Перейти до контенту

Заробіток на перегляді фільмів у гривнях

Дохід на перегляді кіно – це блакитна мрія багатьох користувачів, які люблять дивитися фільми, та ще отримувати за це гроші. Така інформація часто зустрічається в інтернеті, де деякі ділки стверджують, що такий заробіток можливий. У цій статті піде мова про те, чи реально заробляти гроші у гривнях на перегляді художніх фільмів в Інтернеті. Якщо вас цікавить ця тема, то читайте статтю до кінця.

Заробіток на перегляді фільмів  це міф чи правда

Заробіток на перегляді фільмів у гривнях

Є дуже простий спосіб виявити чи реально ресурс дає можливість заробити гроші, чи це фальшивка. Тут просто потрібно подивитися і подумати, за яку роботу замовник платить гроші. Чи потрібне виконання цієї роботи замовнику.

Припустимо якийсь сайт пропонує гроші користувачам за те, що вони переглядають фільми. За логікою це для чогось потрібно адміністрації цього сайту, значить, в цьому є якась вигода. Але яка? Наприклад, користувач дивиться фільм, отримує за це задоволення, щей отримує гроші. Але, це нічого не дає автору сайту значить ніхто не отримає за це гроші.

Але, в мережі все-таки є ресурси де обіцяють гроші за просте заняття – перегляд фільмів, то швидше за все це обман. Якщо ви запитаєте, навіщо це робиться? То експерти вам скажуть, що цілі можуть бути різні.

Наприклад, щоб користувачі відвідували сайт, ы приносили високий трафік –це буде сигнал пошуковим системам, що сайт цікавий користувачам, і він потрапляє в ТОП. А користувачі підуть з цього сайту з пустими руками, бо ніхто їм за це нічого не заплатить.

Ще є інша причина, деякі компанії намагаються отримати від користувачів їх дані. Тому людям потрібно бути обережними, і не надавати ніяких своїх даних, особливо з платіжної картки.

Якщо проаналізувати сказане і врахувати думку фінансових експертів, то виходить, що за перегляд фільмів, гроші в гривнях ніхто не платить.

1.Заробіток у гривнях за письмові огляди на кінофільми

Підприємці, які заробляють у копірайтингу, можуть додатково заробляти і у ніші кіно. Тут можна писати своє враження від кінофільму. В інтернеті функціонують тематичні сайти на тему сучасне кіно. Авторам цих сайтів, потрібен трафік, а для цього в свою чергу їх сайт має бути насичений цікавим контентом – це відгуки та огляди на кіно.

Наприклад, заробляти гроші на перегляді фільмів і серіалів можна на сайтах:

  • Recommend;
  • Qcomment;
  • Оtzovik.

Це найпопулярніші сайти, на яких кожен користувач може залишити свій відгук про переглянутий фільм і отримати за це гривні.

Принципової різниці між ними немає. Єдина відмінність в інтерфейсі і в тому що з Recommend можна зароблені гроші вивести тільки на електронний гаманець, а з Оtzovik гроші виводяться на банківську карту ПриватБанку.

Для того, щоб успішно заробляти гроші на написанні відгуків, потрібно дотримуватися перевіреної істини, чим новіше і популярніше фільм, тим вище заробіток.

Якоїсь спеціальної інструкції про те, як писати відгуки немає, у кожної людини свій неповторний стиль. Якщо будете працювати на сайті Recommend, то крім написання відгуку потрібно буде прикріпити кілька фотографій з переглянутого фільму чи серіалу.

Якщо у вас немає проблем з написанням текстів, то ця робота для вас. Але, якщо не можете висловити свої думки на папері, то даний спосіб заробітку вам не підходить.

  1. Створення онлайн-кінотеатрів

Один з найпопулярніших способів заробляння грошей на переглядах фільмів – це сайти-кінотеатри.

Для цього потрібно спочатку створити такий сайт і вкласти кошти в:

  • домен;
  • хостинг;
  •  CMS;
  • відеохостинг;
  • шаблон сайту.

Такий ресурс можна зробити за добу. Але, є одна проблема – це закон. Створюючи такий сайт, людина порушує закон про авторське право. Тому експерти не рекомендують створювати такі сайти і заробляти на них.

Але, як би там не було в Інтернеті таких сайтів дуже багато і конкуренція постійно зростає. Останнім часом Google став знаходити такі сайти і викидати з видачі. Але викидає не весь сайт, а тільки одну сторінку. Так що в принципі жити можна, але не особливо приємно.

Резюме

Зі статті стало відомо, що мрія кіноманів отримувати гроші за те, що вони дивляться фільми, так і залишається мрією. Чи вдасться заробляти гривні, переглядаючи кінофільми? Експерти ствердно говорять, що ні, бо напряму ніхто за це не платить

Досвідчені користувачі використовують інші способи монетизації свого хобі – пишуть відгуки на спеціальних сайтах і форумах, створюють свої онлайн кінотеатри, заробляють на партнерських програмах, та інше.

Що таке Хайп проекти (HYIP) і як на них заробити

Як заробляти гроші не виходячи з дому?

Програми де можна заробити гроші

Коментарі 1

Залишити відповідь