Перейти до контенту

Чи можна заробити на TikTok – 10 працюючих схем з прикладом

Соціальна мережа TikTok з’явилася в Інтернеті в 2016 році, і довгий час була одним з найпопулярніших додатків для смартфонів. Користувачі створюють на платформі короткі відеоролики, які часто доповнюються музикою, текстом і різними цифровими ефектами. Сьогодні цей відео-хостинг охопив близько ста п’ятдесяти країн, а кількість тіктокерів становить близько одного мільярда осіб. На такі показники соціальна мережа вийшла завдяки можливості монетизації акаунтів користувачів. Тому в статті піде мова про основні способи отримання доходу учасниками проекту.

Як заробити гроші на своїх відео в TikTok – більше 10 перевірених методів отримання доходу

заробити на TikTok

Універсальний сервіс ТікТок – це платформа призначена для розміщення створених блогерами коротких за тривалістю роликів для заробітку грошей. Хоча задумка творців проекту була трохи іншою – це мобільна приставка для телефонів для розваги підлітків.

Кілька слів про монетизацію каналів

Щоб монетизувати свій контент, автору потрібно проявити творчий підхід і потрапити в таку нішу, яка зацікавить його аудиторію.

Рівень заробітку дуже сильно залежить від охоплення аудиторії, тобто від кількості людей, які підписані на канал, а також їх залученість в підписники.

На жаль, тіктокери позбавлені можливості заробляти на переглядах відео контенту і на лайках.

Системою передбачена можливість заробляти на публікації рекламних постів, на участі в партнерських програмах або на прямих продажах, а також на подарунках.

Суть в заробітку на подарунках полягає в тому, що коли тіктокер набере на своєму каналі 1000 підписників, то система дозволить йому приймати подарунки від своїх шанувальників під час прямої трансляції відео. По суті, це спеціальні іконки, які користувачі купують за певну кількість монет і потім дарують їх своїм кумирам.

Як це працює крок за кроком

Користувач купує віртуальну валюту – монети, а потім витрачає їх на подарунки, які потім відправляє вподобаному автору під час трансляції ТikТok Live.

Автор відео може обміняти їх на діаманти (умовні гроші), а пізніше і на реальні гроші.

Система стягує комісію в розмірі 50%, а на сайті підкреслюється, що спосіб конвертації подарунків в діаманти визначається оператором сайту на свій розсуд.

Ефективні способи заробітку на TikTok

Якщо хочете дізнатися, чи можна заробити на ТікТоці, то підключіть монетизацію свого каналу. Це можна зробити практично відразу після створення акаунту і накрутки підписників (виняток становить вже згаданий заробіток на прямих трансляціях).

Далі публікуються 10 способів заробітку на TikTok.

 1. Просування продуктів = маркетинг впливу

Кожна компанія хоче ефективно рекламувати свої товари та послуги широкій аудиторії, тому TikTok, як платформа, яка збирає понад мільярд користувачів у всьому світі, часто є найкращим вибором.

Тому компанії запрошують до співпраці тих тіктокерів, у яких велика кількість підписників, і пропонують гроші за рекламний контент, який вони опублікують на своєму каналі.

Однак автору не обов’язково чекати запрошення  якщо у нього вже є група підписників, то він може сам зв’язатися, наприклад, з місцевими компаніями і запропонувати цю форму співпраці.

 1. Партнерські програмипартнерський маркетинг

Люди, які тільки розкручують свій аккаунт, можуть робити ставку на партнерські програми. Вони полегшують контакт з багатьма компаніями, зацікавленими в просуванні своєї продукції через TikTok.

У багатьох випадках для цього не потрібно мати велику кількість підписників, щоб почати заробляти. Додавання згенерованих партнерських посилань до свого вмісту дає можливість користувачам купувати рекомендований товар, а автор отримує відсоток від його продажу.

 1. Прямі трансляції

Ще один спосіб заробітку на платформі TikTok – це програма TikTok Live, тобто прямі трансляції. Вони дають можливість відео-блогеру безпосередньо спілкуватися зі своїми відвідувачами і отримувати від них подарунки, які можна обміняти на діаманти і реальні гроші.

Однак це ще не все. Під час прямого ефіру можна продавати або просувати свої власні продукти або послуги і завойовувати довіру своїх глядачів.

 1. Управління обліковими записами та маркетинг у соціальних мережах

Цікавим способом заробітку є відкриття акаунта іншим людям. Якщо у вас є досвід і ви прекрасно знаєте, як спонукати глядачів стати підписниками каналу, то цей спосіб заробляти гроші для вас.

