Перейти до контенту

Як почати бізнес віддалено з дому, не вкладаючи кошти – 8 бізнес ідей

У багатьох молодих жінок ситуація схожа: є робота чи навчання, є дитина, але вони дуже хочуть відкрити свій невеликий бізнес. Однак їм здається, що для того, щоб відкрити свою справу потрібно багато вільного часу. Насправді, так воно і є. Але тут може стати в нагоді відомий метод Парето, згідно з яким 80% зусиль припадає на 20% часу. Це означає, що потрібно спочатку запланувати роботу, і коли з’явиться вільний час приступити до її виконання.  Цей метод чудово працює, але вимагає планування. Подробиці в статті.

Бізнес без вкладень коштів з нуля – 8 ідей як відкрити свою справу віддалено, працюючи вдома

Як почати бізнес віддалено

 Спочатку потрібна мотивація:

 • Навіщо потрібен бізнес? – щоб через кілька років піти з найманої роботи.
 •  Чому вам хочеться піти з найманої роботи? Тому що робота важка і низькооплачувана, начальство тисне, співробітники не розуміють, хочеться заробити більше грошей.
 • Для чого вам потрібно більше грошей? Для навчання дітей, для себе коханої, щоб мати нові речі і бути вільною.
 • Навіщо вам багато вільного часу? Щоб проводити більше часу з сім’єю, приділяти більше часу собі і своєму здоров’ю.

Тобто, як бачите повинна бути конкретна мета. Я це хочу, і крапка.

Роздрукуйте своє бажання, повісьте на видному місці, щоб нагадувати і мотивувати себе, займаючись своїми домашніми справами.

По-друге, ви повинні будувати далекосяжні плани. Складіть план реалізації свого майбутнього бізнесу. План на рік або на кілька місяців вперед, що потрібно зробити, щоб відкрити свою справу. Опишіть все якомога детальніше. Запишіть деталі по днях і годинах.

Після постановки мети відразу ж приступаєте до роботи по досягненню кожної мети.

По-третє, розставте пріоритети і пам’ятайте про свою мету, тому суворо дотримуйтеся плану. Постійно підбадьорюйте себе і влаштовуйте собі вихідні для відпочинку і тоді не буде проблем з мотивацією і пріоритетами.

Дотримуйтесь цих порад, і у вас обов’язково все вийде:

1). Почніть з малого. Виконуйте невеликі завдання, щоб звикнути до процесу. Поступово переходьте до більш складних і об’ємних завдань.

2) . Навчіться налаштовуватися на роботу і відпочинок, щоб отримувати від цього максимум задоволення.

3). Думайте тільки про мету. Прийшли з роботи, провели час з сім’єю або відпочили, забули про роботу, з головою пішли в свої завдання на найближчі 2 – 3 години.

4) . Ні на що не відволікайтеся. Якщо вам не потрібен Інтернет для роботи, вимкніть його. Якщо телефон заважає, перейдіть в беззвучний режим чи підіть в іншу кімнату.

5) . Пам’ятайте, чим ефективніша ваша робота, тим ближче ви до кінцевої мети та успіху в бізнесі.

6) . Будьте реалістами, але і не шкодуйте себе. Ставте перед собою чіткі цілі і завдання, які ви можете виконати в задані терміни.

7) . Напишіть мету на рік, але не забувайте про неї. Підтримуйте актуальну інформацію про свою справу, щоб деталі вашої досягнутої мети були актуальними для досягнення максимальних результатів.

Річна мета ділиться на місячні цілі, місяці на тижні, щотижневі на годинні цілі.

Годинних завдань не повинно бути більше 10, щоб ви могли виконувати їх у вільний час протягом тижня.

8) . Завдання складаються в пізні вечірні години, окремо від робочого часу. Або як вам зручно, але у вільний час на 10-15 хвилин.

Всі ці поради обов’язково допоможуть вам поєднати вашу діяльність з організацією бізнесу.

Щоб не стояти на місці і не крутитися як білка в колесі, чітко дотримуйтесь своїх планів і завдань, мотивуйте себе, розставляйте пріоритети і не забувайте заохочувати себе і відпочивати.

Чим зайнятися віддалено з дому – 8 варіантів

Зараз ідеальний час, щоб зробити те, що вам справді подобається. Особливо в тому випадку якщо у вас нудна робота, відкрийте свою справу, і знайдіть ту нішу, чим ви захоплюєтеся.

Неважливо, що ви виберете, ви повинні бути професіоналом своєї справи.

 1. Продайте свій голос

Якщо у вас цікавий тембр голосу, який приємно слухати, використовуйте його для заробітку. Оскільки з’являється багато різних відео, то постійно зростає попит на цікаві голоси.

Почати цю справу легко, просто завантажте кілька зразків свого голосу і опублікуйте їх де-небудь в інтернеті, або запропонуйте безпосередньо конкретним компаніям.

Краще пошукати замовників на біржі фрилансу, наприклад, Weblancer net чи Freelancehunt.

 1. Редагуйте чужі відео на замовлення

Сьогодні відео контент стрімко зростає. Майже кожен, хто коли-небудь пробував монтувати відео ролики знає, що для того, щоб добре відредагувати відео, потрібен час і рутинна робота.

Попит на фахівців, які можуть редагувати відео на професійному рівні, великий, тому якщо ви цю професію освоїли, то можете пропонувати свої послуги і щось на цьому заробляти.

