Власники зарубіжних каналів YouTube щомісяця заробляють величезні гроші. При чому вони не знімають свого обличчя, не записують свого голосу, не роблять монтажу. На більшості каналів найпростіший контент.
І такий контент збирає мільйони переглядів. А каналам підключеним до монетизації платять щонайменше 1$ за 1000 переглядів. Отже, за великої кількості переглядыв можна заробляти дуже добрі гроші.
І найдивовижніше, що таким чином може заробляти будь-яка людина. Чому б не запозичити досвід успішніших зарубіжних колег?
Щоб канал показувався зарубіжній аудиторії потрібно дотриматись кількох умов.
- Назва,
- опис каналу,
- відео,
- вся інформація в ролику,
- описи до відео,
- коментарі,
- все має бути англійською мовою.
За словами технічної підтримки YouTube, використовувати VPN зовсім не обов’язково.
Головне робити контент англійською мовою і тоді він показуватиметься англомовним людям.
Ці люди є платоспроможною аудиторією, тому привернути увагу цих людей для YouTube дуже важливо. І платить за англомовну аудиторію він у рази більший. Але як же все-таки заробити? Що знімати? Відповіді на ці питання будуть надані нижче.
Є такий закордонний канал, як WawamuStats. Якщо перейти на цей канал можна побачити, що він має 354 тисячі передплатників. І він збирає досить непогані перегляди. Причому контент дуже простий.
Можна відсортувати ролики за популярністю і побачити, що найпопулярніший ролик, знятий рік тому, зібрав 7,200 мільйона переглядів. Це величезна цифра. Ролик називався World Map Timelapse of the Coronavirus. Що в перекладі російською мовою означає, хронометраж коронавірусу. І тривав він лише 3 хвилини.
На цьому каналі показується реклама, отже, канал отримав офіційну монетизацію і має з цього хороший дохід.
Так, як автор публікує нові відео раз на місяць, кількість його переглядів сильно знизилася. YouTube любить регулярність. Раніше відео на каналі збирали мільйонні перегляди. Що він такого знімає?
Він знімає різноманітні графіки. Це просто графік, який показується лише кілька хвилин. Ні озвучки, ні монтажу, ні показу відео немає. За бажанням такого контенту можна робити нескінченну кількість.
Ролики виходять на такі теми:
- Топ країн з ВВП,
- хронометраж коронавірусу на карті світу,
- ВВП 20 найбільших країн,
- Топ-10 Найбільш густонаселених Міст В Історії Рейтингу та деякі інші схожі теми.
Повний список тем можна побачити перейшовши на цей канал.
Щоб побачити назви роликів рідною мовою, потрібно скопіювати назву вибраного відео та перекласти його за допомогою онлайн перекладача.
Нічого складного у створенні такого контенту немає. І аналогічних зарубіжних каналів на Youtube сотні. Але це зовсім не означає, що новий канал зможе зібрати свої перегляди.
За даними SocialBlade, дохід даного каналу коливається від 500 до 9000 доларів на місяць. Але Socialblade показує лише приблизний дохід. У середньому, цей канал може заробляти від 3000 до 7000 тисяч доларів. У рік приблизний заробіток каналу 60 000 тисяч доларів, у переведенні на рублі це понад 4 мільйони.
І це тільки з AdSense, автоматичної реклами від YouTube.
Адже з таких каналів ще можна продавати рекламу, рекламувати якісь товари за партнерською програмою та отримувати ще більший прибуток.
Завжди знайдуться скептики та експерти, які стверджуватимуть, що це не працює, тема вже застаріла, всі ніші вже зайняті тощо. Ці люди навіть не спробувавши, на основі своїх певних переконань заявляють, що в цій ніші не можна отримати прибуток. Для таких скептиків буде корисно зайти ще на такий канал, він називається RankingMan. Найпопулярніше відео на каналі зібрало понад 8 мільйонів переглядів. Цей канал також знімає графік різних рейтингів.
Рейтинг найкращих мобільних ігор, топ найбагатших людей світу, топ додатків для Android тощо.
Цим каналом 182 тисячі передплатників. І дохід цього каналу також становить кілька тисяч доларів. Хоча канал і покинутий автором, останнє відео було опубліковано 8 місяців тому, контент продовжує збирати перегляди та приносити прибуток власнику. А якщо люди це дивляться, це говорить про потрібність такого контенту. Значить, на цю тему варто знімати ролики.
Не варто щось вигадувати. Можна через пошук шукати канали зі схожим контентом, дивитися які ролики набрали великої популярності. І робити такі самі відео. Звичайно, відео потрібно не перезаливати, а створювати своє власне, але з інформацією з найпопулярніших відео. Знайти такий матеріал дуже просто, достатньо вбити у пошуковому рядку видеохостингу запит “Ratings” та система видасть сотні таких каналів.
Також можна створювати рейтинги самостійно. Їх можна робити на будь-яку тему. Топ 10 найбільш оплачуваних футболістів, 10 найуспішніших спортсменів, топ 15 харизматичних акторів і в такому ж ключі можна брати будь-який напрямок. Всю інформацію для створення такого матеріалу можна знайти через пошук. Вона знаходиться у вільному доступі.
Не варто забувати про регулярний вихід роликів. На день потрібно випускати від 1 до 3 таких роликів, щоб швидко набрати перегляди та аудиторію. Якщо відео виходитимуть нерегулярно, то такий канал набагато гірше просуватиме такий канал. Що згодом сильно позначиться на заробітку.
Але як створювати подібний відео матеріал? А зробити це дуже нескладно. Такі графіки створюються за допомогою сайту Flourish.studio. Сайт англійською мовою, тому для розуміння написаного потрібно скористатися браузером, що має автоматичний переклад сторінок.
Наприклад, Яндекс браузером. Розібратися на сайті нескладно. Можливо, у деяких людей на це піде більше часу. Але розібравшись можна клепати десятки роликів із подібними графіками.
Заробити можна, підключивши офіційну монетизацію, продаючи рекламу, беручи участь у різних партнерських програмах, спрямовуючи трафік на інші проекти або соціальні мережі.
Як тільки канал набирає
- перегляди,
- підписників,
- лайки,
- коментарі рекламодавці починають самі писати власнику каналу.
Зарубіжний YouTube це вигідно і зараз чудовий час для того, щоб почати.
Не варто обмежуватись лише цією темою. Потрібно вивчати потреби зарубіжної аудиторії, вникати, що їм цікаво, дивитися що роблять інші люди. І випускати актуальний та затребуваний контент. Найсвіжіші тренди збирають найбільше переглядів. Головне не сидіти на місці, а почати ворушитися, щось робити, вивчати інформацію, і тоді все вийде.
Звички, які допоможуть заощадити гроші
[…] Як заробити 3000 $ на місяць на YouTube […]
[…] Як заробити 3000 $ на місяць на YouTube […]