Сьогодні склалася така ситуація, що тільки правильний, з урахуванням порад фінансових експертів розподіл зароблених грошей, може забезпечити безбідне життя – такі сучасні реалії.
І, тут необхідно зробити такий висновок, що навіть, застосовуючи різні способи збільшення свого капіталу, все-таки головною цінністю побудови джерела доходу є – вивчення ринку фінансових можливостей, саморозвиток, пошук інноваційних ідей побудови бізнесу і прагнення до досягнення поставлених цілей.
Як зберегти і примножити свої накопичені кошти без ризиків: рекомендації від фінансових експертів
Сьогодні цього досягти можна двома перевіреними способами – вклавши гроші в:
- · розвиток і вдосконалення своїх власних можливостей – талант, інтелект, освіта, застосовуючи будь-які способи;
- · будь-які проекти, що приносять в перспективі дохід, наприклад, в свою справу, нерухомість, акції, облігації та інше.
У першому випадку дуже важливо застосовувати різні інструменти саморозвитку, які в кінцевому підсумку дадуть хороший результат і поповнять бюджет.
Другий варіант – це просте копіювання методів примноження капіталу успішних бізнесменів. Далі розглянемо основні варіанти збільшення доходу.
1.Відкриття бізнесу – ідеальне рішення
Своя справа – це вибір не тільки заповзятливих людей, а й для тих, хто хоче працювати як підприємець.
Перш ніж вибрати нішу, необхідно перевірити в першу чергу конкуренцію й прибутковість у цій сфері діяльності.
Сьогодні відкрити бізнес не складе особливих проблем і не займе багато часу. Підприємець може створити свій малий бізнес в ніші виробничої діяльності або в сфері надання послуг, протягом одного дня.
Однак, оскільки створення компанії ще не доводить успішність ведення бізнесу, всім бажаючим слід зробити кілька кроків, які дозволять їм краще знайти себе на конкурентному ринку.
1). Вдало обрана ідея бізнесу – це запорука успіху
У підприємців не повинно бути проблем з бізнес-ідеєю. Однак буває, що їх кілька або немає взагалі.
Тим не менш, ви повинні почати з ідеї, тому що це ключовий елемент для майбутнього підприємця, щоб досягти успіху у веденні своєї справи.
Ті, хто не має інноваційної ідеї, повинні, перш за все, подумати про нішу, в якій вони хочуть працювати. Такий варіант дозволить звузити поле діяльності та вкаже, яких послуг не вистачає на ринку.
2).. Бізнес-план – це крок за кроком до наміченої мети
Переважна більшість підприємців згадують про бізнес-план, коли необхідно додати його в якості документа при реєстрації бізнесу і до кредитної заявки.
Це велика помилка, адже фахово складений бізнес-план дозволяє визначити витрати і максимальні доходи на перші кілька місяців.
Фахівці відзначають, що складання бізнес-плану також дозволяє визначити джерела фінансування, якими зможе скористатися підприємець.
Якщо він має намір найняти працівника, він також може вказати в бізнес-плані, які витрати йому доведеться понести. Перерахувавши всі витрати та очікувані доходи, він може перевірити, чи буде ведення бізнесу прибутковою справою.
3). Реклама – це маркетинговий трюк, щоб про компанію дізналися споживачі
Створення компанії не означає, що вона стане відомою. Власник компанії повинен дбати про рекламу і в цій сфері у нього багато можливостей.
Залежно від наявних фінансових ресурсів він може прийняти рішення про співпрацю з професійним рекламним агентством, а може зробити ставку тільки на створення сайту.
Кожне рішення добре, але воно повинно бути адаптоване до бажання зацікавленої сторони та її фінансових можливостей.
4). Хороший бухгалтер – це бізнес без ризиків
Ще до створення компанії також корисно дізнатися, які бухгалтерські контори працюють в безпосередній близькості і чи зможуть вони вести бухгалтерський облік вашої компанії.
