Перейти до контенту

Як заробляти гроші вебкам-моделлю, працюючи вдома (+ 6 сайтів для заробітку)

Багато молодих дівчат не мають уявлення, як працює професійна веб модель і вважають, що це проста, цікава і легка робота. Однак, якщо ви запитаєте у дівчини, яка має досвід такого виду заробітку, то вона вам скаже, що не все так просто. Насправді це справжній бізнес, в якому є свої проблеми і свої позитивні сторони. Адже модель повинна вміло і красиво говорити, щоб клієнти захотіли з нею спілкуватися. Адже їй потрібно зробити це спілкування цікавим і максимально тривалим, тому, що їй платять за час, проведений в чаті, а це вже справжнє мистецтво. Детальніше, читайте далі в статті.

Робота вебкам моделлю – що це таке і скільки можна заробити

Як заробляти гроші вебкам-моделлю, працюючи вдома (+ 6 сайтів для заробітку)

Вебкам-бізнес – це абсолютно нове поняття для українців, воно не до кінця вивчене і тому не набрало популярності. Ця ніша більше тяжіє до еротики, ніж до приємного спілкування в чаті.

Однак тут, коли зроблено все правильно, дівчина тільки демонструє свою фігуру і деякі ділянки тіла. Клієнт, який заплатив за сеанс спілкування не має доступу до тіла дівчини. а якщо він почне порушувати правила чату, то модель може перервати спілкування.

Що таке вебкам моделювання

Це ніша онлайн послуг, де клієнт в платному відео-чаті розважається, спілкуючись наодинці з моделлю.

Тут принцип такий – дівчина виходить в Інтернет, і виступаючи перед веб-камерою спілкується з людьми, й таким чином заробляє гроші. По суті це звичайна підприємницька діяльність.

Модель вільна в спілкуванні і може робити що завгодно, але є дії, які найчастіше виконуються – це танці, відеоігри або навіть спільна вечеря, коли модель перед камерою їсть якісь страви.

Спочатку дівчата відчувають себе трохи ніяково, але поступово з приходом досвіду процес спілкування входить в звичку і дівчата отримують масу задоволення і при цьому заробляють досить непогані гроші.

Головне завдання цього бізнесу – це надати клієнтам можливість приємного спілкування з симпатичними дівчатами і жінками, щоб людина могла розслабитися відключитися від проблем і відпочити в колі приємної співрозмовниці, а вебмодель за якісні послуги отримує зарплату.

Перший час, поки дівчина опановує цю роботу й проходить адаптацію та набирається досвіду її заробіток буде дорівнює 20% від загальної суми доходу компанії.

В цьому бізнесі оплата праці погодинна, де одна хвилина спілкування становить від одного долара і до двох доларів.

Але навіть на таких умовах багатьом вебкам-моделям вдається заробити від 2000 доларів на місяць і вище.

Вебкам моделінг стрімко розвиватися. Щороку в Європі відкривається багато спеціалізованих студій, де працює спеціально підібраний штат співробітників.

Адміністратори компаній замовляють у ІТ-фахівців спеціальне програмне забезпечення і створюють вебкам сайти. Сьогодні в цій ніші серйозна конкуренція, йде боротьба як за багатих клієнтів, так і за професійних моделей.

Хто такі вебкам моделі?

Це звичайні дівчата, жінки і навіть хлопці, у яких добре підвішений язик, вони вміють захопити клієнта розмовою, допомагають йому добре розслабитися і приємно провести час.

Моделі спілкуються онлайн в програмі Skype або в спеціальній програмі і заробляють гроші.

Тут головне – максимально привернути до себе відвідувача, захопити його цікавою розмовою, щоб він втратив відчуття часу і якомога довше спілкувався з моделлю.

Робота вебкам моделі – це майже мистецтво, адже потрібно побудувати бесіду так, щоб вона була максимально довгою і відповідно вигідною для моделі.

Для цього зовсім не обов’язково демонструвати свою струнку фігуру, тому що багато клієнтів хочуть поговорити щоб відвести душу, вилити все негативне що накипіло на душі та почути співчуття . Вони хочуть просто душевної розмови.

Більшість багатих клієнтів – це англомовні іноземці. Тому на зарубіжних сайтах наші вебкам моделі мають більш високу оплату, але тут потрібно володіння англійською мовою.

