Перейти до контенту

Зрозумілий заробіток на блогах

Розвиток технологій створює безліч нових можливостей для отримання доходу, які були неможливі навіть 10 років тому. Інтернет вже став невід’ємною частиною нашого повсякденного життя, і стає все важче знайти сім’ю, де це джерело інформації недоступне. В Інтернеті люди шукають вирішення своїх проблем, життєві поради, інформацію про свої захоплення або рецепти. Список величезний і може змінюватися і додаватися нескінченно. Вміст, який публікується в Інтернеті, має величезний вплив на наше повсякденне життя.

Однак Інтернет – це не тільки джерело інформації, він може бути  робочим місцем. Через мережу можна заробляти гроші віддалено.

Яркий приклад створення джерела заробітку є блог. Як відкрити свою справу в інтернеті, читайте далі в статті.

З чого почати кар’єру блогера: способи заробітку на блозі

зрозумілий заробіток на блогах

Сьогодні блог – це вже не інструмент для хобі, а потужний інструмент заробітку в мережі. Блогер стало назвою професії. Розвивати блог в Інтернеті і перетворити його в джерело хорошого доходу стало престижним заняттям.

Блогінг – це процес заробітку грошей в Інтернеті без великих вкладень, при цьому працювати можна скрізь, де є Wi-Fi, а не тільки вдома.

Той, хто любить писати статті, вміє ділитися думками і спостереженнями, цей вид трудової діяльності для нього.

Завдяки Інтернету, блогери у яких цікавий контент мають своїх постійних читачів, які регулярно приходять на блог за інформацією. Тому не можна не спробувавши цей бізнес сказати, що заробити на блозі неможливо.

Кожен повинен спробувати свої сили в цій ніші. Тут не можна поспішати і сподіватися не миттєвий результат, тут потрібна правильна мотивація, продуманий план дій, наполегливість і трохи удачі.

Як заробити на блозі: довгий шлях від способів заробітку до прибутку

Вміле використання способів заробітку принесе дохід, але слід пам’ятати, що це не легка робота, і сподіватися на те, що працюючи по дві години на день можна заробити великі гроші – це неправда, працювати потрібно повний робочий день, точно так, як постійній роботі на фірмі.

Основною відмінністю є те, що немає стабільності в отриманні доходу.  Тому слід пам’ятати, що бувають дуже прибуткові місяці, а бувають такі, коли заробіток нижче встановленого місячного окладу на офісній роботі.

І, тут потрібно розуміти, що, незважаючи на слабкий дохід в деякому періоді часу, не варто впадати у відчай і опускати руки, необхідно продовжувати займатися своєю справою і перечекати гірші періоди.

Безумовно, ведення блогу доставляє автору неймовірне задоволення від того, що кожна зароблена гривня є результатом довгого прагнення до мети.

Важко знайти спосіб заробітку грошей віддалено, який приносить задоволення і позитивну енергію, як ведення блогу.

Побудова кар’єри блогера: рекомендації з чого почати свій шлях у бізнес

Деякі невдахи скаржаться, що блог не приносить дохід. Так, таке буває, якщо блогер не серйозно ставиться до своєї справи. Якщо правильно організувати роботу, то все залежить від вкладення праці і грошей: чим більше вкладете, тим більше отримаєте.

1). Перший крок, який необхідно зробити – це оцінити, чи підходить вам це заняття

В першу чергу потрібно задуматися, чи є у вас відповідні риси характеру для віддаленого заробітку:

  • завзятість на шляху досягнення мети;
  •  здатність до постановки цілі і обов’язкове її досягнення;
  • тверде переконання, що потрібно писати статті систематично;
  • самодисципліна при організації та дотриманні розпорядку дня;
  • позитивна реакція на критику;

Звичайно, навіть якщо відповіді негативні, кожен може спробувати свої сили у веденні блогу.

Однак, коли плануєте зайнятися цією справою серйозно, то повинні враховувати, що недоліки і упущення можуть негативно позначитися на бізнесі. І щоб блог приносив гроші, в нього потрібно вкласти багато праці і душі.

2). Побудова свого бренду і позитивного іміджу має величезне значення в отриманні трафіку на блог

Щоб збільшити свої шанси на заробіток, потрібно створити позитивний імідж в Інтернеті і встановити хороші контакти зі своїми читачами.

Тут не можна зосереджуватися тільки на написанні статей і спостереженні за лічильником відвідування сайту, автор блогу повинен брати активну участь у створенні спільноти постійних читачів.