У переважної більшості у підприємців недостатньо знань, щоб вести свою бухгалтерську документацію, наприклад, звіти до податкової інспекції про свою діяльність.
Довірити цю роботу централізованій компанії – це найкраще рішення, адже це дозволяє заощадити і гроші, і час.
5).. Необхідний капітал для старту, де його взяти?
Найбільш популярною допомогою для людей, які починають підприємницьку діяльність, є субсидії, що надаються службою зайнятості або субсидії від Євросоюзу.
Обидва гранти є безповоротною одноразовою допомогою для відкриття бізнесу.
Однак правила надання субсидій розрізняються залежно від того, кому і в якій локації вони надаються.
6). Субсидії від районної служби зайнятості
Щоб отримати субсидію від служби зайнятості, підприємець повинен: мати статус безробітного, не перебувати під арештом судових приставів, не вести підприємницьку діяльність протягом 12 місяців і не подавати заяву на отримання субсидії на створення компанії в іншому місті.
Яка сума субсидії? Вона невелика і залежить від бюджету громади міста. Вона може бути використана для покупки обладнання, матеріалів, програмного забезпечення або реклами.
Однак, якщо підприємець не виконує умови договору про субсидії, наприклад, не веде бізнес протягом 12 місяців, то він буде зобов’язаний повернути всю суму разом з встановленими законом відсотками.
7). Гранти від Євросоюзу
Другий вид субсидій – це субсидія від ЄС, яка, як і субсидія від Центру зайнятості, може використовуватися для придбання основних засобів.
Субсидію ЄС в першу чергу можуть отримати:
- · особи молодше 30 років;
- · особи старше 30 років, але ті які не займаються професійною діяльністю;
- · безробітні жінки;
- · люди старше 45 років;
- · постійно безробітні;
- · люди з обмеженими можливостями;
- · люди з професійною освітою.
Щоб подати заявку на субсидію від ЄС, необхідно заповнити анкету, вказати необхідні дані компанії, і надати бізнес-план.
Яка сума субсидії ЄС? Це буде залежати від профілю проекту, організаторів гранту та галузі, в якій він надається. Однак максимальна сума гранту становить до 200 000 гривень.
2. Пасивний дохід – це кращий варіант примноження грошей
Більшість українців добре знають варіант пасивного доходу – це отримання грошей від процентної ставки банківського депозиту.
Так, це реально робочий метод пасивного доходу, при якому людині не потрібні ніякі знання і навички.
Звичайно, коли віддаєте свої гроші на збереження комусь, нехай навіть банкам, виникає ряд ризиків з втратою грошей. Тому перед тим, як робити вклад на депозит, потрібно дуже уважно робити вибір фінансової установи.
Крім того потрібно розуміти, що гроші вкладені в банк на депозит не завжди на 100% гарантовано принесуть дохід. Вся справа в тому, що банки знаходяться під впливом економічних процесів, які проходять в країні.
І в разі нестабільної або навіть кризової економічної ситуації, вони відчувають проблеми з припливом інвестицій, що істотно впливає на вклади і отримання доходу від процентної ставки. Наприклад, міцна ставка за вкладом нижче проценту зростання інфляції.
Однак, як би там не було, українці при будь-яких економічних розкладах несуть свої кровні грошики в банк, в надії, хоч якось їх зберегти і бажано отримати дохід.
Банки цим користуються і відкривають валютні депозити. І тут потрібно розуміти, що відсотки на вклади у валюті значно нижче, ніж процентна ставка на депозит у гривні.
Наприклад, сьогодні відсотки на валютні вклади не перевищує 7% річних, а на гривневі вклади – 24% річних.
Рекомендації фінансових аналітиків, на які реально потрібно звернути свою увагу, якщо хочете примножити свій капітал, використовуючи банківський інструмент – депозит.
Ви повинні знати:
- · Чи є обрана фінансова установа Державним банком і чи дає гарантію на повернення вкладених коштів.
