Перейти до контенту

Як вибрати партнерську програму для заробітку

Від вибору партнерської програми залежить ваш власний заробіток. І тут навіть не такий важливий відсоток, який ви отримуєте від продажів, наскільки важлива сама унікальність і ексклюзивність товару, що продається.

Далі наведемо п’ять головних кроків, яких потрібно дотримуватись при виборі партнерської програми, яка приносить великі гроші.

Як вибрати партнерську програму для заробітку

1. Для початку визначтеся, в яких областях і сферах діяльності найбільше знаєтеся.

Це необхідно для того, щоб давати рекомендації потенційним покупцям, де ви змогли б застосувати свій досвід і знання.

2. Грамотна конкуренція.

Вивчіть своїх конкурентів, при цьому проаналізуйте, скільки приблизно окрім вас бере участь у даній партнерській програмі та які засоби реклами вони використовують. (Власний сайт, Яндекс. Директ і т. п.). Якщо в ній беруть участь уже понад тисячу учасників, то в такій партнерській програмі краще не брати участь. Чому? Та тому що ваша пропозиція загубиться в тисячах інших подібних пропозицій.

У гіршому випадку воно може просто не дійти кінцевого споживача, тому що його витіснять конкуренти, і гроші на розкрутку партнерської програми будуть витрачені даремно!

3. Якщо для просування партнерської програми ви використовуєте власний сайт, то вам слід подбати про його наповнюваність та контент.

Для цього дуже важливо розбиратися в товарі, що продається, і регулярно поповнювати свій сайт новими статтями, оглядами і т.д.

4. Тепер варто подбати про маркетинговий план.

Задалися питанням, які способи та інструменти використовувати при просуванні товару? Є два найбільш поширені варіанти: створення власного сайту та купівля кліків (за реферальними посиланнями).

Звичайно ж, найбільш вигідним є перший варіант, тому що він не вимагає особливих фінансових витрат (тільки оплата хостингу та домену). До того ж – це чудова можливість розкручувати відразу кілька партнерських програм, тим самим залучаючи все більше клієнтів, за умови, що сайт поповнюватиметься новою інформацією.

Якщо ж ви не дуже знаєтеся на сайтобудуванні або у вас немає коштів для найму професійного працівника, варто задуматися над покупкою кліків. Тут не потрібно мати знання програмування – створюєте в певних сервісах свою невелику маркетингову програму, і вказуєте реферальну посилання.

5. Тепер, коли процес розкручування партнерської програми запущено, на цьому етапі не слід зупинятися.

Аналізуйте ваш ринок на наявність нової інформації, дивіться відгуки покупців, беріть участь у нових партнерських програмах. Для своїх клієнтів можете зробити розсилку інформацію про новини, продукти і т.д.

При серйозному ставленні до цієї справи на вас, безсумнівно, чекає плідний результат!

Бізнес-ідеї, якими бізнесмени не рекомендують займатися новачкам

Обслуговування принтерів як бізнес-ідея: заробіток на заправці картриджів

ТОП-10 верстатів для міні-виробництва

Коментарі 2

Залишити відповідь