Перейти до контенту

Іноземні сайти для заробітку в Інтернеті

Завжди приємно мати в гаманці трохи вільних грошей. Ще приємніше заробляти додаткові гроші, не роблячи взагалі нічого. Є близько сотні різних способів заробітку грошей в інтернеті практично на халяву. Але серед цієї сотні схем заробітку є робочі схеми, а є фейкові схеми, ті й інші розраховані на людей, які шукають легкі, дармові гроші. Тим не менш, це не означає, що немає хороших і надійних джерел доходу, які можна використовувати, щоб почати заробляти перші гроші без особливих зусиль.

У мережі є нормальні робочі і навіть популярні сайти з халявою, там можна заробити трохи додаткових грошей.

Зарубіжні сайти, де навіть школяр заробить 20 доларів в день

Іноземні сайти для заробітку в інтернеті

Якщо ви відчуваєте, що хочете заробити в Інтернеті гроші не прикладаючи значних зусиль, значить ви шукаєте халяву. Саме для вас ця стаття. Сьогодні почати заробляти гроші простіше, ніж будь-коли, бо є інтернет. Компанії роблять зрозумілим і зручним для споживачів можливість заробляти гроші за допомогою онлайн-програм.

Найпопулярніші способи заробітку сьогодні варіюються від торгівлі у власному інтернет-магазині, до сайтів, які платять за кліки.

Тут кожному своє: один може працювати на одному ресурсі і заробляти купу грошей, наприклад блогери, другий може зареєструватися на п’яти ресурсах і мати копійки.

Новачки можуть сміливо заробляти на сайтах, які платять за кліки, бо початок роботи без вкладання грошей, ці проекти довгим існуванням довели свою ефективність. Крім того, є навіть веб-сайти, на яких можна заробляти гроші, граючи в ігри, чи приймаючи участь в опитуваннях.

Як розпочати свою справу в Інтернеті, заробляючи додаткові гроші

Тут кожен юзер має розуміти, що в Інтернеті дуже багато шахраїв. Бо кожен злодій йдучи на заробітки в Інтернет хоче отримати гроші на халяву, тому і придумує різні шахрайськи способи крадіжки грошей.

Багато порядних людей, які хочуть заробляти гроші в Інтернеті чесно, не вивчають ризики які там є і часто потрапляють в пастки. Наприклад, на багатьох фейхових веб-сайтах вам обіцяють, що будуть платити за перегляд реклами або за участь в опитуваннях, але насправді нічогісенько не платять.

 Для початку роботи в мережі необхідно дізнатися про сайти, які насправді можуть приносити гроші. Найбільш популярним вибором для багатьох є використання сайтів з оплатою за клік, також відомих як PPC. Ці сайти заробляють гроші, продаючи рекламне місце на своїй платформі. Вони надають рекламодавцям можливість охопити мільйони потенційних клієнтів і спонукати споживачів приєднатися до них, заплативши їм за перегляд реклами. Це вулиця з двостороннім рухом, де виграють усі.

Платні сайти – ще один життєздатний і популярний варіант. Подібно до сайтів PPC, ресурси GPT продають рекламний простір, а також проводять опитування, чи перегляд відео, та інше. Коли споживач бере участь у перегляді реклами або проходить опитування, він отримує частину доходу, який веб-сайт GPT отримує від продажу цього рекламного місця.

Є багато варіантів, щоб почати заробляти вже сьогодні. Проте, важливо вивчити і перевірити будь-який ресурс перед реєстрацією, тому що шахраїв існує стільки ж, скільки і надійних веб-сайтів. Не кажучи вже про те, що деякі сайти просто є більш надійними, ніж інші.

Отже, щоб бути в курсі і дійсно заробляти гроші, ми склали список з 15 кращих ресурсів для заробітку в Інтернеті.

 • Invisibly;
 • Swagbucks;
 • NeoBux;
 • Inboxdollars;
 • ScarletClicks
 • PrizeRebel
 • GPTplanet
 • Fusion Cash
 • Get-Paid
 • Aticlix
 • Ojooo WAD
 • ySense
 • Offernation
 • Bux Inc.
 • FamilyClix
 1. Invisible – новий спосіб заробітку в Інтернеті 

Особисті дані людей сьогодні – це один з найцінніших товарів. Тому, коли люди стають користувачами мережі Інтернет, таємні технологічні програми збирають їх дані в свій реєстр. Мета цих збирачів отримати якомога більше даних потенційних клієнтів, для збільшення продажів і отримання прибутку. У той час як, наприклад сервіс Big Tech заробляє, споживачі залишаються ні з чим і не отримують частини прибутку, хоча реєструвалися в проекті і залишили там свої дані.

