Перейти до контенту

Як заробити додаткові гроші

Про те, що головна мета при створенні малого бізнесу може значно відрізнятися в кожному окремому випадку, я вже розглядав в статті присвяченій першим крокам створення бізнесу, при цьому визначивши, що сама мета багато в чому коригує і всі аспекти, пов’язані з пошуком ідей малого бізнесу. Тобто якщо людина має просто бажання зайнятися підробітком у вільний час, то розглядати ідеї більш глобального масштабу є втрату часу і сил, що в кінцевому підсумку призводить до повного розчарування і закидання всіх ідей бізнесу «на полицю». І так наступний цикл статей (планую написати не менше трьох) буде присвячено ідеям невеликих підробітків у сфері малого бізнесу.

І так що таке підробіток, або ж тимчасова робота? – достатньо влучна відповідь на питання «Як заробити додаткові гроші?»

Підробіток, згідно з науковим визначенням вторинна зайнятість, тобто крім основної роботи, бізнесу і так далі громадянин здійснює додаткову роботу з метою отримання додаткового доходу. Якщо вже строго слідувати науковому підходу, то підробіток більш характерна населенню, яке потрапляє під визначення – пенсіонер, студент, домогосподарка і так далі.

Як заробити додаткові гроші

Але в даному випадку варто не погодитися з цим твердженням і при теперішньому рівні доходів підробіток цілком адекватно підходить і цілком зайнятому населенню.

І так визначившись, що підробіток це вторинна зайнятість можна чітко окреслити жорсткі критерії до самих ідея малого бізнесу для створення повноцінної підробітку.

Як окреслити коло реальних ідей для заробітку

Перше – у зв’язку з тим, що розмова йде про вторинну зайнятість, тобто, припускаємо, що як мінімум 40 годин на тиждень згідно законодавства, громадянин перебувати на своїй основній роботі. Перший і головний критерій здійснення бізнесу – не повинно бути жорсткої прив’язки до часу. Тобто здійснення робіт, постачання товарів і так далі повинна мати гнучкий часовий графік, приміром, немає сенсу використовувати ідеї малого бізнесу, в яких клієнт має отримати послугу або товар в той же день або протягом доби. Цей фактор викидає з переліку практично всі ідеї торгівлі.

Друге – місце виконання робіт, в більшості випадків, ідеї бізнесу з необхідність певного місця розташування не потрапляють в ідеї які підходять для підробітку. Більшою мірою відіграє роль економічна складова, адже не маючи можливості надавати послуги системно з одного місця, бізнесмен буде все одно платити орендну плату за весь час, що, як правило, робить оренду приміщень не рентабельною в ідеях підробітку.

Третя – ідея повинна бути без великих фінансових вкладень, тобто розвинути свій бізнес з нуля має бути можливим зі стартовим капіталом в 100-200 доларів. Підробіток тим і характерний, що можливо в буквальному розумінні цього слова вже завтра зміняться умови основної роботи і від даного бізнесу доведеться відмовити.

Четверте – виходить з другого і третього. З одного боку не маючи місця постійної дислокації ідея малого бізнесу не повинна мати громіздкого обладнання, з іншого боку багато або велике обладнання коштує таких же пристойних грошей, що знову таки робить підробіток не зовсім заробітчанством, а швидше повноцінним бізнесом. Тобто в ідеї має бути обладнання не великого розміру, компактне, яке можна або носити або ж у крайньому випадки компактно перевозити, при цьому не відчуваючи проблем з завантаженням і розвантаженням.

П’яте – ідея бізнесу повинна більшою мірою базуватися на робочій силі самої людини або ж декількох партнерів. Ключове слово партнерів, тому що практика показує, що в підробці використання найманої праці без належного контролю (а часу на контроль просто не залишиться) дає дуже негативний результат і додатковий заробіток легко перетворюється в «головний біль» для власника. Саме тому партнерство і максимально вигідний для всіх розподіл прибутку від підробки є одним з основних правил за участю кількох людей у ​​підробітці.

Висновок якщо є бажання зайнятися підробітком з різних причин, починаючи від поширеного «брак грошей» закінчуючи екстраординарною «нудьгою» чи банального «Як заробити додаткові гроші?», ідею малого бізнесу з нуля необхідно перевірити на відповідність вище викладеним критеріям, а тільки потім думати про її реалізації. Такий підхід дозволить заощадити гроші, час і домогтися реального заробітку вже в буквальному виразі «завтра».

Серед реальних ідей підробки, з якими зустрічався в житті і які дійсно приносять своїм власникам невеликий (хоча іноді й іноді навіть дуже пристойний дохід) будуть опубліковані в циклі статей присвячених даній тематиці. Не забувайте підписатися на нові статті, які заповнили формочку в кінці посту. Всі оновлення будуть приходити на емейл абсолютно безкоштовно.
швидкі гроші

Варіанти швидкого заробітку

І так серед реальних ідей підробки можна виділити наступні:

Підробіток на ритуальних послугах
Підробіток на розваги;
Підробіток на побутових послугах;
Підробіток на хімчистці;
Підробіток на водному господарстві;
Підробіток на дрібних ремонтах;
Підробіток в інтернеті на знаннях;
Підробіток в інтернеті на соціальних мережах;
Підробіток в інтернеті на блогах.

Як заробити гроші без досвіду та капіталу

Який малий бізнес можна створити в Україні

Як досягти фінансової незалежності