Створення каналу і управління рекламними кампаніями TikTok Ads, тобто рекламною системою для бізнес-користувачів – це прекрасний варіант для побудови доходу.

 1. Чи можна заробити в TikTok на продажах акаунтів

Якщо ви зацікавлені збільшити заробіток, то можете створити облікові записи, а потім продавати їх іншим людям.

Підсумковий заробіток тут залежить від кількості активних підписників, які регулярно відвідують канал і проявляють активність.

Компанії готові платити за розкручені акаунти в TikTok, тому що після їх покупки вони можуть відразу почати рекламувати свої послуги.

 1. Платне просування акаунтів на замовлення

Це ще один простий спосіб заробітку для блогера, який добре знає алгоритми роботи системи і може без проблем набирати п підписників.

Він просто публікує за гроші на своєму розкрученому каналі посилання на ресурс замовника, а той отримує нових користувачів, а значить і нових п підписників.

 1. Платне ведення акаунтів на замовлення

Якщо автор просунутого каналу вміє запрошувати людей і рекламодавців на свій ресурс, то він цілком може на цьому заробляти непогані гроші, надаючи послуги на замовлення.

Він укладає договір з власником нового каналу в тому, що розкрутить його і набере підписників.  У договорі буде зазначено, що він повинен зробити, наприклад:

 • створювати унікальний, авторський відео контент;
 • просувати в мережі створений проект;
 • набрати рекламодавців та інші послуги.
 1. Продаж контенту

Автор якісного відео-контенту може продавати його блогерам у яких проблема зі створенням своїх роликів, не вистачає часу на все або не вміють створювати якісні відео.

Ринок подібних послуг працює вже давно і називається він сайти стокового відео.

Поки він порівняно невеликий з низькою конкуренцією, то можна спробувати заробити на своїх відео.

 1. Продаж відео-контенту власникам каналів на YouTube

Ця ідея заробити гроші схожа на попередній варіант заробітку на відеороликах. Для цих цілей використовується відеохостинг YouTube, де ютубери заробляють на коротких роликах, так званих Shorts.

 1. Розкрутка аккаунту TikTok (накрутка, переглядів, коментарів і лайків)

Накрутка показників акаунтів в соціальних мережах – це популярний варіант покращення показників каналу, й дуже простий і спосіб заробітку. Цим способом захоплюються новачки,

 Послугу для накрутки переглядів і коментарів для TikTok можна зробити на спеціальному сервісі ТikТopfree. Накручувати показники і заробляти при цьому гроші можуть всі бажаючі, але найбільшу вигоду мають тіктокери – бо підвищують солідність свого проекту і заробляють при цьому гроші.

Звичайно великих грошей таким способом не заробите, але задоволення отримаєте, дивлячись на кількість підписників свого каналу.

При бажанні у вільний час трохи попрацювати все-таки хай невеликий дохід але буде. Як би там не було, але користувачам сервіс ТikТopfree виплатив вже 2,3 мільйонів гривень.

 Заробіток на перегляді TikTok  чи можливо це?

Ви також можете заробляти на TikTok, збираючи бали з платформи. Вони мають вигляд віртуальних грошей (рубіни) і накопичуються, наприклад, за запрошення своїх друзів через мобільний додаток.

Кожна нова реєстрація по згенерованому персональному посиланню коштує 50 рубінів (віртуальна валюта). Крім того, якщо запрошений вами користувач переглядає відео принаймні 10 хвилин на день, ви можете отримати ще 250 рубінів або 2,50 євро.

Резюме

На питання, чи можна заробити гроші на TikTok, дадуть відповідь переконливі факти заробітку успішних тіктокерів:

Чарлі Дамеліо – американка, за професією танцівниця, заробляє 17 мільйонів доларів на рік, на акаунті в 140 мільйонів підписників .

Діксі Дамеліо, сестра Чарлі Дамеліо – заробляє в рік 10 млн. доларів, акаунт має 57 мільйонів фанів.

Еддісон Рей – американка, співачка і блогерка, 87 мільйонів друзів, заробіток 8 млн. доларів на рік.

Як заробити на машину за місяць і за рік

Як заробляти гроші вебкам-моделлю, працюючи вдома (+ 6 сайтів для заробітку)

Як перестати викидати гроші на вітер а заробляти

Rate this post