Перейти до контенту

Який сезонний бізнес відкрити

Літній період часу це сезон для багатьох напрямків малого бізнесу і в будівельний сфері та в реалізації ідей сільського бізнесу і т.д. Але існує цілий напрямок для дрібного бізнесу, ідеї якого базуються на головній особливості літнього часу, а саме періоді відпусток і відпочинку, як на пляжах, так і в парках міст.

У реальності з такими бізнес ідеями для малого бізнесу більшість з нас стикається якщо не щодня, то досить часто це і продаж розливного квасу, реалізація м’якого морозива, атракціони для дітей, виробництво попкорна та виробництво солодкої вати. У кожної з перерахованих ідей є свої, за і проти, але в цілому практикою доведено успішність всіх перерахованих бізнес ідей.

Який сезонний бізнес відкрити

Варто зазначити, що перспективність тієї чи іншої бізнес ідеї для відпочинку в значній мірі відрізняються і мають свої мінімальні вимоги. Найбільш універсальною бізнес ідей для малого бізнесу в даній сфері є виробництво та продаж солодкої вати. Причин такої універсальності досить багато і в першу чергу те, що за великим рахунком саме солодка вата довгий час була одним з найбільш доступних і разом з тим досить оригінальним ласощами для дітей.

На практиці дрібний бізнес, ідеї якого полягають у виробництві та реалізації солодкої вати вже досить давно окупували курортні зони, разом з тим реалізація власного бізнесу з виробництва солодкої вати цілком реально навіть не дивлячись на відносно високу конкуренцію в цій ніші.

Як почати дрібний бізнес в Україні, або успішна ідея для дрібного бізнесу.

Існує кілька готових концепцій даної ідеї для малого бізнесу, в усякому разі, дрібний бізнес, праця якого лежать у сфері виробництва солодкої вати і при цьому працюють давно успішно розвиваються саме за такими сценаріями.

Перший, виробництво і продаж солодкої вати в курортних зонах, моя знайома вже протягом 7 років успішно їздить зі своїм апаратом у Крим. Для неї сезон починається відразу після травневих свят, коли вона і їде на місце своєї роботи і закінчується у вересні після закінчення сезону.

Переваги такої концепції очевидні:

  • великий потік відпочиваючих формує дуже великий попит;
  • саме місце розташування сприяє активних продажів, всі приїхали відпочивати, а основні покупці діти яким батьки не в змозі відмовити в таку «дрібницю»;
  • курортна зона спочатку формує завищену вартість, принципи якого курорту;

Недоліки такої концепції для дрібного бізнесу також очевидні:

  • підвищені поточні витрати, починаючи від самого проживання в курортних зонах до банальної вартості продуктів харчування;
  • необхідність перебувати весь сезон поза домом, за великим рахунком за весь сезон такий бізнесмен може не разу приїхати додому;
  • труднощі з підбором місця, звичайно багато в чому залежить і від самого бізнесмена, але забити собі місце потрібно раніше, адже бізнес багато в чому побудований на гарному «проходом» місці.

Друга концепція для дрібного бізнесу в ідеї виробництва садком вати, набагато більш банальна, і полягає в її виробництві і продажі в людних місцях рідного міста. Місць для такого продажу може бути безліч, починаючи від місць гулянь, тобто парки, атракціони тощо до місць в яких є велика прохідність, наприклад, торгові центри, ринки або транспортні розв’язки.

Переваги:

наявність мінімальних поточних витрат;
попит формується за рахунок дітей, тому наявність покупців гарантовано;

Недоліки:

не постійність попиту, наприклад, при установці апарату в парку основну виручку формують вихідні дні, решту часу попит значно падає і навпаки. Оптимальним варіантом є підготовка декількох майданчиків під торгівлю і кочування з одного місця в інше залежно від дня тижня.

Необхідність укладення договорів з органами виконавчої влади на тимчасову оренду торгового місця в обраних місцях.
значно менша вартість самої вати (у всякому випадки в порівнянні з курортними зонами), хоча собівартість виробництва самої вати дуже низька.

Технологія організації процесу

Що стосується самої технології виробництва, то вона проста і не вимагає спеціальних знань або умінь. Самі апарати з виробництва солодкої вати достатньо не вимогливі і прості як в управлінні, так і за технічними характеристика, основним вимога є наявність електричної мережі.

Одним з найбільш відчутних вимог у всьому бізнесі це звичайно наші доблесні контролюючі органи зокрема СЕС, так при відкритті такого бізнесу обов’язково відвідування та консультації з приводу всіх необхідних документів для самого торговця цукровою ватою.

Рекламна компанія

Проведення спеціальної рекламної компанії природно не передбачено, а найкращими рекламниками будуть дорослі і діти які вже купили товар. Одним з дуже хороших якостей даної продукції це те, що все-таки солодку вату у нас знають і з задоволення купують як діти, так і дорослі.

Додатково варто зазначити про можливості «разових» замовлень, наприклад на весілля чи дитяче день народження. Для отримання подібних замовлень необхідно провести роботу серед місцевих «тамадів» які ведуть та організовують такі заходи.

В цілому бізнес звісно сезонний, але сума заробітку дозволяє отримати такий прибуток щоб зуміти « переконтуватися» в несезонний період.

Стати дистрибютором в регіоні без вкладень

Пару ідей бізнесу в маленькому місті

Чи є альтернатива малому бізнесу в Україні

Коментарі 1

Залишити відповідь