Перейти до контенту

Як проходити співбесіду на роботу?

Чого ми найбільше боїмося? Хвороб, злиднів, невдач? Так, але це все глобальні наші страхи, а от у повсякденному житті кожен, напевно, з нас хоч раз відчув страх перед співбесідою. У цій статті я опишу, що робити не бажано на переговорах з роботодавцем (якщо, звичайно, ви ні з ким не посперечалися, що вас не візьмуть на цю посаду), щоб була успішна співбесіда.

Як проходити співбесіду на роботу

Як проходити співбесіду на роботу?

Коли нам потрібна відеозйомка весіль, коли на потрібні послуги перукаря, візажиста, ми хочемо бачити лише професіоналів у своїй справі. Правильно? Так от і роботодавець, який спілкується з кандидатами на посаду, бажає бачити на професійну, перспективну, відповідальну і часто представницьку, вміє добре себе піднести, людину. Коли ми думаємо, як проходити співбесіду на роботу, ми маємо чітко запам’ятати, що робити не можна. Отже, що ви не повинні робити, щоб не потрапити одразу до чорного списку роботодавця і які найголовніші помилки шукачів роботи.

1. Одяг. Не варто одягатися не у відповідність до посади, на яку ви претендуєте. Людина, яка прийшла на посаду керівника, повинна бути в класичному костюмі (для чоловіків) або брючному або спідничному костюмі (для жінок). Зате, якщо в такому одязі прийти влаштовуватися на фірму з організації дитячих свят, вас, швидше за все, не зрозуміють.

Часто за переживаннями як проходити співбесіду на роботу, одязі взагалі не приділяється належної уваги або приділяється надто.

Дівчата, не надягайте надто відверті вбрання.

2. Не можна не дивитися в очі співрозмовнику, постійно відводячи їх. Очі, що біжать, – знак того, що людина щось не домовляє або приховує.

3. Звертайте увагу на ваші жести. Не можна схрещувати ноги та руки. Таким чином, ви, як би закриваєтеся від співрозмовника, а при цьому успішна співбесіда навряд чи вдасться.

4. Дорогі жінки, зверніть увагу на свій манікюр і візаж. Манікюр не повинен бути яскравим, звичайно нігті повинні бути доглянуті. Не обов’язково мати модні нарощені нігті, достатньо щоб вони були просто доглянутими.

Так, і в жодному разі їх не гризіть. А макіяж взагалі має бути ледве помітним, краще в спокійних тонах.

5. Жодних різких рухів! Хапання всього поспіль руками від канцелярського приладдя до своїх аксесуарів, смикання ногою.

6. Не поправляйте собі завжди зачіску.

7. Не смикайтеся, не їздіть на стільці.

8. Не відгукуйтеся погано про своїх колишніх керівників та колег. Краще скажіть, що ви хочете кар’єрне зростання, а там для вас було мало роботи.

Загалом ви повинні бути вкрай спокійні та врівноважені. Адже це саме те перше враження, коли вас прийняли за одягом та манерою поведінки.

Ваш досвід та знання, на жаль, не завжди зможуть переважити невміння себе тримати і успішна співбесіда вам не світить. Але я вірю, що у вас все вийде. Успіхів вам у вашій кар’єрі.

Facebook для агентів з нерухомості: 3 ключі до успіху

Як заробити на оренді особистих речей: 8 крутих ідей

Як заробити на продажу грибів та ягід

Коментарі 1

Залишити відповідь