Перейти до контенту

Як заробити гроші коли ти дитина

Діти, яким 13 років і старше, часто шукають можливості заробляти кишенькові гроші, щоб повністю не залежати від батьків. У разі літніх канікул, як правило, особливих проблем не виникає, але справу робити трохи складніше, коли мова йде про навчальний процес. Школярам, на жаль, дуже складно поєднувати навчання з роботою, тому в статті піде мова про заробіток онлайн, пропонований варіант заробітку нескладний і не займає багато часу. Детальніше читайте в статті, яка робота для школяра буде найкращою і де її знайти.

Як заробити додаткові гроші в Інтернеті дитині яка ходить до школи

Як заробити гроші коли ти дитина

Почнемо з простих способів, що дозволяють заробити гроші, хоча назвати це роботою складно. Їх найбільшою перевагою є можливість заробляти гроші практично в будь-який час, поки є доступ в Інтернет і трохи вільного часу. Хоча ці способи дозволяють заробити невеликі суми грошей, але навіть такі прості методи мають великий потенціал для заробітку, якщо докласти до цього трохи зусиль.

1. Як заробити гроші на платних опитуваннях

 Проходження платних онлайн-опитувань може бути цікавим заняттям, тому що дуже часто на одне опитування йде кілька хвилин, але якщо опитування дорожче, то піде до 20 хвилин.

Якщо звернути увагу на оплату опитувань то виглядає непогано, але, на жаль, проблема в тому, що дорогих опитувань буває мало. Тому у користувача немає можливості проходити опитування один за іншим протягом дня, навіть якщо зареєструватися на декількох сайтах.

Проте, школяр може заробити навіть не погану суму грошей, якщо зареєструється на великій кількості сайтів.

Щоб отримувати платні опитування від компаній, потрібно спочатку зареєструватися на обраних сайтах. Реєстрація, звичайно ж, абсолютно безкоштовна і нескладна.

При заповненні форми потрібно вказати свої дані, на підставі яких будуть приходити запрошення на платні опитування на зазначену пошту, тому потрібно регулярно перевіряти свою поштову скриньку..

Деякі опитування можна знайти після входу на сайт, дуже важливо, щоб дані профілю були точними, це необхідно для отримання зароблених грошей.

Чим більше сайтів, в яких учасник налаштує обліковий запис, тим більше опитувань він отримає, що, в свою чергу, призведе до більш високого заробітку.

Оплата за проходження одного опитування залежить від його тривалості і типу.

1). Де найкраще проходити платні онлайн-опитування

Сайти опитування – не окремі ресурси, тому треба зареєструватися на всіх можливих, щоб збільшити кількість доступних опитувань.

Дорослі можуть зареєструватися на всіх сайтах, а підлітки тільки на тих, які вказані з якого віку можна реєструватися. Мінімальний вік для заробітку на опитуваннях – 13 років/

Список популярних сайтів опитування:

1). Ysense (раніше Clixsense) — сайт, відомий у всьому світі, не тільки в Україні. Він англійською мовою, але легко перекладається перекладачем від Google Chrome.

Базових знань англійської достатньо, щоб орієнтуватися на сайті і заробляти гроші. Діти можу працювати з шістнадцяти років, зароблені гроші накопичуються на електронному гаманцю:

·       PayPal;

·       Skrill;

·       Payoneer.

 2). Opinions – це дуже хороший сервіс опитування, який часто організовує додаткові конкурси. Вони не відрізняються особливою складністю і дозволяють отримати додаткові нагороди. Реєструватися можуть діти від16 років, зароблене виплачується на банківську картку ПриватБанку, або на  поповнення телефону, чи на подарункові карти в магазини.

 3). Answeo – сервіс опитувань для молоді з шістнадцяти річного віку. Заробіток тримається на гаманеці PayPal.

 4). TGM Panel – це цікавий ресурс опитувань, в якій учасники отримують оплату як грошима, так і балами. Приймати участь можуть діти які мають 16 років, заробіток виплачується на PayPal.

5). Toluna – популярний сервіс, який дозволяє створювати свої опитування і проходити опитування сервісу, щоб дізнатися думку учасників спільноти. Але учасники мають бути не молодші від 16 років, виплати коштів на електронній гаманець  PayPal, на подарункові карти, на поповнення телефону.

6). MyLead – це партнерська мережа, яка також пропонує можливість заробляти гроші на опитуваннях навіть якщо ти дитина. Чесно відповідаючи на запитання, користувачі завойовують довіру, яка з часом дає їм доступ до більшої кількості опитувань за вигіднішими цінами.

Приймати участь можуть діти з 15 років, зароблені гроші можна тримати на гаманцях:

·       PayPal;

·       Revolut;

·       Skrill;

·        Біткоїн гаманець.

7). Marketagent – має власний додаток для iOS і Android, що дозволяє проходити опитування і виконувати невеликі завдання за допомогою смартфона. Необхідний вік, старше 14 років, оплата: PayPal, Skrill.

