Перейти до контенту

Заробіток в інтернеті копірайтингом

На даний момент існує безліч способів та можливостей, що допомагають заробляти в Інтернеті віддалено. Причому багато хто з них не потребує спеціальної освіти, сертифікатів та інших підтверджень знань. Саме це й приваблює більшість людей. Заробляти гроші, сидячи вдома, причому? Без освіти у цій галузі – райдужна перспектива багатьом.

Одним із способів заробляти віддалено є копірайтинг.

Заробіток в Інтернеті копірайтинг

Ця професія ґрунтується на написанні текстів. Тексти можуть бути різними – продають, інформаційні, відгуки, SEO-статті, пости в блог, коментарі та багато іншого.

Різноманітність текстів у копірайтингу не змінює суті професії. Головне у ній – вміти грамотно викладати свої думки. Переважно копірайтери пишуть авторський текст, навіть якщо у них є вихідні матеріали та видана замовником тема. Потрібно обробити вихідні джерела таким чином, щоб вийшов високо унікальний текст, зрозумілий будь-якому читачеві.

Необхідні навички

Для успішного заробітку копірайтинг необхідно мати такі базові навички:

Грамотність.

Це найважливіша навичка, якою повинен мати копірайтер. Весь написаний матеріал має бути ретельно вичитаний та перевірений на наявність орфографічних, синтаксичних, пунктуаційних та інших помилок.

Вміння викладати думки.

В цьому випадку знадобляться навички написання викладів зі школи. Копірайтер вивчає багато матеріалу, обробляє його і вже потім формує авторський текст.

Швидкість друку.

Чим вища швидкість друку, тим швидше буде набрано текст. Ця навичка формується практично, тому необхідно регулярно проводити час за клавіатурою.

Практичні поради

Незважаючи на безліч порад та інформації про те, що буквально на старті можна заробляти великі суми, новачкові на перших етапах досягти цього практично неможливо. Насамперед, необхідно виробити стиль написання, сформувати портфоліо та напрацювати досвід. З нуля це зробити не вийде, потрібна практика.

Тематика написання текстів може бути різною. Внаслідок чого необхідно постійно вдосконалювати знання в різних сферах. Копірайтер має розуміти, про що він пише. Інакше, як його зрозуміють читачі. Можна проходити різні курси, читати спеціальну літературу, дивитися фільми та інше.

Починати роботу рекомендується на спеціальних біржах копірайтингу. Саме там новачок може сформувати портфоліо та список постійних клієнтів. Якщо копірайтер-початківець грамотно себе зарекомендує, згодом він може розраховувати на пряму роботу із замовниками і високу оплату.

Заробіток

Заробіток можна розділити на три категорії: для новачка, для середнього спеціаліста та для професіонала.

– новачок

Новачок в перші місяці роботи може розраховувати на заробіток від 5000 до 15000 рублів. Він залежить від кількості годин, швидкості друку та рівня грамотності.

– середній фахівець

Середній фахівець уже сформував портфоліо та отримав авторитет у замовників. Він має постійних клієнтів, з якими він працює. Заробіток варіюється від 15000 до 50000. Такий широкий діапазон залежить від зайнятості копірайтера.

– професіонал

Професійний копірайтер робить написання текстів своєю основною роботою. Він працює безпосередньо із замовниками або його запрошують працювати на якомусь сайті. При постійній зайнятості дохід професіонала може бути від 50 000 і вище.

Таким чином, копірайтинг є тією нішою, на якій будь-хто може заробляти хороші гроші.

Бізнес на випічці хліба на продажу

Як знайти спонсора для бізнесу: поради та рекомендації

Як проходити співбесіду на роботу?

Коментарі 1

Залишити відповідь