Перейти до контенту

Як заробити на продажу грибів та ягід

З червня по жовтень триває сезон грибів та ягід. Саме в цей теплий і плодоносний період більшість людей поспішають зібрати свіжий урожай. Для багатьох це своєрідний відпочинок на природі чи спорт, комусь подобається почуватися здобувачем, інші ж примудряються перетворити своє хобі на прибутковий бізнес.

Про те, які ідеї допоможуть отримати гроші на лісових дарах, йтиметься нижче.

1. Продаж свіжих грибів та ягід на ринках та інших місцях скупчення людей.

Як заробити на продажу грибів та ягід

Це дуже поширена практика. Тим більше, що за стаканчик суниці можна заробити в середньому 150 грн, залежно від регіону. Свіжі ягоди та гриби користуються великим попитом у городян, через користь та смакові якості цих продуктів. Гриби, зрозуміло, принесуть більше прибутку. З їстівних видів краще вибирати білий гриб, химерні лисички, опеньки і, звичайно, маслюки. Їх найчастіше вибирають на обід чи вечерю та на заготівлі. За ягодами та грибами варто йти з ранку. Вибирати врожай потрібно без землі та листя, інакше на очищення товару піде багато часу. Тільки ручний збір, жодних совочків.

2. Продаж грибів та ягід в Інтернеті.

Також свій продукт можна розмістити на торгових майданчиках онлайн. Особливо якщо немає часу займатися прямим продажем. Наприклад, на «ОЛХ», та у спільнотах свого рідного міста у Фейзбук можна знайти покупців. Якщо оголошення в міських пабликах платне, варто придивитися до безкоштовних барахолок.

Ефективність продажів залежить від красивих фотографій, відео та ввічливого спілкування з потенційними клієнтами. Якщо ж у соцмережах багато друзів із рідного міста, то варто спробувати запропонувати їм свій урожай.

3. Оптові продажі.

Існують також різні оптові покупці, які із задоволенням куплять гриби на вагу. Кілограм коштує більше 150 грн, але їх набагато швидше збирати, ніж ягоди. Тут особливо важливо приносити очищені від землі та листя плоди, бо інакше цінність таких товарів, які вкриті брудом, впаде. За козуб лисичок можна отримати приблизно 500 грн, а то й більше. Досвідчені грибники набирають кошик годину за дві, але тут важливо знати місця.

4. Продаж у кафе та ресторани.

Також чудовий спосіб збути продукт за приємну ціну – це заклади громадського харчування. Там зазвичай готують страви різної кухні, де особливу популярність мають лісові багатства. Потрібно придивитися до цін і вибрати тільки тих покупців, які готові співпрацювати на найвигідніших умовах.

5. Сушені гриби.

Цікавий спосіб збагачення на грибочках – сушіння. Сушені гриби також мають попит, їх можна продати будь-якими, представленими способами вище. Найкраще, роблячи бізнес на сушених грибах, придбати спеціальну шафку, де вони будуть піддаватися температурному впливу. Найбільше цінуються сушені білі грибочки. За чверть кіло можна заробити щонайменше тисячу грн. Саме тому досвідчені люди займаються цим, як бізнесом.

6. Заготівлі на зиму.

Ще одна смачна ідея, яка допоможе отримати прибуток на ягодах та грибах. Всі види заготовок мають попит, особливо, якщо вони з найпопулярніших плодів. Наприклад, 100 г варення з малини коштуватиме приблизно сотню грн. Але, в той же час, його на відміну від свіжих ягід можна продавати в зимову пору року.

Торгівля їстівними лісовими ягодами та грибами – це досить захоплюючий процес. До того ж, найчастіше він не вимагає вкладень, тому прибуток тут отримувати простіше та веселіше. За сезон багато хто знає місця і має досвід, заробляють грошей на рік. Це може бути чудовою можливістю отримувати дохід із хобі. Головне – не лінуватися і розпочати вже зараз!

Як відкрити свою піцерію

Ідея торгівлі з дому через Інтернет

Ідеї домашнього бізнесу з нуля

Коментарі 1

Залишити відповідь