Invisible – сервіс, який заплатить користувачам за те, що Big Tech повинен був би заплатити – за особисті дані користувача, які той залишив у проекті.

Кожна активна дія користувачів на сайті Invisible приносить бали, і людина може заробляти до 20 балів в день.

Кожні 100 балів можна обміняти на 1 долар, І коли наберете 500 балів можна їх забрати.

Swagbucks – надзвичайно популярний сайт GPT

В цілому на сьогоднішній день він виплатив користувачам більше 532 мільйонів доларів готівкою і безкоштовними подарунковими картками. Сайт відносно унікальний, оскільки пропонує кілька способів заробітку.

Маркетинг проекту передбачає широкий перелік варіантів отримання доходу, таких як:

 • участь у платних опитуваннях;
 • перегляд реклами;
 • читання рекламних електронних листів;
 • участь у реферальній програмі;
 • граючи в ігри;
 • виконуючи прості завдання.

Тим не менш, найпопулярнішим способом для багатьох користувачів Swagbucks є читання електронних листів.

Як тільки користувач зареєструється в Swagbucks, він почне щодня отримувати рекламні електронні листи на свою поштову скриньку.

Так можна легко, практично на халяву отримувати грошики, клацаючи на посилання в електронному листі і відвідуючи сайти рекламодавців. Зароблені гроші можна вивести і перевести в готівку на гаманець Paypal, а далі на картку ПриватБанку.

3). NeoBux працює трохи інакше, ніж інші веб-сайти PTC і GPT

Коли користувач реєструється в NeoBux, він вибирає певне членство в системі. Це визначає, скільки грошей він буде отримувати за клік, і скільки оголошень буде отримувати протягом дня для перегляду.

З безкоштовним членством «Стандарт» можна заробляти близько 0,015 доларів за клік по рекламному посиланню. Хоча ця стартова сума відносно невелика, NeoBux не має обмежень на кількість оголошень, які користувач може переглянути, або посилань, на які він може клікати. Якщо  хочете заробляти більше, то можете оновити своє членство.

Тим не менш, NeoBux може бути корисний для новачків, враховуючи низький поріг мінімалки на виплату. Потрібно всього лише заробити 2 долари, щоб перевести в готівкові гроші.

Хитрість полягає в тому, що NeoBux не використовує популярні електронні гаманці, типу Paypal. Він використовує електронну платіжну систему Skrill, або Neteller, тому для отримання грошей користувачеві потрібно завести гаманець на одному з них.

4). InboxDollars – це  сайт GPT (кліковий спонсор), що пропонує безліч різних способів заробітку

Користувач може отримувати гроші на гаманець Paypal, виконуючи різні завдання. InboxDollars пропонує заробіток на читанні рекламних листів, відправляючи їх на електронну пошту користувача. Заробіток дуже простий, потрібно в отриманому листі клікнути на рекламне посилання і перейти на сайт рекламодавця. За це можна отримати халявні гривні.

Багато листів приходять з великих компаній і відомих торгових марок, рекламуючи свій бренд і за це платять гроші.

ScarletClicks – ще один життєздатний варіант простого способу заробітку грошей в Інтернеті

Як і в NeoBux, в цьому проекті мінімальна виплата становить 2 долари. На щастя, система пропонують різні електронні гаманці для отримання грошей користувачем, наприклад, Skrill, Payeer або крипто-гаманець.

Користувачі можуть заробляти гроші на сайті ScarletClicks кількома способами. Система платить гроші за кліки по посиланнях в рекламних оголошеннях, проходження опитувань і за залучення друзів.

Той, хто зареєструється в реферальній програмі і буде активно запрошувати людей в проект, зможе отримувати гроші на халяву до 100% від заробітку своїх рефералів.

Розмір заробітку залежить від рейтингу учасника, наприклад, в категорії «Стандарт» можна знімати близько 5 доларів в день. З більш високим рейтингом можна отримати від 10 до 50 доларів на день.

PrizeRebel – це більш унікальний спосіб заробітку грошей онлайн

 Основною формою оплати є подарункові к. Сайт пропонує понад 500 різних подарункових карток з таких магазинів, як Amazon, Steam, Walmart та інших. Якщо подарункові картки користувачеві не подобаються, він можете конвертувати їх через гаманець PayPal.

Резюме

Вважаю, що приведена інформація про можливості отримання грошей в Інтернеті на халяву, допоможе вибрати надійний сайт з приведеного списку і спокійно заробляти на ньому додаткові гривні до свого сімейного бюджету.

Планування сімейного бюджету

Де шукати гроші для відкриття бізнесу

Створення штучного попиту на товар

5/5 - (3 votes)

Коментарі 1

Залишити відповідь