8). Reaktor Opiii – цікава панель опитувань без додаткових функцій, але відмінно підходить для проходження опитувань новачкам, починаючи з13 років,

 9). Imas Online – це  ще одна хороша і давно працююча панель опитувань, де учасники отримують додаткові бали за регулярне проходження опитувань. Починати можна з 13 років, система платить на банківський рахунок ПриваБанку, подарункові карти.

10). Freecash – сервіс, де крім опитувань дозволяється заробляти на виконанні платних завдань і додатково пропонують різні бонуси і призи для найактивніших користувачів. Вік учасника старше 13 років, гроші виплачуються  на PayPal-гаманець чи на подарункові карти.

 Тут потрібно відзначити, що не всі опитувальні сайти платять гроші безпосередньо на банківський рахунок, тому потрібно мати онлайн-гаманці.

 2. Як заробити гроші дитині на мобільних додатках

 Сьогодні всі діти мають мобільні телефони, Так чому б не використовувати їх для заробітку?

В інтернеті можна знайти скачати і встановити на мобілку безліч мобільних додатків, які оплачують різні види діяльності, наприклад, виконання завдань, тестування ігор та інше

Це цікавий варіант не тільки через свою різноманітність, але і через високу мобільність. Таким чином діти можуть заробляти гроші, наприклад, по дорозі в школу або на перервах.

1). Мобільні додатки для заробітку

Найкращі програми — це ті, в яких можна заробляти різними способами. На жаль, більшість з них орієнтовані на певний вид діяльності, наприклад, на заповнення опитувань або виконання простих завдань.

Перелік додатків:

1). WowApp – це месенджер, який в першу чергу полегшує спілкування з іншими людьми, можна заробляти гроші різними способами, наприклад, в чаті, перегляді реклами, заповненні опитувань, іграх і тому подібне. Це повністю платоспроможний і дуже популярний додаток для телефону. Необхідний вік: не менше 16 років, оплата: банківський рахунок, банківська карта, гаманець PayPal.

2).  Freecash – це веб-сайт, на якому можна заробляти гроші, беручи участь в опитуваннях, виконуючи завдання, й граючи в ігри. Крім того, він пропонує додаткові бонуси для найактивніших користувачів. Необхідно мати не менше 13 років, виплата грошей на гаманець PayPal, подарункові карти.

 3). Додаток для заробітку ходьбою і бігомТакий мобільний додаток дуже популярний серед дітей, оскільки він практично приносить пасивний дохід.

 Його просто потрібно скачати, встановити на смартфон та налаштувати на певні дії. За користування система нараховує бонуси.

·       Stepler – це програма, де бали, отримані під час ходьби, можна обміняти на призи та купони, на знижки для багатьох магазинів.

·       Sweatcoin, на жаль, пропонує гірші бонуси, ніж Stepler, але це може бути цікавим доповненням, якщо користувач планує заробляти бонуси, гуляючи.

4). Додатки для заробітку на іграх. Маркетинг дуже простий, граючи в гру користувач заробляє бонуси, це різного роду подарункові карти і ваучери для магазинів.

Завдання на сайті діляться на два види, одні можуть виконуватися неодноразово, інші тільки один раз.

Для участі, потрібно завантажити гру на телефон і граючи досягати в ній певного рівня. Отримані бали обмінюються на гроші та ваучери.

5). Бонуси за реєстрацію в додатку. Також варто звернути увагу на додатки, які дають гроші за реєстрацію, які потім можна практично відразу вивести на рахунок.

Хоч такі гроші і є разовим заробітком, але цілком приємним і не вимагає особливих зусиль. Так само працюють банківські акції.

5)Gamehag – ця програма відрізняється від інших додатків бонусами, які учасники отримують, наприклад, за щоденний вхід на сайт.

Банки постійно шукають способи залучення нових клієнтів, і один з них — акції та бонуси за відкриття рахунку.

Коли справа доходить до банківських акцій, то вони зазвичай платять гроші за створення облікового запису, відкриття рахунку та отримання платіжної картки.

Звичайно, щоб отримувати гроші за реєстрацію, недостатньо просто відкрити рахунок у банку. Тут потрібно виконати певні умови. У кожному банку вони різні і часто змінюються навіть під час чергової акції в одній установі.

Однак найчастіше це покласти гроші на депозит і активне використання карти протягом певної кількості часу.

 Список банків, які постійно проводять акції і платять гроші за реєстрацію:

·       Raiffeisen Bank;

·       Credit Agricole;

·        Ukrsibbank;

·        PrivatBank

·       Oschadbank

3. Як заробити гроші в соціальних мережах, якщо ти дитина

Сьогодні у кожного школяра в телефоні доступні безкоштовні мобільні додатки соціальних мереж, основною метою яких є спілкування, але їх можна з успіхом використовувати для заробляння грошей.

1). Instagram – одне з найпопулярніших додатків, які не потребують реклами

Багато дітей діляться там своїми фотографіями, нарощують охоплення аудиторії і навіть не здогадуються, що такий профіль можна використовувати для заробітку. Причому досить великих сум грошей

Найпростіший спосіб монетизації Instagram – це створення спонсорованого контенту.