3). Вибір ніші – це визначальна дія, що гарантує успіх блогу

Хоча універсальність і гнучкість мають важливе значення в онлайн-світі, але блогеру ці терміни слід правильно розуміти. Блог – це вітрина, і читачі повинні однозначно асоціювати його із заданою темою.

Не можна писати статті на різні теми не пов’язані між собою. Це свідчитиме про повну профанацію автора. Необхідно створити свій бренд фахіця і зосередитися на конкретній темі.

Якщо в блозі плутанина це вводить в оману навіть пошуковик, адже коли немає певної теми, то виникають проблеми з релевантністю статей блогу, і пошукова система не розуміє, як кваліфікувати блог.

  Способи заробітку на блозі: перевірена інформація від експертів

Після того, як ознайомилися з необхідними основами ведення блогу, необхідно розробити план дій. У автора блогу є вибір з багатьох варіантів монетизації свого ресурсу:

1). Партнерські програми

Не дивно, що в даний час компанії використовують соціальні мережі для просування своїх послуг і товарів. Цей вид реклами менш нав’язливий, ніж набридлива телевізійна реклама.

Добре структурований контент в блозі, де товар представлений ненав’язливо, може заінтригувати читача і привернути його увагу. Якщо блогер має авторитет і вважається експертом в даній області, то читачі йому повірять і товари, які він рекомендує можуть купити.

Також слід пам’ятати, що блог — це не рекламний майданчик, де кожен пост містить приховану рекламу. Тут потрібна міра, достатньо написати одну, але розгорнуту інформаційну статтю про товар і помістити партнерське посилання. Якщо читач на нього клацне, то перейде на сайт продавця, а якщо там зробить будь-яку дію, автор блогу отримає гроші у вигляді встановленого відсотка від вартості покупки. Головне, щоб товар відповідав тематиці блогу.

2). Як просто заробити на блозі: контекстна реклама

Однією з простих способів заробітку на блозі є реклама. Найкращий для блогера спосіб рекламування товарів або послуг – це контекстна реклама. У ній не потрібно писати статтю, досить помістити в блозі банер або посилання. Цей вид просування товару автоматично підлаштовується під зміст сторінки.

Чим конкретніше тематика блогу, тим точніше реклама, що викликає інтерес у відвідувачів і збільшує шанси на заробіток автора блогу. Вона може розташовуватися на постійному місці сторінки або в тексті статті. Для заробітку на контекстній рекламі можна використовувати автоматизовані програми, такі як Google AdSense.

Однозначно оцінити заробіток на контекстній рекламі складно. Тому що це залежить від того, наскільки вона відповідає змісту блогу і який відсоток відвідувачів захоче перейти за посиланням.

Ставка за один клік коливається від декількох центів до декількох доларів — залежно від рекламованої тематики. Чим більше відвідувань, тим більше заробіток – так що варто подбати про охоплення аудиторії і підвищення популярності блогу.

3), Монетизація блогу – продаж власної продукції

Для блогерів, які можуть похвалитися неухильно зростаючим числом постійних читачів і визнанням в Інтернеті, є ще один спосіб заробітку — продавати власні продукти.

Це нагорода за роки важкої роботи, витраченої на створення свого іміджу.

  • Це може бути магазин, що пропонує різні гаджети, або речі, що доповнюють тематику блогу.
  • Це можуть бути тематичні курси, що пропонують більш детальну інформацію, ніж та, що представлена в постах.
  • Це також може бути книга, яка для багатьох людей є втіленням мрії і результатом багаторічної роботи.

Все, що для цього потрібно, це трохи творчості, кмітливості і пробудження пристрасті до бізнесу. Тоді ви зможете повною мірою скористатися можливостями, створеними блогом завдяки великому числу читачів.

Резюме

В Інтернеті блогери, які досягли успіху іноді наводять свої результати. Наприклад, блог має трафік 4 тисячі відвідувачів в день, ТИЦ 500, А PR 4 і знаходиться в каталозі DMOZ.

Приносить дохід від реклами 5 тисяч гривень, від партнерки 12 тисяч гривень, від продажу посилань 4 тисячі гривень, а рекламні статті приносять 7 тисяч гривень. Разом в місяць ресурс дає дохід приблизно 28 тисяч гривень. Проект розвивається далі.

Бізнес-ідея перепродаж китайських товарів

Бізнес-ідея інтернет-магазин: як відкрити та розкрутити

Бізнес-ідея стоматологічний кабінет

Коментарі 1

Залишити відповідь