Навряд чи можна зустріти людину, якій не потрібні гроші. Майже все населення нашої планети шукає способи заробітку грошей, щоб створити собі постійний дохід.
З приходом в побут людей мережі інтернет, проблема грошей вирішується швидко і просто. У мережі публікується багато різного виду заробітку від експертів, які успішно ведуть свій бізнес. Особливо стрімко розвивається ніша віддаленого заробітку, не виходячи з дому. І саме цій методиці присвячена ця стаття. Якщо у вас низька зарплата на постійній роботі, і ви просто хочете заробити додатково гроші і шукаєте якийсь не складний вид заробітку, то читайте статтю далі.
Робота в інтернеті: 6 найкращих способів заробітку онлайн в домашніх умовах
В Інтернеті можна знайти безліч статей і різних інструкцій про те, як заробляти гроші, не виходячи з власного мешкання.
Однак, більшість з них пропонують тільки загальну інформацію і обмежені поради, наприклад:
- писати тексти для веб-сайтів;
- стати адміністратором інтернет-магазину;
- фотографувати і продавати свої фотографії;
- створити сайт і заробляти на рекламі;
- заробляти на перегляді реклами та інше.
Дуже мало рекомендацій і порад креативного заробітку. Крім того не дається ніяких конкретних прикладів того, що конкретно треба робити і де шукати роботу, щоб можна було реально заробити гроші.
В статті, яку ви читаєте, ви знайдете конкретні приклади отримання доходу і в основному перевірені компанії та сайти, які пропонують можливість додаткового заробітку в Інтернеті за допомогою комп’ютера, планшета або мобільного телефону.
І якщо ви маєте фах, або вміння і досвід роботи то можете реально заробляти непогані гроші на життя. Ось ці сайти і портали, де ві знайдете собі роботу і відкриєте свою справу.
1.Fiverr – це популярна біржа фрілансу, яка стрімко розвивається
Всесвітньо відомий іноземний майданчик, що приносить гарний заробіток вмілим фрілансерам. Біржа об’єднує десятки тисяч фрілансерів і тисячі компаній з усього світу, які, шукають здібних людей для укладення контрактів.
Тематика біржі дуже різноманітна і численна, наприклад, там успішно продають свої послуги фахівці в області:
- програмування;
- графіки та дизайну;
- написання статей;
- переклад творів;
- редагування текстів;
- ведення сайтів або акаунтів соціальних мереж;
- репетиторство та багато іншого.
Чи хотіли б ви працювати в іноземній компанії як віртуальний помічник? Тоді звертайтесь до цієї біржі, тут ви зможете заробляти гроші в домашніх умовах.
Fiverr – це нове явище свого покоління, оскільки він пропонує майже все, що стосується інтернет-бізнесу, під одним дахом.
Хоча базове володіння англійською або іншою європейською іноземною мовою створює велику перевагу, але на сайті також багато українських компаній, так що вам може пощастити налагодити співпрацю з однією з них.
Якщо у вас є що запропонувати, обов’язково зареєструйтесь і спробуйте свої сили. Розмір заробітку необмежений і залежить тільки від вашої старанності і, звичайно ж, ваших знань.
Це дуже складна ніша, її неможливо описати в двох словах. Експерти рекомендують приєднатися до групи в Facebook, де тусуються графічні дизайнери, копірайтери, програмісти та інші фрілансери.
Люди щодня залишають у цих групах запити, на які ви можете відповісти і таким чином отримати свого першого клієнта.
Знайти роботу можна ще й на таких порталах:
- Freelanceua;
- Fiverrcom;
- Kabanchikua;
- Freelancer com;
- Upwork;
- Designhill;
- Free-lanceua.
Багато людей використовують ці сайти для пошуку виконавців, а фрілансери для пошуку замовлень.
- Rev.com і Scribie.com – це сайти транскрибації, перекладів і субтитрів
Ще одну прекрасну можливість заробити в мережі, особливо для фрілансерів, пропонують Rev.com і Scribe.com. Це зарубіжні сайти, орієнтовані на переклад аудіо та відеозаписів в електронний вигляд .
Це можуть бути:
- стенограми політичних дебатів;
- телесеріал;
- радіоінтерв’ю;
- публічний виступ;
- субтитри до відео;
- рецепт з улюбленої телепередачі, та багато іншого.
