Перейти до контенту

Як залучити удачу та гроші

У кожної людини в житті була ситуація, коли фінанси співали гіркі романси, а питання, як залучити удачу та гроші на свій бік, не дає спокою. Виявляється, способи залучення багатства існують, і вони справді працюють.

Напевно, вам зустрічалися на життєвому шляху такі люди, які, особливо не напружуючись, ніколи не потребували грошей. Часом складається враження, що «дзвінка монета» сама «липне» до їхніх рук. При цьому ніхто не посміє сказати, що особисто ви – людина лінива. Навпаки, ви багато працюєте, проте гроші просто «просочуються» крізь пальці і до багатства, стабільності та удачі дуже далеко.

А залучити гроші і таку необхідну удачу, виявляється, не так складно, як може здатися спочатку.

Як залучити удачу та гроші

Психологія багатства – ось справжній шлях до процвітання, і цей шлях має чимало секретів і таємниць, а також приємних відкриттів. Давайте пройдемо ним разом і розкриємо всі загадки.

Отже, перше неухильне правило – це зміна ставлення до багатства та грошей. Так Так саме так! Починається все із внутрішнього настрою. Пам’ятаєте, що людина має певну енергетику? Так само і з грошима. Хоч як це дивно прозвучить, а гроші «відчують» ставлення до себе з вашого боку. Стійка ворожість до роботи, а також незадоволеність маленькою зарплатою та великими витратами, формує деяку нелюбов до грошей у принципі! А якщо говорити точніше, то виникає невдоволення сумою, яка виплачується як заробітна плата.

Гроші «відчують» невдоволення і самі не йдуть до вас у руки. Тож треба терміново змінювати ставлення до них! Нехай зараз у вас мало грошей, будьте вдячні за те, що маєте. І в жодному разі не пускайте в голову думка про великі витрати на будь-що. Спрямуйте думки на ті можливості, що приховані навколо вас і які неодмінно принесуть стабільність та грошовий потік. При цьому полюбіть гроші, вони обов’язково дадуть відповідь взаємністю. Пам’ятайте, що любов і ваші позитивні думки – це символ багатства і процвітання.

Ще одне правило – постановка конкретної мети та її досягнення. Не варто чекати від долі “манни небесної”. Краще займіться своїми цілями, а саме їх конкретизацією. Не варто забувати, що гроші – це лише засіб, який допоможе досягти конкретної мети.

Для збагачення необхідно відкинути всі комплекси щодо грошей. Це третє правило залучення багатства. Боязнь невдачі і звичайна лінь – страшні вороги багатства і удачі. Поспілкуйтеся з щасливими людьми, і якщо таких поруч немає, отже, настав час знайти і завести нове знайомство.

І, нарешті, остання порада – змінюйте свій характер і спосіб життя, шукайте себе, а головне – рухайтеся та починайте прямо зараз. Успіхів!

Фен шуй для грошей

ПАММ-рахунок в компанії Альпарі

Сайт для заробітку де платять в євро

Коментарі 2

Залишити відповідь