- · Чи є можливість зняти гроші раніше встановленого терміну.
- · Які правила у банку для нарахування грошей за процентною ставкою на вклад.
- · Чи є якась комісія при виведенні грошей.
- · Чи дозволяє банк вносити додатково гроші на відкритий депозит.
- · Чи можна знімати гроші по частинах.
Коли ви побачите, що банк заслуговує вашої уваги, тому що відповідає всім критеріям, які рекламує, можна сміливо відкривати депозит, інвестувати свої гроші, щоб мати пасивний дохід.
Цей метод популярний серед українців, тому що він не вимагає від вкладника ніяких активних дій.
3. Акції промислових підприємств і банків – це теж прекрасний пасивний дохід
Українці хтось чув, а хтось вже активно працює з акціями підприємств і отримує гарні прибутки.
Так, в Україні фондовий ринок ще тільки розвивається і багато новачків навіть не знає про його існування. А, інвестори зі стажем, хто заробив не одну тисячу доларів, вважають його як перспективний інструмент отримання доходу за рахунок вкладення стартового капіталу в галузь, яка стрімко розвивається.
Так, цей вид примноження свого капіталу має певні ризики, тому новачок повинен розуміти, як правильно працювати на біржі, щоб не прогоріти і не втратити всі свої накопичені гроші.
Досвідчені інвестори мають вироблену в процесі тривалого часу роботи на біржі витримку і роблять мінімум маніпуляцій, щоб не входити в азарт і на куражі не втратити гроші.
Тут кожен інвестор знає принцип роботи біржі, розуміє, що істотний дохід дають не дивіденди, а зростання цін на акції. Або постійне збільшення інвестицій в акції.
Але, новачок повинен розуміти, що без певного досвіду роботи на фондовому ринку не можна вкладати в оборот всі свої гроші.
Перший крок в цій азартній грі потрібно робити з мінімальної суми й дивитися, як змінюється курс акцій і скільки грошей можна додати, щоб істотно примножити вкладені в акції гроші.
Трейдери з великим досвідом роботи застосовують альтернативу пасивному вкладенню грошей, активну торгівлю акціями. Тобто купують акції, коли курс падає і продають, коли курс зростає.
У кожного трейдера своя стратегія торгівлі акціями, вони щодня відстежують біржі, і в момент, коли можна продати акції за вигідною ціною і отримати грошей більше, ніж було вкладено, продають всі свої цінні папери.
4. Примноження капіталу шляхом інвестування в облігації
Це менш ризиковий спосіб заробітку, ніж інвестування в акції. Зазвичай інвестори купують державні облігації.
Уряд країни періодично випускає облігації державної позики, покриваючи цими грошима державні термінові витрати, і забезпечує безпеку інвесторів.
Однак, перед тим, як інвестувати гроші в облігації, потрібно провести простенький аналіз економічного потенціалу країни, раптом виявляться приховані ризики,
Облігації випускають різних видів, наприклад, заставні облігації, вони базуються на будівництві якоїсь нерухомості, і якщо в країні важка економічна криза, то є шанс втратити частину вкладених інвестицій.
5. Заробіток на торгівлі валютою
Коли людина загоряється заробітком на курсі валют, щоб примножити свої заощадження, то в більшості випадків вона йде в обмінник і змінює гривню на долари або євро.
В Україні це найпопулярніший спосіб примноження накопичених грошей. Цей метод заробітку хороший тим, що можна використовувати невеликі суми грошей. Але, поступово збільшуючи оборот можна накопичити або примножити пристойну суму коштів.
Резюме
Виконуючи ці прості поради, можна поступово вийти на пристойні заробітки і створити собі навіть пасивний дохід.
Тут все залежить від людини, від її намірів, від віри в свої сили і віри в успіх.
Як залучити багатство: найсильніші молитви на гроші
[…] Як примножити гроші — популярні способи й поради […]