Суть в тому, що власник акаунту розміщує позитивні відгуки про товари або послуги рекламодавця, зацікавленого у співпраці і платить за це гроші.

Але рекламодавець ставить умову, щоб рекламний контент був ненав’язливий, і не нагадував рекламу. Якщо виконувати такі умови, то знайти рекламодавців не складе труднощів.

Однак заробіток в Instagram можливий для акаунтів з великою кількістю підписникків. Якщо їх мало, то можна скористатися послугами рекламних сайтів:

·       OLX-ua;

·        IZI-ua;

·        RIA ua;

·        OBYAVAua;

·        KIDSTAFFcom ua

2) Як заробити гроші дитині в Instagram, на партнерських програмах 

Заробіток в Instagram можливий завдяки партнерським програмам.  Говорячи простою мовою, цей спосіб полягає в просуванні чужих товарів за допомогою свого аккаунту.

Сьогодні знайти компанії, які пропонують свої партнерські програми дуже просто, достатньо пошукати їх в Інтернеті.

 Все, що потрібно зробити для заробітку, це зареєструватися в обраній програмі і рекламувати в Інтернеті партнерські посилання.

Список популярних партнерок, які регулярно платять:

·       PaykickStart;

·       ClickMagick;

·       AdCrax

·       Rebll Network

3). Продаж власних фотографій – простий заробіток кишенькових коштів для дітей з 13 років

Оскільки Instagram – це величезний онлайн-банк фотографій, то можна продавати їх на спеціальних сайтах, наприклад, Twenty20 чи на Community foap.

Однак цей метод вимагає великого досвіду в ніші фотографії, адже навряд чи хтось купить не якісні розмиті фотографії.

Тому, цей спосіб заробітку грошей підходить тим підліткам у кого смартфони з хорошою камерою або взагалі у них є сучасний фотоапарат.

4). Продаж акаунтів Instagram

Звичайно, просунуті підлітки старших класів можуть створювати акаунти Instagram, наповнювати їх контентом, розкручувати в мережі і продавати.

 Заробіток залежить від кількості підписників і буде збільшуватися в міру їх зростання, а також від вибраної ніші.

Знайти покупців не складе труднощів, тому що в Інтернеті знайдуться люди, готові заплатити певну суму грошей за процвітаючий акаунт.

Однак про можливий продаж варто подумати заздалегідь, адже популярний профіль може гарантувати великий і, головне, регулярний дохід в довгостроковій перспективі.

Якщо ви дійсно не хочете підтримувати профіль, то продаж його може бути кращим рішенням, ніж видалення облікового запису Instagram з інтернету.

4. Як заробити в  Tik Tok школяреві

 З тих пір як ця соціальна мережа стала дуже популярною серед дітей і школярів старших класів, її додаток став самим популярним у дітей .

Крім того на телефоні, де встановлений цей додаток може заробляти гроші будь-який бажаючий підліток.

Хоча більшість користувачів використовують Tik Tok як форму розваги, але просунуті діти використовують її як інструмент для заробітку грошей.

 Звичайно, не кожен доб’ється успіху, але спробувати може кожен користувач.

Заробляти на Tik Tok може практично кожен, у кого є аккаунт. Однак для цього потрібна відносно велика кількість підписників.

 Заробляти гроші діти можуть декількома способами:

1). Пожертвування

Почнемо з основного і одного з найпопулярніших способів заробітку в Тік Ток, тобто з пожертвувань . Принцип роботи дуже простий. Глядачі, які дивляться трансляцію обраного TikTokerа, можуть дати йому подарунки.

Отримані таким чином подарунки перетворюються на діаманти, які можна обміняти на реальні гроші  у доларах .

 2). Просування товарів і послуг під час трансляції

Ще одна можливість заробити на Tik Tok – це продаж товарів і послуг. Звичайно, найкраще, якщо це будуть ваші власні продукти, наприклад, книги, курси або навіть вироби , але вони є не у всіх.

Перебуваючи в такій ситуації, можна спробувати просувати продукцію інших компаній, що зовсім не складно.

Однак, перш ніж користувачі побачать свої зароблені гроші на банківському рахунку Приватбанку, їх потрібно вивести на найпопулярніший інтернет-гаманець, Paypal.

Звичайно можна використовувати накопичені в гаманці гроші для прямих платежів. Наприклад, в інтернет-магазинах, таких як AliExspress і на багатьох веб-сайтах, що пропонують популярні послуги, наприклад, Netflix.

Резюме

Навчання в школі, хоча і займає багато часу, але сильно не заважає заробити гроші дитині.

Правда, заробіток позбавляє дітей вільного часу, який вони могли б присвятити розвагам, але, на жаль, діти готові жертвувати іграми на спортивному майданчику отриманню грошей своєю працею.

Гроші – як заробити сьогодні і вийти на пасивний дохід

Цікаві факти про Амазон: історія створення і успіху

Мережевий маркетинг: як відкрити бізнес з МЛМ

Rate this post

Коментарі 1

Залишити відповідь