Фрілансер також може робити транскрибацію аудіо інтерв’ю для веб-сайтів і журналів, яким часто потрібна розшифровка інтерв’ю.
Можливості, мабуть, безмежні. Обидва згаданих порталів працюють на ринку більше 10 років і за цей час завоювали десятки престижних нагород, так що це перевірений дохід, ніякого шахрайства.
Важливими передумовами співпраці є хороший слух і вміння писати на всі дванадцять балів (при цьому, не роблячи багато помилок). Звичайно, вам також знадобиться комп’ютер, підключення до Інтернету та навушники.
Скільки можна заробити? Винагорода за виконану роботу різна. Портал Revcom пропонує англійську транскрибацію від 0,3 долара до 1,1 долара за хвилину, залежно від складності запису.
Транскрибації українських аудіо навіть оцінюються до 2 доларів за хвилину, а якщо ви говорите корейською, німецькою або французькою мовою, то можете заробити навіть 3 долари за хвилину.
Портал Scribie.com знаходиться в схожій ситуації з розміром зарплати, з тією різницею, що в основному віддає перевагу англомовним транскрайберам.
Так що знання англійської мови або іншої іноземної мови є великою перевагою.
Як би там не було, українці також можуть претендувати на роботу на неповний робочий день. Однак тут потрібно розуміти, що не варто розраховувати на велику кількість замовлень без знання іноземної мови.
Ось список сайтів, де транскрайбери знайдуть роботу, яку можна виконувати в домашніх умовах.
- Freelancehunt;
- Flru;
- Freelanceuа;
- Weblancercom;
- Work-zilla;
- Kwork, та інші.
- Affial – партнерська мережа з цікавими опціями
Якщо у вас є сайт або блог з пристойною відвідуваністю, але він дуже мало приносить грошей. Крім того, якщо ви успішно розвиваєтеся в соціальних мережах, і у вас там велике охоплення аудиторії, наприклад, в групі на Facebook, на каналі в YouTube або в акаунті в Instagram, але ви не можете його монетизувати, тоді ви можете спробувати партнерський маркетинг на сервісі Аffialcom.
Це популярна партнерська мережа, що об’єднує власників рекламних ресурсів, тобто тих користувачів, хто хоче додатково заробити, і рекламодавців, які шукають способи збільшити продажі товарів в своєму інтернет-магазині.
Яку співпрацю ви можете мати з цією партнерською мережею? Все дуже просто. Все, що вам потрібно зробити – це пройти безкоштовну реєстрацію на сайті компанії Affial і стати їх партнером.
Потім ви вибираєте один з інтернет-магазинів з їхньої системи і починаєте просувати його на своєму веб-сайті, в групі Facebook, на своєму каналі в YouTube.
Коли потенційний клієнт переходить через вашу сторінку в інтернет-магазин і купує товари, то ви отримуєте гроші.
В даний час в базі даних платформи 59 кампаній, які в основному орієнтовані на теми здоров’я, моди, краси, дітей, та інші.
База даних кампаній буде поповнюватися, тому з часом кожен знайде щось для себе.
І скільки реально можна заробити ? Деякі кампанії пропонують комісію до 30%, тому, якщо завдяки вам хтось купує товари на 7500 гривень в їх інтернет-магазині, ваша комісія складе 2500 гривень.
Мережа Affial не вимагає торгової ліцензії, тому користувачем може стати будь-який юзер. Компанія надійно платить.
Якщо вас зацікавив проект Affial, зареєструйтесь. Для новачків приготований приємний бонус у розмірі 8 євро за реєстрацію.
Кращі партнерки для заробітку:
- Travelpayouts;
- Admitad;
- New Trend;
- LetMeAds;
- Edu-masters;
- Owndating;
- Bitrix24;
- Rozetka;
- Hostpro.
- Інвестиції: вкладення грошей в криптовалюту в золото, в акції
Якщо у вас є якісь заощадження грошей, ви можете змусити їх працювати. Для цього потрібно зробити інвестиції у вигідні проекти. Такий варіант краще, ніж тримати їх на банківському рахунку чи вдома в сейфі, і спостерігати, як щороку їх з’їдає інфляція.
Звичайно, вкладення грошей не завжди гарантує високий дохід і має високий ступінь ризику в порівнянні із заробітком на написанні статей або продажу курсів, але це непоганий варіант створення пасивного доходу.
