, ви зрозумієте, як економити сімейний бюджет, адже при таких покупках можливість купити щось зайве сильно зменшується.

Ще є непоганий, хай і трохи екстремальний варіант. Потрібно відкласти більшу частину зарплати та спробувати прожити на залишки. Побачивши свої реальні потреби, ви навчитеся, як розрахувати сімейний бюджет. Адже в умовах дефіциту грошей ви напевно не купуватимете те, що вам не знадобиться.

Зрозуміло, для такого експерименту потрібна сила волі, адже в голові постійно крутиться думка використовувати всі гроші. Але треба себе стримувати, оскільки інакше дізнатися про мінімум своїх витрат не вдасться. Так що тримайте себе в руках і думайте про те, що наприкінці місяця ваші старання будуть винагороджені.

Як знайти роботу без досвіду?

Сімейний бюджет в таблиці Excel

Як знайти роботу за кордоном?

Коментарі 1

Залишити відповідь