Перейти до контенту

Як заробити на Google AdSense

Цей вид заробітку є, мабуть, однією з найпопулярніших і доступних власників сайтів, т.к. для роботи більше нічого і не знадобиться (а якщо ви шукаєте способи заробити на сайтах – він у вас напевно вже є). Отже, як заробити на Google AdSense.

Перш ніж відповісти на запитання «як?», давайте визначимося із запитанням «що?». Іншими словами, розглянемо “AdSense” під мікроскопом.

Як заробити на Google AdSense

Google AdSense – це контекстна реклама від компанії Google, лідера пошукової індустрії у світі.

Контекстна реклама – це текстові (чи графічні) блоки, які розміщуються на сайті. Ці блоки містять рекламні оголошення рекламодавців.

Рекламний блок містить декілька оголошень. Кількість цих об’яв у блоці можна регулювати, вибираючи той чи інший тип блоку в панелі керування AdSense. Виглядає все це як звичайні посилання, якби не логотип Google в кутку блоку. На превеликий жаль, цей логотип неможливо забрати (за правилами системи).

Зовнішній вигляд рекламного блоку також редагується, кольори тексту і фону ви можете змінити персонально для кожного з ваших сайтів. Гроші вам нараховуються за те, що відвідувачі вашого сайту кликають по цих оголошеннях.

Запам’ятайте – оплата йде не за перегляд оголошення, а саме за натискання посилання!

Тепер ми уявляємо, що таке AdSense і готові до початку роботи. Що нам для цього потрібне. По-перше, – зареєструватись у системі контекстної реклами! Для цього йдемо на сайт Google і вводимо слово «AdSense» у рядок пошуку. Вуа-ля!

Найперший результат – саме те, що нам потрібне. Ідемо за посиланням. Реєстрація не повинна викликати жодних проблем, оскільки процедура стандартна, і ви вже проходили її багато разів на інших сайтах. Увага! Вводьте лише реальні відомості! Інакше ви, напевно, не зможете отримати гроші, зароблені в Google AdSense!

Зареєструвалися. Заходимо. Так, очі розбігаються. Нічого страшного зараз розберемося. Насамперед потрібно створити рекламний майданчик. Заходимо до розділу «Налаштування AdSense». Бачимо таку картину:

• «AdSense для контексту» – створення блоків контекстної реклами. Різновиди цієї реклами я описував вище.

• “AdSense для пошуку” – тут ви можете скопіювати HTML-код, який додасть на ваш сайт рядок пошуку Google. Ви отримуватимете гроші за те, що відвідувач кликатиме за результатами пошуку.

• «AdSense для каналів» — додає блоки контекстної реклами до RSS-стрічки вашого сайту. У зв’язку зі збільшенням інтересу користувачів до RSS цей інструмент може виявитися дуже корисним.

• «AdSense для мобільних пристроїв» — щоб показувати рекламу на веб-сайтах, які відвідують мобільні телефони. Я особисто не працював із цією схемою, тому що сайтів подібної сфери у мене немає.

OK, йдемо за першим посиланням – “AdSense для контексту”. Тут знову доведеться вибирати: «Рекламний блок» та «Блок посилань». Який вид вибрати вирішувати вам. Я віддаю перевагу використанню рекламних блоків, але іноді і без блоків не обійтися (це, в основному, диктується дизайном сайту). Вибираємо «Рекламний блок» і тиснемо

“Далі”. Ось вона, воля! Змінюємо зовнішній вигляд оголошень. Варто пограти з налаштуваннями – тільки так ви зможете зрозуміти, що до чого і як. Розповідати про всі деталі немає сенсу. Вважатимемо, що блок ви створили.

Тиснемо «Далі». На цьому екрані можна нічого не вводити, для реклами у стрічках новин (RSS) є спеціальний розділ – туди можна буде звернутись будь-коли.

Йдемо далі. Введіть назву рекламного блоку (повірте, це необхідно. Якщо у вас багато сайтів, то незабаром ви заплутаєтеся без цієї системи позначень).

Наприклад, назвіть так: ІМ’Я САЙТУ-САЙДБАР). Натисніть кнопку «Надіслати та отримати код». Все готово! Код, який відкриється на наступній сторінці, необхідно вставити в тіло вашої web-сторінки між тегами body.

Як це робиться, ви вже повинні знати (якщо ні – шукайте в пошукових системах, інформації з цієї теми величезна кількість). Для початку вставте у будь-яке місце – перевірте працездатність.

Справу зроблено! Тепер відвідувачі сайту клацатимуть на цих рекламних блоках (всього можна розміщувати до трьох блоків на одній сторінці), а вам на рахунок будуть капати гроші.

Вартість кожного кліку в Google AdSense відрізняється. Це залежить як від тематики сайту, так і від географічного розташування відвідувача.

Є реклама і по 1 центу за клік, є по 70 доларів.

Пошук тематики – це вже справа особиста. Але не треба гнатися за високою вартістю кліків! Головне, щоб ваш сайт був цікавим. Тільки в цьому випадку він житиме і приноситиме нехай невеликий, але такий приємний прибуток.

На завершення ще кілька моментів. Не натискайте на свої оголошення! Це пройде кілька разів, а потім ваш обліковий запис в AdSense заблокують, і ви не отримаєте жодних грошей! Не турбуйтеся, якщо реклама не відображається відразу! Від моменту розміщення коду AdSense на сторінці до моменту показу відповідних оголошень може пройти до 20 хвилин!

Якщо ж реклама не відображається довше – перевірте, що її може блокувати (це може бути ваш firewall або доповнення в браузері, які блокуючи рекламу заощаджують ваш трафік).

Цієї статті більш ніж достатньо для початку роботи з контекстною рекламою Google AdSense – дерзайте! І не засмучуйтеся, якщо доходи будуть меншими, ніж ви очікували. Все приходить із досвідом.

Як збільшити продажі в інтернет-магазині?

Як заробити 3000 $ на місяць на YouTube

Звички, які допоможуть заощадити гроші