Де краще працювати моделлю, в студії або у себе вдома 

Як заробити гроші веб-моделі

На це питання відповіла вебкам модель з великим досвідом роботи – обидва ці варіанти мають свої плюси і свої мінуси

Особливості роботи в студії – це величезний плюс, і  полягає він в тому, що саме студія дозволяє починаючій моделі без проблем опанувати вебкам сайти. Далі модель новачок опановує також принципи роботи з клієнтами і як правильно на високому інтелектуальному рівні взаємодіяти з мемберами (учасниками). І, головне, що дівчині не потрібно турбуватися про виплату коштів на  різні електронні гаманці і за безпеку цих переказів що дуже важливо.

Позитивна сторона праці у студії

У студії модель отримає технічне забезпечення, а також приміщення, тому їй не потрібно про це турбуватися.

У студіях працюють не тільки нові моделі, адже персонал студії тримається від заробітку досвідчених моделей.

Чому вони залишаються працювати в студії? Все дуже просто. У студії дають моделям своєрідний графік, який прив’язують до графіка в офісах тільки більш пластичний.

Також багато моделей хочуть ходити на роботу, щоб працювати під контролем адміністратора і оператора, тому що для роботи вдома потрібна сила волі і висока мотивація, тому найчастіше вибір падає саме на студію.

Негативні моменти праці в студії

Одним з істотних мінусів є виплата зарплати.  Вона видається найчастіше в розмірі 50 відсотків, але в деяких студіях прийнята система де дівчина можете заробляти до 70 відсотків від свого початкового заробітку на сайтах.

На жаль найчастіше студії не зацікавлені в особистому розвитку кожної моделі, тому при виборі місця роботи потрібно уточнювати це питання у адміністрації а також дізнайтеся чи адміністрація забезпечує сучасним технічним інструментом.

Але, якщо ви відповідальна людина, яка має мету і вольові якості без сумнівів можете вибрати роботу на дому, але при цьому варто враховувати, що тоді доведеться затратити гроші й час на старті.

 Стрімити в своєму помешканні – це те ж саме, що почати займатися в тренажерному залі самостійно. Моделі потрібно бути дуже уважною і терплячою, а також буде потрібна купа інформації, яку часом не завжди знайдеться в Інтернеті, тоді дівчині буде потрібно багато зусиль, щоб знайти відповіді на виниклі проблемні питання.

Також все технічне забезпечення доведеться купувати самостійно. Для того щоб забезпечити собі якісний стрім, потрібно високошвидкісний Інтернет, потужний комп’ютер і хороша камера, ну й звичайно ж хороше освітлення.

Великим плюсом є те що на гаманець моделі буде падати вся її зароблена сума грошей. Працюючи вдома можна не дотримуватися графіків роботи, а також не виплачувати штрафи, повна свобода по всіх фронтах моделі забезпечена.

Але, є третій варіант, який може цілком підійти для новачків. Якщо ви починаюча модель або вже давно в цьому бізнесі, то віртуальна студія може вам допомогти почати працювати вдома. Фахівці віртуальної студії допоможуть підняти модельний рівень на потрібну висоту.

 6 найкращих веб-сайтів та платформ: 

  • Chaturbate – цей вебкам-сайт вважається найбільшим у світі за відвідуваністю – 300 мільйонів клієнтів на місяць. Є моделі, які заробляють більше одного мільйона доларів на рік, а багато дівчат отримують 20 000 доларів на місяць.
  • Streamate – це один з найпопулярніших вебкам-сайтів, хороший інструмент для дівчат, які хочуть заробляти додаткові гроші вебкамінгом.
  • MyFreeCams – чудовий веб-сайт для початківців моделей, який працює понад 18 років у відеочаті.
  • OnlyFans – це не веб-сайт; це платна соціальна мережа. Це схоже на Instagram або Twitter, але підписники платять щомісячну абонентську плату.
  • Stripchat – це безкоштовний відеочат, вебкам-модель заробляє чайові. А стріми транслюються на Stripchat та xHamster, збільшуючи кількість.
  • Cams. com – на цьому сайті працює майже 14 000 професійних моделей. Cams.com будує свою базу з загальнодоступних відео в прямому ефірі.

Резюме

У цій ніші дівчата дотримуються анонімності для безпеки.

Модель сама вирішує, яку інформацію про себе давати на цих сайтах. Тут завжди потрібно пам’ятати Про захист особистої інформації.

Робота моделей полягає в тому, щоб розважити і спокусити клієнта, є люди, які хочуть з нею зустрітися в реальному житті.

Хоча ця робота стає все більш популярною у всьому світі, певною мірою вона все ще вважається табу.

Як перестати викидати гроші на вітер а заробляти

Як примножити гроші — популярні способи й поради

Як залучити багатство: найсильніші молитви на гроші

Rate this post