Багато інвесторів постійно задають питання, куди найкраще вкласти свої гроші, щоб не чекати роками дохід, і уникнути ризику втрати? На жаль, на таке питання вам ніхто не відповість, тому що цього ніхто не знає.
Кожен вид інвестицій має різний ступінь ризику, різний рівень доходу та різні переваги та недоліки.
Не можна сказати, що той чи інший метод є найкращим. У що ви інвестуєте, залежить тільки від вас.
Хтось дуже консервативний в цих питаннях, а хтось, навпаки, любить експериментувати. Для тих, хто любить експериментувати, є, наприклад, інвестиції в криптовалюту.
Цей ринок все ще знаходиться в зародковому стані, і в нього досить цікаво інвестувати в довгостроковій перспективі. Звичайно, криптовалюта – не не єдиний варіант.
Можна робити інвестиції в акції підприємств, що розвиваються, в державні облігації (ОВДП), у фонди заощадження та інші.
Звичайно, існує багато різних варіантів, але завжди потрібно усвідомлювати ризик, пов’язаний з інвестуванням. .
- Збирачі безкоштовної криптовалюти
Практично з перших днів існування біткоїнів було створено безліч сервісів, які називаються криптовалютнимі збирачами або кранами, з яких буквально капають монети безкоштовно.
Хороші приклади таких кранів, якими користуються мільйони користувачів – це:
- FreeBitcoin;
- SatoshiHero;
- Cointiply;
- AdBTC;
- Firefaucet;
- Getfree;
- Freenem.
Як це працює? Оператори цих сайтів заманюють користувачів, роздаючи їм безкоштовно криптовалюту, таким чином отримуючи багато трафіку.
Вони реально роздають криптовалюту безкоштовно, але в той же час ці сайти пропонують гравцям можливість примножити недавно придбану крипту в одному зі своїх «вигідних» казино або на інших формах азартних ігор.
Провайдер крана, поки користувачі грають і втрачають гроші, збирає гроші за показ реклами.
Якщо ви просто будете натискати на крани, збирати безкоштовну криптовалюту і не дасте себе спокусити азартними іграми, то можете незабаром отримати віртуальні гроші на свій власний гаманець .
- Handmade – заробіток для творчих людей вдомашніх умовах.
У вас вмілі руки, ви творча особистість і займаєтеся рукоділлям, то спробуйте продавати свої вироби на найбільшому порталі ручної роботи Craftaua.
Цей портал онлайн-продажів пропонує місця для творчих людей, які рекламують публіці своєї роботи. Він призначений для всіх дизайнерів і ремісників, які хочуть продавати свої творіння.
На порталі можна продати все, що створено своїми руками. Від одягу до прикрас і аксесуарів до різних кулінарних шедеврів.
Crafta пропонує різноманітний вибір виробів ручної роботи та можливості для їх продажу.
Handmade в даний час переживає великий бум. Люди все частіше шукають вироби ручної роботи, і саме тому народні умільці можуть звернути свою увагу саме на цю можливість заробітку в Інтернеті.
В Україні працює багато порталів, які пропонують ідеальну можливість заробити додаткові гроші людям, які вміють щось робити своїми руками, а також бажаючим відкрити свій бізнес в цій ніші.
Ось список українських порталів для людей, які займаються Handmade, як хобі або як свою справу:
- Craftaua;
- Skrynyaua;
- CUDESAnet;
- Аutorshop com ua;
- Інтернет ярмарка TARG;
- Handmadeua;
- Uamadeua.
Резюме
Щоб перерахувати всі можливі види отримання доходу в Інтернеті, не вистачить однієї статті.
Нещодавно Instagram приніс чудові новини для творців контенту. Можливість монетизувати свої відео за допомогою реклами IGTV. Instagram TV-це платформа, на якій користувачі можуть знімати власні відео.
Але щоб монетизувати відео, потрібно відповідати певним правилам і умовам Instagram, скажімо, мати на своєму акаунті не менше 10 000 підписників і стати партнером їх програми.
Говорячи про соціальні медіа, ви також можете заробляти додаткові гроші на інших, таких як Facebook або, якщо вам подобається робити відео, на YouTube.
Потрібно згадати не менш відомий Twitch TV, який особливо підходить для стримерів комп’ютерних ігор.
[…] Як заробляти гроші не виходячи з дому? […]
[…] Як заробляти гроші не виходячи з дому? […]
[…] Як заробляти гроші не виходячи з дому? […]