Перейти до контенту

5 способів заробити гроші на NFT

Експонентне зростання ринку NFT за останні 18 місяців запропонувало інвесторам безліч цікавих способів отримання прибутку. Цифрові активи стали привабливим способом диверсифікації інвестиційних портфелів, і найближчими роками ця тенденція ставатиме дедалі популярнішою.

Вивчаючи, як купувати NFT, необхідно приділяти достатньо уваги підходу, який ви збираєтеся застосувати для того, щоб отримати прибуток. Завдяки зростанню ринку існує безліч способів отримати від них прибуток як активно, так і пасивно.

1. Заздалегідь інвестуйте в перспективні нові NFT.

5 способів заробити гроші на NFT

Найперспективніший спосіб заробітку на NFT – це здійснення вкладень у перспективні нові колекції заздалегідь, до того, як їх вартість злетить до небес. Багато кращих для покупки NFT спочатку були недорогими, і їх вартість зростала в геометричній прогресії протягом декількох тижнів і місяців після їх випуску.

Яскравим прикладом є CryptoPunks, який можна було купити у 2017 році за ціною від 1 до 34 доларів. Коли в 2021 році почалося захоплення NFT, ці панки стали неймовірно цінними завдяки своєму новаторському статусу в цій галузі. Це призвело до того, що ці NFT були куплені знаменитостями та іншими гучними іменами, а один панк продали за 24 мільйони доларів!

2. P2E гри NFT.

Інший підхід для отримання прибутку — це брати участь у games NFT за принципом «грай, щоб заробити» (P2E). Більшість із кращих ігор NFT тепер використовують функції P2E, що дозволяють користувачам отримати заохочення за вмілу гру. Ці нагороди зазвичай виражені в нативних токенах платформи, тобто їх можна витратити на ігрові предмети або обміняти на фіатні гроші.

Використання ігор NFT для заробітку стало популярним підходом з появою багатьох цікавих платформ, які пропонують спосіб отримання стабільного доходу. Axie Infinity користується великою популярністю, оскільки користувачі можуть боротися з іншими користувачами і отримувати нагороди. Крім того, оскільки більшість важливих предметів у грі структуровані як NFT, цифрова валюта, отримана як нагорода, може бути реінвестована в більш якісні предмети, що дозволяє підвищити продуктивність.

3. Тримайте NFT.

Одна з найкращих стратегій, яку можна використовувати, — інвестувати і «HODL». Для тих, хто не чув цього терміну, HODL означає “Тримайся за дороге життя” і був популяризований роздрібними операторами під час короткого стиснення GameStop у 2021 році. З того часу цей термін використовується для опису інвестиційної стратегії, в якій ви не продаєте будь-що.

Інвестори, які купують криптовалюти, знають, що цей підхід має як переваги, так і недоліки. Однак, якщо діяти стратегічно, HODLing може стати чудовим способом заробити на NFT.

4. Фліпінг NFT.

Фліпінг – ще один ефективний спосіб заробити. Згідно з визначенням Fortune.com, «переворот» відноситься до процесу придбання за низькою ціною та збуту за високою, що дає позитивний дохід. Фундаментальна різниця між фліпінгом та іншими інвестиційними стратегіями полягає в тому, що він зазвичай є дуже короткостроковим підходом, на відміну від стратегії HODL, описаної вище.

5. Створіть NFT.

Поширений підхід для тих, хто запитує, як заробити на NFT, — це створювати свої власні NFT. Мінтинг відноситься до процесу отримання цифрового активу (наприклад, цифрового мистецтва або музики) і розміщення його в блокчейні. Після того, як актив з’явиться в блокчейні, його можна буде продати на найкращих ринках NFT, що дозволить вам монетизувати свій витвір.

Заробіток в інтернеті копірайтингом

Бізнес на випічці хліба на продажу

Як знайти спонсора для бізнесу: поради та рекомендації

Коментарі 1

Залишити відповідь