Найкраще шукати замовлення на біржах фрилаеса:

 • Kabanchikua;
 • Free-lance ua.
 1. Пропонуйте Бухгалтерські послуги

Якщо ви професійний бухгалтер, то обов’язково почніть продавати свої послуги підприємцям і компаніям прямо з дому.

Вам знадобиться комп’ютер і надійні бухгалтерські програми, наприклад, такі:

 • 1С: Бухгалтерія;
 •  Ельба;
 •  НВІС Бухгалтерія та облік;
 • Service Cloud;

Перших замовників пошукайте серед своїх знайомих або запропонуйте свої послуги дрібним компаніям в своєму регіоні.

Хороший варіант знайти замовлення на біржі фрілансу:

 • Freelance Україна;
 • Freelancehunt;
 • Freelanceua;
 • Upwork ;
 • Designhill;
 • Fiverr

Таким чином, ви зможете відчути впевненість у своїй новій роботі. У цього бізнесу хороше майбутнє, тому що працюючі бухгалтери є затребуваним товаром.

 1. Репетиторство – популярний заробіток для педагогів

Якщо вам подобається вчити інших людей, ви професійний педагог з математики, фізики чм хімії або іноземної мови, то у вас є хороша можливість відкрити свою справу, працюючи віддалено з дому.

Якщо у вас виникають проблеми з пошуком учнів та студентів, ви можете скористатися спеціальними веб-сайтами, які об’єднують викладачів та студентів, зацікавлених у навчанні.

 • Duolingo;
 • Preply;
 • Drops;
 • Busuu;
 • Coursera for Campus;
 • Boosta Academy.
 1. Маркетинг – це робота для фахівців

Якщо ви вмієте писати, спробуйте редагувати або створювати маркетингові стратегії.

Крім того, вам можуть запропонувати управління різними рекламними кампаніями та інше

 1. Управляйте соціальними мережами

У всіх молодих людей є Facebook, Instagram, тому на своїх облікових записах можна заробляти і навіть відкрити бізнес.

Багато підприємців шукають можливість купити рекламу на просунутих ресурсах і приділяють цьому багато уваги.

Тому правильне налаштування реклами і управління сторінкою FB може стати прибутковою ідеєю для своєї справи.

Відкрийте свою справу вмкористовуючи такі інструменти:

 • Facebook – це  заробіток на рекламі, на розкрученому співтоваристві і тематичній групі, просуванні партнерських посилань, на рекламі інтернет магазинів. Розкручувати акаунт можна на сервісах Sarafanka com, Socialtools.
 • Instagram – це дуже розкручена платформа з великим охопленням аудиторії. Тут можна успішно працювати адміністратором, контент-менеджером, просувати чужі групи за гроші, використовуючи сервіс Vktarget, наповнювати сторінки контентом, робити замовлення на статті на біржах Advego чи Etxt, публікувати фотографії на замовлення, рекламувати товар підприємців.
 • Telegram – це одночасно рекламний майданчик що має високу конверсію, велике охоплення аудиторії, і популярний месенджер.

Тут дуже великий функціонал для отримання високих доходів. Заробляти можна на рекламних постах, парьнерках, наприклад, eBay, Pepperjam, Awin, Conversant або ShareASale на продажу інфопродуктов

 • TikTok – молода платформа, яка стрімко набирає популярність, тому там висока конкуренція серед рекламодавців. Підприємцю прекрасно можна заробляти на партнерському маркетингу, рекламуючи партнерські посилання. Дуже хороший дохід приносить партнерська програма Amazon, Amazon Associates.
 • YouTube – це найпопулярніша в світі платформа для заробітку, хороший дохід приносить їх партнерка і Google Аккаунт AdSense. Можна заробляти рекламуючи товари порталів Etsy або Редбаббл, розкручувати канал можна на сервісі Likesrockcom.
 • Twitter – платформа, де можна заробляти на рекламі партнерських посилань. Розкручувати свій аккаунт можна на сервісі Twite, Prospero,Vktarget, Sarafanka com, Socialtools.
 1. Створюйте веб-сайти

Приємна робота не виходячи з дому, яка зовсім не погано оплачується. Вам не потрібно бути професіоналом, навіть помірно просунуті люди можуть спробувати створювати веб-сайти на продаж.

На початку ця ідея згодиться для додаткового заробітку, коли будуть замовлення від підприємців вашого міста, і тільки з ростом досвіду ви зможете створювати сайти на продаж.

 1. Запропонуйте послуги SEO-спеціаліста

SEO – це абревіатура від англійських слів пошукова оптимізація, під якою ховається оптимізація для пошукових систем.

Це позначення методики створення і зміни веб-сайтів таким чином, щоб їх форма підходила і була максимально успішною для автоматичної обробки пошуковими системами в Інтернеті.

Якщо SEO для вас є чужим поняттям, то доведеться пройти кілька онлайн-курсів, лекцій та прочитати спеціальну літературу.

Резюме

Інформація в статті направлена для чоловіків початуівців і молодих жінок матусь, які знаходяться у відпустці по догляду за дитиною але мріють працювати на себе у вільний час.

Як відкрити туристичне агентство з нуля і чи вигідно це

Як відкрити агентство нерухомості

Як вигідно купити акції на Українській біржі