Давайте уявимо собі ситуацію – коли дуже хочеться зайнятися хоча б, якимось реальним бізнесом, а ось немає досвіду ведення подібних справ, та й власне всіх інших складових теж немає, в першу грошей тобто стартового капіталу та і з ідеями якогось конкретного бізнесу не складується. Напевно, з такою ситуацією стикалися якщо не всі, то більшість і власне не важливо говоримо про Ваш особисті бажання або бажання знайомих, друзів чи родичів.
Так що ж робити початківцям для реалізації власної ідеї бізнесу та як заробити гроші?
Як би відповідь напрошується сама собою, як у тому прислів’ї «Для того щоб виграти потрібно хоча б раз зіграти», для того щоб організувати бізнес та отримати відповідь на питання як заробити гроші.
Варто відзначити, що існує не так вже багато реальних ідей малого бізнесу, які можуть дійсно підійти для початківців, які не мають досвіду та уявлення про ведення власного бізнесу, або взагалі про бізнес. Тобто, ведемо розмову про тих, хто реально все починає з чистого аркуша та без допомоги.
Але все ж такі ідеї існують та дозволяють заробляти гроші в буквальному сенсі вдома і ось одна з них.
Якщо Ви постійний читач мого бізнес блогу то вже читали кілька попередніх статей зокрема – Невеликі бізнес проекти, Бізнес на рибі або ще раз про водному бізнесі, інші бізнес ідеї знайдете тут. Якщо ні, то обов’язково прочитайте та підпишіться, попереду багато цікавих проектів. А тепер давайте більш детально, що власне пов’язує всі ці, з одного боку різні, ідеї власного бізнесу?
А пов’язує ці ідеї те, що для будь-якого міського жителя все це якщо й не в новинку, то, як мінімум давно забуте старе. Хоча відверто зізнаюся, що, приміром, на фермі з вирощування акваріумних рибок не був не разу і з задоволенням поїхав би (просто на сьогодні не знайшли таких господарств в країні).
А з іншого боку сам особисто возив своїх дочок в екскурсію на ферму з вирощування коропа, а зараз повезу дивитися, як вирощують лосося.
Але можна піти далі, до прикладу, коли я вчився в інституті, то був там хлопчиною з невеликого провінційного містечка і одного разу поїхали з групою в дослідне господарство (займалися племінним розведенням великої рогатої худоби) та яке було моє здивування, коли одногрупниця в буквальному сенсі слова верещали від виду корів. Як потім виявилося, вони їх так близько просто не бачила. До речі, звучать як жарт, що багато жителів мегаполісів (в першу чергу молодь) думають, що хліб росте на деревах у готовому вигляді.
Про що це говорить, тим, хто хоче реалізувати бізнес ідеї для початківців та навчитися заробляти гроші? Це говорить про те, що не потрібно шукати чогось неймовірного чи особливого, а можна заробляти гроші в буквальному сенсі з повітря. Тобто, ми говоримо з Вами про проведення невеликих екскурсій в самі звичайні і навіть банальні місця (у всякому випадки з моєї точки зору) – ту ж ферму з вирощування великої рогатої худоби, свинарник, в ферму з розведення риби і так далі.
І так що потрібно для того, щоб реалізувати дану бізнес ідею початківцям та знайти відповідь на питання як заробляти гроші.
Перше і найголовніше знаходимо такі банальні місця. Знайти їх не складно, за фактом навколо будь-якого мегаполісу існує досить багато тваринницьких комплексом, ферм по розведенню риби, тепличних господарств таке інше. Адже як би там не було частина продукції все-таки виробляється власним бізнесом на Україні.
Друге – відвідуємо саме місце та домовляємося з фермерами, тільки є одне але, що з одного боку, робить реалізацію бізнесу простіше, але з іншого менш дохідним. З фермером потрібно буде «ділитися», тобто відразу домовляєтеся, що, приміром, за кожного такого ось «туриста» ви йому платите чітко визначену суму грошей.
Звичайно ділитися завжди не дуже приємно, але з іншого боку чи він чи хтось із його працівників буде показувати саму ферму і безкоштовно він точно не пустить тим більше не буде проводити екскурсію та в такому випадку гроші заробити не вдасться не кому .
Третє – даємо оголошення і починаємо активну рекламну компанію по залученню «туристів». До речі найоптимальнішим варіантом у даному випадку буде реклама в школах. Виглядає це досить просто і банально – йдемо до директора і «домовляємося», що з кожного проданого квитка він буде мати свій відсоток. Але не варто скупитися, пам’ятайте – хто знає таблицю ділення той і зможе добре заробити.
До речі в даному випадку може бути не тільки директор, але й інші особи здатні організувати продаж даних квитків. Схема стара як світ і від комісійних відмовляються рідко, всі мають бажання заробити лишню копійчину, до речі з користю для самих учнів .
Четверте – наймаємо автобус і веземо «туристів» на ферму, де власне сам фермер або його помічники роблять екскурс, хоч більш доречно підготуватися самостійно.
Як бачимо, не дивлячись на ряд подібностей, є й принципові відмінності від екскурсій по «знаковим» місцям, в першу чергу, дана схема набагато простіше в реалізації, плюс при даній схемі бізнесу не потрібно щось вигадувати і мати величезні організаторські таланти. Кожен елемент системи буде працювати самостійно, одні продавати, другі доставляти, а треті презентувати,
Ваше завдання зв’язати і виступити таким собі сполучною ланкою кожного окремого ланцюжка та заробити гроші на цьому. В цілому для початківців організувати свій бізнес за даною схемою набагато простіше і ефективніше.
Але є і мінус, як самі розумієте, є якась гранична ціна питання – тобто вартість одного туру, за яку переходити не можна, інакше купувати квитки не будуть, з іншого боку кожен незалежний елемент буде вимагати свій відсоток, що в кінцевому підсумку забезпечує відносно не високу рентабельність в межах 15-20% не більше. І ось тут саме важке в даному бізнесі просто навчитися ділитися прибутком, власне це і є тим підводним каменем, які може приректи весь бізнес проект на невдачу. Але варто пам’ятати, якщо ви дійсно шукаєте відповідь на питання як заробити гроші то не варто скупитися та рахувати а скільки зароблять інші.
Можливо додати, що обов’язково необхідно провести попереднє планування це виглядає наступним чином.
Перше – дізнаємося розцінки перевізників;
Друге – попередньо дізнаємося ціни на невеликі екскурсії в Вашому регіоні, щоб була базова ціна;
Третє проводимо переговори з фермерами і визначаємо, скільки вони хочуть отримувати;
Четверте, маючи вартість доставки плюс ціну фермера і середню ціну на щось подібне, можемо визначитися з тим, скільки залишаємо собі, а скільки пропонуємо тим хто буде продавати квитки.
Ще раз повернусь до проблеми «жадібності», за фактом варто завжди пам’ятати стару істину, що краще мати потроху, але кожного дня, ніж один раз, але багато, на жаль, бізнес, в тому числі і малі не має такого ось визначення як «багато і відразу».
Який малий бізнес можна створити в Україні
[…] Як заробити гроші без досвіду та капіталу […]